Professionnel, Soin Sans Rincage Gonflant (Odżywka w spray`u bez spłukiwania z ekstraktem z guarany)

Dla podkreślenia kształtu fryzury należy stosować w połączeniu z szamponem zwiększającym objętość. Guarana dodaje włosom puszystości, nie obciążając ich. Dzięki zawartym w odżywce proteinom zbożowym, włosy są bardziej odporne i chronione przed codziennymi szkodliwymi zabiegami (czesanie, suszenie, stylizacja).

Może być

Kupiłam małą buteleczkę, użyłam już kilka razy, co mogę powiedzieć to działa jak bardzo lekki lakier, nie zauważyłam żeby włosy były bardziej błyszczące albo lepiej się rozczesywały. Natomiast na pewno nie oblepia włosów i prawie jej na nich nie czuć. Nie jest to jakaś rewelacja, na razie nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Nie ma żadnej objętości

Napiszę podobnie jak w przypadku szamponu z tej serii.
Odżywka nic dobrego z włosami nie robi. Nie zauważyłam żadnej objętości, natomiast zauważyłam, że włosy po niej są pozlepiane w strąki, czego nie lubię. Nie zauważyłam też nawilżenia czy odżywienia włosów, nie wiem czy jakbym sobie wodą w sprayu nie popsikała włosów to nie byłoby to samo :)
Jest wydajna, mimo, że mam opakowanie podróżne, zapach nijaki.
Szkoda pieniędzy bo za ok. 36 zł bo tyle kosztuje 125 ml tej odżywki można mieć coś profesjonalnego ze sklepu fryzjerskiego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania w wersji podróżnej

bardzo dobra

Jedna z fajniejszych odżywek jaką miałam ;)
Bardzo dobrze wpływa na włosy, odżywia je i ułatwia rozczesywanie. Jest megalekka, dlatego ani w najmniejszym stopniu nie obciąża włosów. Są błyszczące, miękkie, puszyste. Świetnie się układają, są żywe i witalne.
Działa też trochę jak kosmetyk do stylizacji, włosy nawinięte na wałki i spryskane tą odżywką świetnie się układają i utrzymują. Wydajna - stosuję prawie codziennie od ok. 1,5 - 2 miesiący i jeszcze się nie kończy :)Używam tego produktu od:1.5-2 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1