Revolcanic Deep Moisturizing Cream (Dry Skin)

Revolcanic Deep Moisturizing Cream (Dry Skin)

Krem głęboko nawilżający jest unikalnym wyjściem dla cery wymagającej ulgi, sprawiającej wrażenie "za ciasnej".
Zawiera siłę wody wulkanicznej, połączonej z zaawansowaną technologią by ostatecznie rozwiązać problemy nawilżenia.
Bogata w minerały i pierwiastki woda wulkaniczna zpewnia skórze idealny poziom nawilżenia, a rośliny z Morza Śródziemnego wzmacniają komórki cery tak, by mogły one zatrzymać wodę w swoim wnętrzu.
Deep-hydra complex firmy Lancaster, oparty na soi i peptydach przypominających w budowie kolagen stymulują budowę naturalnych zapasów wody w skórze, dając efekt gąbki napełnionej wodą. Ta unikalna formuła zapewnia odbicie światła dla natychmiastowego blasku , a słynny kompleks Lancaster RPF chroni przed wolnymi rodnikami. Krem przynosi efekty zaraz po nałożeniu: ustępuje napięcie wysuszonej skóry, która staje się odprężona, głądka i promieniejąca przez cały dzień.
Po tygodniu skóra odzyskuje elastyczność, po czterech jej naturalne systemy nawilżania są wzmocnione i mogą pracować z nową wydajnością.

Krem przeznaczony jest do cery suchej: wyjątkowo lekki, bogaty w składniki odżywcze i jedwabisty po nałożeniu. Idealnie wnika w skórę błyskawicznie penetrując wgłąb, i nie pozostawia tłustego filmu.

Krem ma delikatny, świeży zapach o oryginalnej nucie. Stosować codziennie, rano i/lub wieczorem.

Nie dla mnie

Mam wobec niego mieszane uczucia. Bardzo ładny zapach. Konsystencja też ok. Wchłania się szybko. Jednak po tygodniu stosowania na twarzy pojawiły mi się okropne wypryski i jestem pewna, że to sprawka tego właśnie kremu :/ Po kilku tygodniach zastsowałam go ponownie i znów to samo. Nie wiem dlaczego tak się stało ale po odstawieniu tego kosmetyku moja skóra wróciła do normy...

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1/4 opakowania i zrezygnowałam

Doskonaly do nawilzania

Krem swietnie nawilza skore, wchlania sie blyskawicznie pozostawiajac skore gladka, promienna, sprezysta. Szczegolnie godny polecania na okres wakacyjny.
Daje poczucie ulgi po pierwszym uzyciu bez efektu obciazenia skory, spuchniecia itd.
Opakowanie wydajne dzieki lekkiej konsystencji kremu

Używam tego produktu od: 1 miesiaca

Nie. Po prostu nie.

Nie. Po prostu nie. W tym kremie podoba mi się w zasadzie tylko zapach i konsystencja. Pachnie faktycznie upojnie, podobno była tam dodana jakaś specjalnie skomponowana nuta - i ok. Ale 200 PLN za zapach ulatujący jednak dość szybko to nieco mało. No, bo sam krem...
Cóż. Wchłania się szybko, mimo, że jest gęsty. Nie tłuści się, nie lepi. I, a jakże by inaczej, nie nawilża. Położony na noc powodował u mnie rano poczucie ściągniętej cery. Fakt, używałam go po kolejnym peelingu, więc w dość hardcorowych okolicznościach, ale cóż - inne się sprawdziły, ten - poległ. Żadne cudne wulkany nie pomogły, bo jest to, spójrzmy prawdzie w oczy, przeciętny krem z dużą ilością gliceryny i małą jakichś ekstra dodatków. Zadania ma ograniczone, i, jako że znich też się nie wywiązuje - pała.

Używam tego produktu od: szlajał się od jakiegoś roku (Boże, kiedy skończy mi się mania nieużywania kosmetyków od ręki???)
Ilość zużytych opakowań:

Well 01

Nawilża i taki jego obowiązek!

No tak... Za tę cenę? Uważam, że jest ona dość wysoka, jak na krem wyłącznie nawilżający.
Nie mogę jednak się uskarżać, bo krem ten wypełnia swoją powinność bardzo rzetelnie. Moim zdaniem lepiej, niż Biotherm.
Efekt nawilżenia jest natychmiastowy i dość długotrwały. Jakkolwiek dziwnie by to nie brzmiało, krem rzeczywiście likwiduje uczucie, że spierzchnięta, przesuszona skóra jest za ciasna i naciągnięta.
Lancaster jest względnie wydajny - najbardziej wydajny ze znanych mi kremów nawilżających. Bardzo przyjemnie pachnie i ma półpłynną, mleczkową konsystencję.
Warto zwrócić uwagę na to, by nie pomylić go z mleczkiem do skóry normalnej i suchej. Jest to kosmetyk nieporównywalnie gorszy! Drugi zakup zleciłam niani mojego syna i będę chyba musiała wyrzucić!

Używam tego produktu od: używałam ze 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 4 próbki + 1 opakowanie standardowe