Mincer Pharma, Krem do stóp i pękających pięt

Mincer Pharma, Krem do stóp i pękających pięt

Regenerująco-łagodzący krem przynosi ulgę wysuszonej skórze. Polecany w przypadku `pękających pięt`. Zawiera olej z awokado (właściwości regeneracyjne, zmiękczenie skóry, zmniejszenie jej suchości), ekstrakt z rumianku (działa przeciwzapalnie i bakteriostatycznie), pantenol i alantoinę (łagodzą podrażnienia). Wzmacnia i chroni płytkę paznokciową.

Cena: 3,30zł/ 100ml

bardzo dobra jakość

z czystym sercem mogą polecić ten kremik, nie jest tłusty bardzo szybko się wchłania. Nawilża i zmiękcza skórę na stopach. Pani w dziale obsługi klienta zapewniała mnie, że zawiera mocznik i to w sporej ilości więc jego wyśmienite działanie jest uzasadnione.

Przykro tylko, że tak trudno go kupić w zwykłej drogeri jeszcze się z takim produktem nie spotkałam.

Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań

przyzwoity, ale bez rewelacji

Krem jest tani, raczej wydajny. Dośc wygodna, miękka tuba, przyjemny zapach - dla mnie to jabłko i jakies zioła ;). Wbrew moim przypuszczeniom - jest lekki, a nie tłusty. Wchłania się w miarę dobrze, ale ponieważ stosuję go wieczorem - ma to mniejsze znaczenie. Moim zdaniem jest to raczej krem nawilżający, a nie regeneracyjny. Nie mam pekających piet, więc nie mogłam sprawdzić obietnic producenta. Znam lepsze...Krzywdy nie robi, ale i pomaga tak sobie...

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1