Sephora Face, Creme Hydratante

Sephora Face, Creme Hydratante

Krem nawilżający do skóry suchej do stosowania na dzień i w nocy. Wygładza, odżywia, nadaje aksamitny wygląd, dostarcza skórze odpowiednią dawkę wilgoci. Testowany dermatologicznie.

Cena: 24zł/ 50ml

jest ok

generalnie krem nie jest zły.
kupiłam go z myślą o zimie. mam cerę normalną z okresowymi przesuszeniami (chłodne lub mroźne powietrze, klimatyzacja, itp.).
jest gęsty, ale rozsmarowuje się całkiem dobrze, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy na twarzy.
w moim przypadku spełnia swoje zadanie, ale gdyby ktoś miał faktycznie suchą skórę byłby za słaby.
podsumowując:
plusy:
ładny zapach, brak tłustej powłoki, cena, wydajność
minusy:
nie nadaje się dla skóry naprawdę suchej, brak filtra uv (przynajmniej ja nie zauważyłam takiej informacji na opakowaniu)

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bez emocji

Bez emocji. Trochę nawilża, ale dla mnie to za mało. Wygląda na treściwy, gęsty. Można było oczekiwać, że bedzie się tępo rozsmarowywał, a tu niespodzianka - pod wpływem ciepła skóry, rozprowadza się całkiem dobrze. Minimalnie zapycha, dlatego raczej już go nie kupię. Poza tym cena - takie właściwości można mieć taniej :)

Używam tego produktu od: od listopada z przerwami
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Zwyczajny

Przeciętny kosmetyk. Nie jest zły, ale tez nie zachwyca. Ze skóra nie robi nic spektakularnego, po prostu nawilża. Gęsty, dobrze się wchłania, nie pozostawia tłustgo filmu. Zapach ma prawie niewyczuwalny, bardzo delikatny.