Sephora, Vernis Couleur mutli-action (Koloryzujące odżywki do paznokci)

Sephora, Vernis Couleur mutli-action (Koloryzujące odżywki do paznokci)

Koloryzujące odżywki do paznokci. Wzmacniają płytkę, odżywiają paznokieć, wygładzają i chronią. Przy regularnym stosowaniu paznokcie stają się mocniejsze, twardsze i odporne na łamanie i rozdwajanie. Dostępne w kilku delikatnych, pastelowych odcieniach.

ODRADZAM !!!!!!!!!!!!!!!

Nie rozumiem zachwytów. Też skusiło mnie połączenie koloru i odżywki. No i totalna klapa

- nie da się go nałożyć
- albo robi smugi albo "bąbelki"
- nietrwały
- niewydajny
- drogi
- śmierdzący

Świetny

Kupiłam tą odżywkę ponieważ łączy w sobie kolor lakieru i właściwości odźywki. Jest bardzo trwały, trzyma sie tyg. bez odpryskiwania (na moich paznokaciach lakiery trzymały sie ok. 3 dni). Łatwo się ją nakłada, wystarczy jedna warstwa by uzyskać oczekiwany efekt.Jest bardzo wydajna.
Godny polecenia kosmetyk, napewno kupię następne opakowanie.

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:1/4 op.

lepszy od inglota 82

Mam odcień 02 - Beige.
W przeciwieństwie do inglotowej 82, ten lakier wpada w żółć, co mojej żółtkowej osobie bardzo odpowiada. Mimo koloru, lakier nie zażółca płytki, ale trochę neutralizuje jej naturalny różowy odcień.

Nie smuży, nakłada się równomiernie. Bardzo szybko schnie i bardzo długo trzyma - nie odpryskuje nawet po kilku dniach, czasem trzyma nawet tydzień - i to bez utwardzaczy czy nabłyszczaczy.

Co do właściwości odżywczych - z paznokciami nie mam problemów, ale faktem jest że czasem, jeśli mam za długie, zaczynają mi się rozdwajać - a teraz nawet jak mam bardzo długie paznokcie, nic się z nimi nie dzieje. Więc może rzeczywiście odżywia.

Plus za świetną buteleczkę i wygodny pędzelek.
Wydajny.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Manicure - kolorowy french

Lubię

Odżywkę kupiłam po promocyjnej cenie podczas promocji w Sephorze. Mam odcień 02 Beige (delikatny, mleczny odcień).
Bardzo lubię ten lakier, choć trudno mi powiedzieć, czy faktycznie ma właściwości odżywcze i wzmacniające. Ładnie maluje, bez smug, pędzelek jest bardzo wygodny i bez problemu rozprowadza lakier na płytce paznokcia. Lakier szybko schnie, nie jest "miękki" i nie odgniata się.
Paznokieć wygląda bardzo ładnie - kolor jest idealny do codziennego, delikatnego manikiuru, dobrze się trzyma paznokcia, nie odpryskuje szybko ani nie schodzi.
Paznokcie są mocniejsze, choć wydaje mi się, że nie pełni roli typowej odżywki do paznokci. Jednak bardzo lubię ten kosmetyk i będę mu wierna!

Używam tego produktu od: 3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1