Advance Techniques Intense Repair, Hydrating Leave-In Spray Milk (Nawilżające mleczko w sprayu do włosów suchych i zniszczonych)

Zawiera kreatynę i hialuronowy system nawilżający, które wzmacniają, odbudowują i chronią każdy włos. Poprawia kondycję włosów o 70%. Mleczko głęboko nawilża oraz zapobiega puszeniu się włosów, nie obciążając ich.
Spryskać wilgotne włosy u nasady, rozczesać grzebieniem rozprowadzając mleczko. Nie spłukiwać. Układać jak zwykle.

Jak na Avon bardzo dobre

Dostałam na urodziny od siostry konsultantki to cudeńko :P
Początkowo nie zauważałam żadnych efektów. Ale postanowiłam na efekty poczekać. Przestałam moje włosy męczyć suszarką i co najlepsze. Wtedy zauważyłam zmianę...
Włosy mniej puszące, super nawilżone, gładkie...Też używam masek i odżywek oraz jedwabiu to też w sumie gładkie mogą być po tych kosmetykach. Jednak jestem pewna, ze tak ładnego skrętu włosów nie miałam nigdy. Odkąd przestałam suszyć suszarką i używałam tego balsamu.
Włosów na pewno nie miałam sklejonych jak inne recenzentki, choć nie zaprzeczę trochę skleja i trzeba wtedy troszkę palcami rozczesać bądź jak ktoś posiada to grzebień z szeroko rozstawionymi ząbkami. Bardzo fajnie mi się nakłada ten balsam. Ja balsam nakładam na całą długość włosów(mokre) i żadnego uczulenia nie mam.
Zadowolona jestem, ale zauważyłam, że to co najlepsze to Avon usuwa z katalogów...Także tego balsamu już nie ma :(

Używam tego produktu od: końca kwietnia
Ilość zużytych opakowań: jeszcze przy 1

;/

te mleczko nie zdało u mnie egzaminu...
jakie ma plusy?
- ładnie pachnie
- ułatwia rozczesywanie

i na tym koniec

oczekiwałam nawilzenia...
nie zauwazyłam go....

dawałam dosyc długo szanse temu kosmetykowi...
ale tak na prawde straciłam tylk czas i pieniadze

podsumowując nigdy wiecej nie kupie

Używam tego produktu od:jakis czas temu

Podoba mi się :)

Bardzo porządne mleczko. Lekko nawilża włosy, nie obciążając ich; stają się błyszczące, miękkie i nie elektryzują się. Mimo, że używam jej dość mało (ograniczam się do 3-5 psikniąć na rękę, później wgniatam we włosy), czupryna ładnie i dość długo pachnie, a efekt jest doskonały. Opakowanie ciekawe i estetyczne, wygodne w użyciu. Wad nie zauważyłam, daję maxa :) Polecam gorąco!

Używam tego produktu od: kilku tygodni

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

niezła

Odżywki w sprayu kupuję w celu wspomagającym i to wspomaganie ma polegać zarówno na dodatkowym nawilżeniu włosów, jak i odświeżeniu ich skrętu i wyeliminowaniu puszenia. I muszę przyznać, że to mleczko to niezły wybór :ehem: Psikanie włosów, a następnie ich ugniatanie pasmo po paśmie sprawia, że włosy lepiej zbijają się w loki i mniej się puszą. Oczywiście na wzmocnienie ani tym bardziej utrwalenie skrętu nie ma co liczyć, ale przecież nie takie jest przeznaczenie tego mleczka. Ważne dla mnie, że nie skleja i nie wysusza włosów. A czy nawilża? Szczerze mówiąc nie wiem, bo za krótko używałam, żeby to odczuć. Zresztą odkąd pamiętam mam suche włosy i wiele w ich naturze zmienić nie mogę. Mogę tylko sprawić, by były gładkie i miękkie, a po tym mleczku takie właśnie były. Co ważne mleczko mimo silikonów w składzie, nie obciąża moich cienkich włosów. Poza tym ma przyjemny zapach, który pozostaje na włosach :) Ogólnie rzecz biorąc warta wypróbowania, ale raczej tylko w promocji, bo jest jej za mało, żeby płacić więcej, szczególnie, jak się jej zużywa na raz tyle co ja :o

Dobra

Odżywka ta ładnie pachnie, nawilża włosy, ułatwia rozczesywanie i pomaga, gdy włosy się elektryzują. Jest tania i nawet wydajna(choć za każdym razem używam jej dość sporo). Ja nakładam ją na wysuszone włosy i potem rozczesuję.

Polecam!

Używam tego produktu od: