Advance Techniques Styling, Boost It! Volumising Mousse (Pianka dodająca włosom objętości)

Pianka dodająca włosom objętości. Modeluje fryzurę i utrzymuje ją przez cały dzień. Formuła wzbogacona o keratynę z pogubiającymi polimerami zwiększa obiętość włosow i optycznie unosi je u nasady.

A jednak dobra!

Nigdy nie sądziłam, że pianka lepiej zwiększy objętość moich włosów niż szampon - a jednak! Moje myślenie było błędne! Już po 1 użyciu pianki i po wysuszeniu na mojej głowie zrobiło się więcej włosów! Ta pianka zwiększa objętość (mam włosy cienkie)!!! Opakowanie jest ok, zapach przyjemny, lekka, nie obciąża włosów, lekko utrwała. Polecam!

Używam tego produktu od: obecnie po 3 myciu
Ilość zużytych opakowań: początek przygody

dobra

Mam gęste i długie włosy,które czasem są przyklapnięte i pozbawione objętości. Ta pianka zawsze ratuje moja fryzurę kiedy oklapnie (używam również sprayu z tej serii). Ma też bardzo ładny zapach.

Używam tego produktu od: 6 msc

konsystencja - 2

zapach - 4

cena - 5

wydajność - 4

nie obciąża włosa, efekt utrzymje się do 3 dni.

Mogła by być trochę gęstsza, sztywniejsza i było by super :d

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Avon Mark - relacja

lekka

mam cienkie wlosy, na co dzien nie potrzebuje pianki ktora je usztywni tylko zeby po 3 godzinach od umycia moja fryzura to nie bylo 5 wlosow na krzyz :) w sensie zeby bylo lekko uniesione ii puszyste, wiec ta pianka jest oki pod tym wzgledem- na co dzien, ma ladny zapach, w promocji przystepna cene, ogolnie fajna tylko moglaby bardziej podnosic wlosy do gory innych zastrzezen nie mam :]

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedna czwarta

Fajna

Moje włosy (bardzo dlugie) mają tendencję do przyklepywania więc postanowiłam przestestować tę piankę. Mega rezultatów nie zauważylam ale może wlosy mniej opadają, są puszystsze. Natomiast pianka jak i cala seria ma cudowny , naprawdę cudowny zapach! Mam tez lakier i ma on taki sam zapach. W innych produktach denerwował mnie zawsze sztuczny zapach a ta pianka go nie ma. Ogólnie fajny produkt.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie