Dermika, Noblesse Spa, Żel intensywnie nawilżający pod oczy i na powieki

Dermika, Noblesse Spa, Żel intensywnie nawilżający pod oczy i na powieki

Ekskluzywny przeciwzmarszczkowy preparat na dzień i na noc, pod oczy i na powieki przeznaczony jest dla kobiet po 30. roku życia z wrażliwą skórą powiek, które oczekują intensywnego nawilżenia, wyraźnej poprawy jędrności oraz skutecznej ochrony przed starzeniem się skóry i powstawaniem zmarszczek wokół oczu.

Żel jest preparatem bardzo lekkim o wybitnych własnościach nawilżających i odświeżających.

Jego wielką zaletą jest intensywne działanie i doskonałe wchłanianie się w ilości zależnej od potrzeb skóry. W żelu wykorzystano technologię stymulacji kapilar wodnych (dynamiczne nawilżanie komórkowe), dzięki czemu jego działanie nawilżające jest nieporównywalnie intensywniejsze od dotychczas stosowanych metod.

Żel poprawia JĘDRNOŚĆ, SPRĘŻYSTOŚĆ I WITALNOŚĆ skóry. Usuwa objawy zmęczenia i stresu, rozjaśnia skórę wokół oczu, nadając spojrzeniu młodzieńczy blask. Zmarszczki i „kurze łapki” ulegają wyraźnemu spłyceniu, a objawy zmęczenia w postaci cieni stają się mniej widoczne.

Główne składniki aktywne:

30+ ANTI-AGING AQUA-CAPILLARY SYSTEM - biomimetyczny kompleks składający się z:

roślinnego wyciągu wykorzystującego technologię dynamicznego nawilżania komórkowego, stymulującego funkcjonowanie KAPILAR WODNYCH w komórkach skóry

bioaktywnych czynników zwiększających ilość kolagenu w skórze i chroniących komórkowe DNA. System ten radykalnie poprawia nawodnienie zarówno komórek skóry - keratynocytów (nowość!), jak i przestrzeni międzykomórkowej

BETA-GLUKAN - aktywny biologicznie polisacharyd o działaniu stymulującym system obronny skóry. Działa łagodząco na podrażnienia i zaczerwienienia, przyspiesza procesy gojenia naskórka

WYCIĄG Z ALG PELVETIA CANALICULATA - wyraźnie poprawia mikrokrążenie skórne, dzięki czemu rozjaśnia cienie pod oczami i zapobiega powstawaniu `worków`.

pomyłka

Hm, miałabym uwierzyć w te opowieści o aktywowaniu kapilar wodnych w komórkach? Możliwe, że to, co sprawdziło się in vitro, nie działa poźniej in vivo. Żel nawilża bardzo słabo, właściwie mogłabym powiedzieć, że prawie wcale nie nawilża. Nie podrażnia oczu, to fakt. O działaniu przeciwzmarszczkowym to chyba nie można w ogóle marzyć przy tak marnym działaniu nawilżającym. Po stosowaniu tego żelu ratowałam skórę pod oczami kremem nawilżającym z tej samej serii (skutecznie).

Używam tego produktu od: przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

podrażnia mi oczy

Nie wiem co mnie podkusiło kupić od razu dwa opakowania. Chyba firma, opis i roślinne ekstrakty wysoko w składzie (algi, aloes, drożdże, chlebek świętojański, granat). Jednak już na początku okazało się, że ten żel bardzo podrażnia oczy - ledwo zmęczyłam te dwa opakowania. Stosowałam go tak, jak kochają się jeże - baaardzo ostrożnie :) - ale mniej więcej co drugi raz miałam spuchnięte i zaczerwienione oczy, nawet jeśli ani odrobinka nie dostawała się do worka spojówkowego.

Żel faktycznie przyzwoicie nawilża, ale nie powiedziałabym, że znacznie lepiej od innych. Nie natłuszcza wcale (jak to żel), a oczy po 30-ce często tego potrzebują. Spłycenia zmarszczek nie zauważyłam, ale nie mierzyłam ich z linijką w ręku ani przed, ani po. Cieni i opuchlizny pod oczami normalnie nie mam, ale po tym żelu a i owszem zdarzało mi się spuchniętych i zaczerwienionych oczu dostać. Podsumowując - to zdecydowanie kosmetyk nie dla mnie.

Używam tego produktu od: około 2 lat

najlepszy!

Najlepszy kremik pod oczy jaki mialam. Jedyny (przynajmniej dla trzydziestek), ktory naprawde walczy ze zmarszczkami wokol oczu. Krem, a wlasciwie zel, z latwoscia sie rozsmarowuje, szybko wczlania i pozostawia delikatny filtr na powierzchni. Skora jest i jedrniejsza i odpowiednio nawilzona. Jest cudowny :) Czasem go zdradzam z innymi kremami, ale potem skruszona zawsze wracam :)

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

taki sobie

Cóż, raczej kiepski kosmetyk, oczekiwałam czegoś więcej, biorąc pod uwagę cenę i bazowanie na odkryciu kapilar wodnych w dodatku uhonorowanym Nagrodą Nobla.
Słabo, nawilża, nie spłyca zmarszczek, nie rozjaśnia cieni,zero efektu sprężystości.
Na plus - nie uczula - ale to chyba trochę za mało;)

Używam tego produktu od:raz kupiłam 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 w całości.

sama nie wiem..

Krem ten ma konsystencje żelu, pozostawia na skórze film który jakby napina i rozprasowuje to i owo.
Trochę się klei a potem jakby zasycha na skórze. I tutaj pojawia się właśnie dylemat - czy żel się wchłania czy jedynie zasycha..

Z cieniami sobie nie poradził a zmarszczki..? Nie wiem..
Stosuje na noc dość mocne kremy przeciwzmarszczkowe i myślę że to one utrzymują moją skórę pod oczami w dobrej kondycji.
Nie potrafię stwierdzić czy żel ten ma w tym jakiś udział.
Jedno jest pewne - na pewno nie zaszkodzi :)

bardzo kiepsko

Kremik ma taki opis, że ciężko dyskutować-te odkrycia naukowe, Nobel za to i tamto, a efekty, no cóż...Jestem przed trzydziestką, a nie po trzydziestce, więc na mnie ten żel powinien działać tym bardziej, niestety nic z tych rzeczy. Wchłania się tak sobie, spłycenia pierwszych (małych) linii mimicznych wokół oczu daremnie by szukać. Nawilżenie tak na pół godziny, potem i tak musiałam aplikować dodatkowy krem pod oczy, bo bez tego by się nie obeszło. Może trochę ten żelik radzi sobie z poranną opuchlizną, ale też nie jakoś spektakularnie. Ogólnie, że by być szczera sama ze sobą, to muszę przyznać, że ten żelik praktycznie nic nie robi....niestety prawda jest taka, że wyrzuciłam 50 zł w błoto.

Używam tego produktu od:1,5 mca
Ilość zużytych opakowań:1 i więcej nie będzie

TAK

Jest to jeden z najlepszych i nielicznych jakie wypadły w moim przypadku dobrze, kupuje go od jakiegos czasu i jestem najbardziej zadowolona, pobił wiele kremów( o takiej samej konsystencji i działaniu), nawet tych z górnej półki.
Uważam Dermike za naprawdę dobra i godną polecenia firmę.
Używam tego produktu od:kilki opakowań, dokałdnie nie pamietam

DODAJE PO DŁUZSZYM CZASIE.....niestety krem jest dobry dla osób bez widocznych zmarszczek, i z niezbyt przesuszoną skórą...owszem efekty po uzyciu sa, ale niestety po dłuższym czasie nie są dużo wieksze, owszem nawilża, nie natłuszcza, ale zmarszczki raczej stoją w miejscu, likwiduje tylko te powstałe na skutek odwodnienia. Chociaż jeśli chodzi o żele to dalej uważam że jest godny polecenia.

wart swojej ceny

Wydajny, lekki świetnie napina skórę,nawilża, niweluje drobne zmarszczki można natychmiast po użyciu nakładać makijaż. Jeżeli czuje się przesuszenie skory w okolicach oczu w ciągu dnia można nałożyć ponownie bez obaw ze się naruszy makijaz

Używam tego produktu od:trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1