Pearl & Beauty, Dezodorant antyperspiracyjny w kulce

Pearl & Beauty, Dezodorant antyperspiracyjny w kulce

Delikatnie pielęgnuje. Zapewnia 24-godzinną ochronę. Zawiera ekstrakty z pereł. Można używać po goleniu. Nie zawiera alkoholu.

Przyjemny zapach

Ten kosmetyk ma przyjemny zapach. I na tym kończy się jego przydatność. Bardzo słabo chronił przed pojawieniem się zapachu potu, nie ograniczał potliwości. Powoli wchłaniał się w skórę. Po kilku godzinach zapach wydobywający się spod moich pach był... śmierdzący.

Zapach piękny, super pielęgnacja, słaba ochrona

Antyperspirant zamknięty w eleganckim, szklanym opakowaniu z ciekawym designem. Bardzo ładny zapach, kremowa formuła bardzo dba o skórę pach, pielęgnuje je , nie powoduje podrażnieñ nawet po depilacji- naprawdę super. Niestety- główna cecha nie zdała egzaminu- ładny zapach ale przed potem nie chroni wcale. Niestety.

niezły

+ działa nawet dobrze, może nie przy wielkim poceniu, ale jest ok
+ odświeża
+ ładny zapach
+ raczej nie tworzy plam i nie lepi się

Ogólnie produkt jest dobry, ale mam już innego faworyta., z innej firmy.

depilacja ciąża

Nie zaszkodzi , nie pomoże

Antyperspirant ma bardzo ładny zapach, estetyczne opakowanie. Zakrętka jest z plastiku, natomiast reszta jest szklana. Bardzo nijaki kosmetyk. Mnie się w ogóle nie sprawdził, nie polecam

nie będziemy przyjaciółmi...

Nie jestem fanką tego produktu. Co prawda ma bardzo ładne, praktyczne opakowanie, to jakoś pozostawia wiele do życzenia....
Fakt, na jego korzyść działa cena, łatwość w dostępie, ładny zapach, krenowa konsystencja, dość dobra wydajność. Ponadto nie uczula i nie podrażnia. To z kolei jestem w stanie wymienić dwa razy więcej jego wad, jak: po samej aplikacji długo schnie, nie niweluje brzydkiego zapachu potu ani go nie ogranicza, plami ubrania i delikatnie się klei.

Pradę mówiąc nie skuszę się na ponowny zakup tego produktu. Moim zdaniem szkoda wydawać pieniądze...

Świetny

Jak dla mnie świetny dezodorant. Jest to jedyny jaki na mnie działa w 100%. Ma piękny zapach i cudowną konsystencję. Świetnie się wchłania. Jedynie opakowanie mogłoby być bardziej wydajne. Poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.

słaby

Bardzo słaby dezodorant. Totalne zaprzeczenie działania antyperspiracyjnego! Okropny, strasznie lepki, po użyciu pacha się klei, produkt nie zasycha. Nie chroni przed potliwością w ogóle! Ciężko mi stwierdzić, czy jest wydajny, bo użyłam go dwa razy. Zapach także jest mdły, okropność.

Nieskuteczny i uczula :/

Tak wielki koncern zazwyczaj ma w swoim portfolio kosmetyki dobre, ale i gnioty. Ten antyperspirant jest dla mnie doskonałym przykładem drugiej kategorii.

Działanie: Antyperspiracyjne działanie jest niemal żadne. Lubię mieć jasność, czy sięgam po dezodorant niedopuszczający do powstania przykrego zapachu, czy antyperspirant ograniczający pocenie, ale w tym wypadku deklaracja nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Dodam, że nie pole się nadmiernie, powiedziałabym raczej średnio. Dezodorant słabo ogranicza u mnie nawet powstawanie przykrego zapachu. Do tego strasznie długi czas schnięcia i plamienie ubrań... jestem w stanie je znieść, gdyby przynajmniej kosmetyk działał. Na domiar złego po 2 tygodniach stosowania dopadło mnie uczulenie -wysypka, świąd, brrrr

Na plus:
-opakowanie, które ładnie iryzuje w świetle
-klasyczny, delikatny zapach Nivea
-wydajność akceptowalna

Na minus:
-nie ogranicza pocenia
-słabo radzi sobie z powstawaniem brzydkiego zapachu
-długo schnie
-zostawia lepką warstwę
-plami jasne i ciemne ubrania
-uczula

Okropny zawód.

Do tej pory bardzo ufałam kulkom Nivei-praktycznie zawsze byłam zadowolona z działania, do tego na promocji wypadały korzystnie cenowo. Więc gdy nie miałam pomysłu na to jaki antyperspirant kupić tym razem, to wzięłam kolejną Niveę wierząc, że i ta wersja się sprawdzi. Jak się okazało-niestety nie, ta kulka sprawiła mi ogromny zawód.

Nie pocę się mocno, więc większość drogeryjnych produktów się u mnie sprawdza-nawet jeśli się spocę to mój pot dzięki zwykłemu antyperspirantowi nie pachnie nieprzyjemnie. A w przypadku Pearl and Beuty nie dość, że pojawia się niemal ciągle pot to jeszcze czuję jego niemiły zapach, do tej pory chyba przy żadnym antyperspirancie mi się to nie zdarzyło. A tutaj tak. Nigdy nie czułam się z nim świeżo czy komfortowo.
Do tego spowodował, że zaczęły mnie boleć pachy(choć nie czułam żadnego szczypania czy swędzenia, nawet po goleniu), musiałam go odstawić, bo ból był nie do zniesienia.
Kolejna wada-żółte plamy na białych ciuchach. Jako, że większość moich bluzek jest biała to ten produkt jest już u mnie całkiem skreślony.

Z plusów mogę wymienić to, że anty ładnie pachnie-delikatnie, kremowo, ale co z tego jak ten zapach miesza się z potem tworząc nieprzyjemną mieszankę?
Nie plami czarnych ubrań, do tego szybko się wchłania(daję mu kilka minut) i się nie lepi. Ma ładne, choć toporne, podatne na uszkodzenie i niepraktyczne(bo nie da się postawić na głowie) opakowanie, kulka chodzi dobrze, ale na mój gust jest nieco za mała(lubię duże kulki Ziai).
Na moje nieszczęście jest bardzo wydajny, używam od miesiąca, a zużyłam może 1/4. Chyba jednak go wyrzucę, a nie zużyję, bo skoro bolą mnie po nim pachy to na pewno szkodzi, a do tego w ogóle nie spełnia swojej funkcji-nie czuję się dzięki niemu świeżo.

Bez szału

Bardzo delikatny produkt. Dla mnie zapach średni, ale wybrałam w ciemno.

+cena (kupilam za niecałe 6zł)
+opakowanie ładne i praktyczne

-krótkotrwała ochrona
-trzeba czekać dłuższą chwilę aż się wchłonie, inaczej zostawimy sobie mokre plamy pod pachami na ubraniu

Są lepsze produkty w tej cenie.

Bardzo dobry produkt

Bardzo dobry antyperspirant. Chronił mnie przed potem, pozostawiał delikatny zapach, nie podrażniał skóry. Zauważyłam tylko dwa minusy w nim. Pierwszy jest to fakt, że brudzi ubrania, a po drugie, bardzo długo trzeba czekać aby wysechł. Podsumowując jest to produkt warty uwagi, jednak nie jest on dla każdego, nie polecam go osobom mającym problem z nadmierną potliwością, gdyż on sobie z tym nie poradzi. Nie powinny używać go też osoby, które noszą dużo jasnych i ciemnych ubrań, a jeśli już go używają to radzę uważać. Bardzo łatwo można zniszczyć sobie nim ubrania

Sprawdzona od wielu lat

Kulka, która jeszcze nigdy mnie nie zawiodła i pięknie pachnie ;) W sprayu również polecam ;)
Kupuję ją już od wielu lat i nie zamierzam zmieniać.
Mogłaby być odrobinę tańsza.