Professionnel, Shampooing Volumateur (Szampon zwiększający objętość włosów)

Professionnel, Shampooing Volumateur (Szampon zwiększający objętość włosów)

Szampon do włosów pozbawionych puszystości, cieńkich i słabych. Delikatna konsystencja, wzbogacona ekstraktem z guarany i proteinami zbozowymi zapewnia większą odporność włosów i ochronę przed codziennymi zabiegami fryzjerskimi ( modelowanie, suszenie, prostowanie). Fryzura znów jest puszysta, lśniąca, włosy uniesione u nasady.

nie

Mimo mojego uwielbienia do sephory oceniam ten szampon najgorzej jak tylko można. OKROPNY, zniszczył mi włosy, teraz muszę ratowac się masą preparatów do suchych i zniszczonych włosów. Po umyciu nim włosów miałam tak zwany kołtun na głowie... Na szczęście miałam tylko miniwersję produktu.
Nigdy więcej.

JEDYNYM plusem jest zapach. Piękny, aczkolwiek nietrwały.

super na lato

Uważam, że to świetny szampon. Wygłasza włoski, dobrze się po nim rozczesują, faktycznie dodaje objętości. Dodatkowo, włosy przestają mi się przetłuszczać, gdy go używam. Szampon na fajne, wygodne opakowanie, miły zapach oraz konsystencję, która ułatwia jego używanie. Dość intensywnie się pieni. Nie wysusza. Bardzo go lubię :)

Używam tego produktu przez ponad miesiąc.
Ilość zużytych opakowań: 2.

Nic nie robi

Ten szampon tak naprawdę nic nie robi z włosami a już na pewno nie zwiększa ich objętości.
Kupiłam mini wersję podróżna razem z odżywką z ciekawości i wyjeżdżałam na wakacje więc całej butelki nigdy nie biorę ze sobą.
Ale ten szampon niczym nie różni się od wszystkich szamponów z supermarketu, jest tylko 4 razy droższy od nich.
Jest wydajny, dobrze się pieni, zapach ma nijaki.
Nie zauważyłam żadnej zwiększonej objętości po jego zastosowaniu w przeciwieństwie do innych szamponów, które wcześniej miałam.
Chwyt marketingowy - słowo "profesionnel" i dałam się nabrać. Dobrze, że nie kupiłam dużego opakowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w wersji podróżnej

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

Można

Może nie jest to KWC, ale znowu taki zły nie jest. Dobrze się pieni, ładnie pachnie ( szkoda, że tak nietrwale), sprawia, że włosy dobrze się układają i nie są przeciążone. To dla mnie duzy plus, bo po raz pierwszy od bardzo dawna mogę sobie pozwolić na dwudniową fryzurę i moje włosy nareszcie moga trochę odpocząć od codziennego mycia. Nawet go polubiłam i chętnie zużyję do końca, ale już raczej nie kupię. za 26 zł można kupić na allegro coś bardziej profesjonalnego

nie spelnia obietnic

Nie polecam, bo nie spelnia podstawowej obietnicy w postaci dodawania wlosom objetosci. W zasadzie z moimi nie zrobil nic zupelnie. Wlosy byly dodatkowo szorstkie, zupelnie bez polysku. Nie wiem jak zachowalby sie na dluzsza mete, bo po 2 uzyciach zrezygnowalam z uzywania.

Używam tego produktu od:1