Lineless, Eye Cream

Lineless, Eye Cream

Krem pod oczy z bomba antyutleniaczowa. Zawiera fulereny - cząsteczki jednopierwiastkowej odmiany węgla - poszukują wolnych rodników, wchłaniają je i eliminują. W kremie jest sporo przeciwutleniaczy - herbata, grejpfrut a także powierzchniowych nawilżaczy. Odmładza, wzmacnia i nawilża. Linia uwielbiana przez gwiazdy m.in. Madonnę.
Dostępny w Sephorze.

Cena: 295zł/ 15ml

krem

Prawie jak trzy inne kremy, ale jednak to nie trzy kremy

Z kremami pod oczy jest jak z mezami - po pewnym czasie sie nudza ;)

Tak samo mam z tym kremem - przez pierwszy miesiac pialam z zachwytu, a teraz pieje, ale troche mniej... Krem jest zadziwiajaco rzadki, tzn. nie jest zelem czy wodnisty, ale jednak spodziewalam sie solidniejszej konsystencji. Na szczescie nie jest na tyle rzadki, zeby nie mozna bylo wykonac solidnego masazu, a u mnie to podstawa - dlatego marudze na genialny skadinad krem dr. Sebagna - jest na tyle torpony, ze ciezko wykonac staranny masaz, mozna sie chwile poklepac i czesc piesni!

Na pewno trzeba mu przyznac, ze doskonale nawilza i zmiekcza skore pod oczami. Eksploatuje oczy nieludzko (praca), ciagle latam samolotami, aktualnie mieszkam w Kalifornii, wiec jestem narazona na ostre slonce (a jak tu nie mieszkam, to jestem w jakims slonecznym miescie Europy albo siedze na lodowcach, wiec znow slonce). Znam kremy solidniej nawilzajace (zel Christiana Bretona), znam kremy lepiej usuwajace since (AOX SkinCeuticals!) lub silniej tuningujace zaczatki zmarszczek z niewyspania (A.G.E. Eye Compelx SkinCeuticals) ale tu mam wszystko w jednym na mocna 4 i 1/2 - nie 5, bo do tego potrzebne mi sa 3 rozne kremy, ktore zreszta zawsze mam. A tu jedno opakowanie na dzien i na noc, dokladam tez w ciagu dnia ma korektor.

Fajnie radzi sobie z definiowanie konturu oka - kiedy spie 2 godziny na dobe, co przy moim szalonym zyciu jest niestety czesto norma, wymagam wyostrzenia rysow pod oczami - zmarszczek nie mam, ale 35 r. z. rzadzi sie swoimi prawami i wtedy mam wrazenie, ze mam mniej wyrazne oczy. Moze to moja prywatna paranoja, ale na punkcie oczy mam obsesje i zero zmarszczek, wiec nie narzekam. Dba o odzywianie, takze ogolnie bardzo polecam, pewno jeszcze kiedys go kupie, ale teraz znow mam ochote na ANR EL, ktorego od lat bardzo polecam. Ten krem tez bardzo polecam, tylko mam wrazenie, ze skora strasznie szybko sie do niego przyzwyczaja, dziwne, jesli chodzi o mazidla podoczne, to pierwszy raz mam takie odczucie...

Dr. Brandt w ogole jest dosc nierowna marka, krem pod oczy z linii r3p jest doskonaly, tylko czasem skore przeciaza, a znow ten sam do twarzy - tragiczny.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: koncze pierwsze

POLECAM

To jest NAJ LEPSZY NA ŚWIECIE krem pod oczy.Świetna baza pod makijaż natychmiast sie wchlania pozostawiajac skore po oczami nawilzona i miekka(nie tłusta) nie mam czasu rano czekac az sie krem wchlonie z tym kremem nie ma tego problemu!!!
\\nUBÓSTWIAM tą markę kosmetyków są drogie ale mysle,ze warte swojej ceny.Po za moze jednym produktem,ktory uzywalam i raczej jest to gadget anizeli kosmetyk :p ale wracajac do kremu 100% polecam!!!!

nie nie nie

Nastepne badziewie tej firmy.... Nie mam problemow ze skora pod oczami, zmarszczek nie mam wcale , chcialam tylko nawilzyc skore wokol oczu i skuszona cena promocyjna tege CZEGOS zakupilam. Niestety, krem masakrycznie wysuszyl mi skore, schodzila platami!!! W dodatku zamiast od razu przestac uzywac ja kontynuowalam kuracje jeszcze tydzien i skora byla tak czerwona i sucha, ze strach. Zastanawiam sie tylko nad jednym, to juz kolejny fatalny kosmetyk dla mnie, a innym widac sluzy.. ciekawe

Używam tego produktu od:pazdziernik 2008
Ilość zużytych opakowań:1 prawie cale wyladowalo w koszu

Dieta na trądzik

świetnie napina i nawilża

Jeden z najlepszych kremów pod oczy jakie stosowałam. Zgadzam się z poprzedniczkami, że jest bardzo przyjemny w użyciu, lekki błyskawicznie się wchłania. Bardzo dobry pod makijaż. Warto w niego zainwestować bo naprawdę działa- wygładza zmarszczki napina, cudnie nawilża i wzmacnia skórę pod oczami. Bardzo wygodny dozownik pozwalający oszczędnie gospodarować tym specyfikiem.

Używam tego produktu od: 1 rk

****

Jestem zadowolona z działania tego kremu. Przede wszystkim krem wchłania się w skórę , nie oblepiając jej , nie powodując uczucia ciężkości . Pozbawiony zapachu nie podrażnia nawet zmęczonych oczu . Delikatnie skórę napina , wygładza i dobrze ją nawilża . Również zauważyłam , że systematyczne jego używanie pomaga w przypadkach kiedy mam podpuchnięte z niewyspania oczy . Zmarszczek nie mam , więc nie wiem jakie jest jego działanie w walce z widocznymi już zmarszczkami . Myślę, że jeszcze do niego wrócę. To jeden z niewielu kremów pod oczy, który zużyłam sumiennie do końca, do ostatniej "kropli". Używałam tego kremu codziennie rano, wieczorem i w trakcie dnia ( będąc na basenie i siłowni ), opakowanie wystarczyło mi na dwa miesiące , biorąc pod uwagę częstotliwość używania jest naprawdę wydajny.

P.S. Polecam też mężczyznom :-) . Moja druga połówka jest tak uzależniona od tego kremu, że już ma własne opakowanie.

Używam tego produktu od:przez dwa miesiące
Ilość zużytych opakowań:jedno

Niby tak ale...

"Czegos" mu brakuje sama nie wiem czego... Jest drogi i powinien byc odrobineczke lepszy.Czepiam sie pewnie bo w sumie ten krem jest bezzapachowy,nie uczula,dobrze sie wchlania itd...W ulotce sa zapewnieni o cudownym dzialaniu przeciw wolnym rodnikom itp...Na poczatku troche "sciagal" mi skore pod oczami potem bylo juz ok.Bardzo chwali go sobie moja mama ,zmniejszyl jej "opuchlizny poranne"pod oczami.Koncze juz ten krem zostalo niewiele w opakowaniu ,moze kiedys kupie ponownie...

Używam tego produktu od:ponad miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

kiepski

Jedyny plus tego kremu to wygodne opakowanie.Trzeba jednak uważać,bo jeśli za mocno przyciśnie się pompkę to wylatuje za dużo kremu. Krem zasycha w pompce, więc początkowo wylatuje zeschnięty. Poza tym bardzo słabo się rozprowadza, jest tłusty, nie nadaje się pod makijaż, w dodatku jest drogi.

Używam tego produktu od: kwietnia 2006 r.

swietny krem

Krem jest super.Błyskawicznie sie wchlania.Skóra pod oczami jest mila.Makijaż można polożyć od razu.Stosuję ten krem równiez na noc.Swietnie nawilża chociaz nie jest tłusty.Nie podraznia oczu.Nadaje sie do skory dojrzałej.

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1 nieskończone

dla mnie najlepszy

Lekki blyskawicznie sie wchlania.Bardzo dobry pod makijaz.Jest nieporownywalnie lepszy od wszystkich ktorych uzywalam.Warto w niego zainwestowac bo naprawde dziala-wygladza zmarszczki,lekko napina,nawilza i wzmacnia skore pod oczami.Bardzo wygodny dozownik.Polecam.

Używam tego produktu od:6 miesiecy