Color, Golden Glimmer Lip Pencil (Złociście połyskująca kredka do ust)

Color, Golden Glimmer Lip Pencil (Złociście połyskująca kredka do ust)

Pojemność 1,15 g

Nowe i zadziwiające! Unikalna aplikacja!
Połyskującą kredkę do ust stosuj samodzielnie lub na szminkę, by nadać ustom złocisty połysk.
Kolory:
- Pink Gold
- Berry Gold
- Spicy Gold
- Peach Gold

Cena: 25,90zł / 1,15g

na lato fajne rozwiązanie

Posiadam odcień Pink Gold.
Jest to idealne rozwiązanie na lato, ładnie się mieni i wygląda całkiem dobrze.
Minusem jest to że bardzo wysuszał mi usta i musiałam używać dodatkowo pomadki ochronnej celem nawilżenia. W przypadku użycia solo strasznie mi pierzchły usta.
Dodatkowo kredka czasem się rozchodziła jeśli temperówka nie była dość ostra.
Ogólnie można kupić z myślą o lecie.

Używam tego produktu od:dwa lata?

Złoto na ustach...

Wybrałam odcień Pink Gold (brzoskwinia skąpana w złocie). Kredka, pod względem konsystencji, była zdecydowanie zbyt twarda, co z pewnością nie ułatwiało aplikacji. Kolor, jaki zostawiała na ustach, był niezwykle intensywny i błyszczący, z dość sporą ilością silnie wyczuwalnych drobinek brokatu. Co więcej, trudnych do usunięcia, nawet przy pomocy płynu do demakijażu. Stosowana zbyt często, silnie wysuszała usta.

Ilość zużytych opakowań: 1: Pink Gold

Lubię

Mam kolor Peach Gold. Bardzo fajny produkt.Uwielbiam połyskliwe szminki i ta mi bardzo pasuje. Kolor nie jest bardzo ciemny, taki ciepły coś jak połączenie brzoskwini z różem i odrobiną brązu. Bardzo fajnie się błyszczy, zawiera złoty brokat. Ponieważ jak to kredka jest twardsza od zwykłych szminek co ułatwia dokładną aplikację, nie rozmazuje się tak szybko. Jest bardzo wydajna, używam jej już bardzo długo i nie ubywa.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Avon Mark - relacja

w porządku

mam kolor Pink Gold i Berry Gold. nie polecam ich na zimę - nie ochronią ust przed warunkami atmosferycznymi, może nawet troszkę by były usta wysuszone. ale na lato - jest to doskonały kosmetyk. kolor na ustach jest trwały i nie rozmazuje się. można stopniować efekt. Kredka ładnie wygląda z błyszczykiem bezbarwnym, nadaje się jako konturówka i pomadka, natomiast nie udało mi się jej nałożyć na szminkę - za twarda, miałam wrażenie, że próbując malować nią po umalowanych pomadką ustach tylko ścierałam sobie kolor, a nie nakładałam na wierzch złoty połysk. zaznaczyłam opcję "nie wiem" czy kupię, bo kupiłabym, gdyby był inny jeszcze kolor - marzy mi się złotawa czerwień.

nie złe :)

POsiadam kolor Berry Gold ;)
Kredka fajna... ładnie wygląda na ustach...
Przynajmniej na moich :)
Używałam ją także do oczu i musze przyznać że lepiej do takiej funkcji się nadaje ;)
Ale godne polecenia :)

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Dobra

Ja uzywam koloru Peach Gold. Kredka nadaje delikatny polysk, ma drobinki brokatku. Bardzo łatwo sie nakłada.Zalecam posmarować usta kremem badz pomadka nawilzajaca przed uzyciem kredki. Jedyny minus to ze dotknac ust nie mozna bo zaraz zostaja na palcach slady z brokatu. Na ustach wyglada slicznie. Polecam latem. Zjawiskowa

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

twardzioch

Moje pierwsze wrazenie po u7zyciu - to nie jest do ust. Byłam tak strasznie twarda, że na ustach wygladała okropnie, strasznie sie wałkowała i strasznie duzo brokatu (kolor Peach Gold). Uzyłam jej jako kredki do powiek, ale strasznie się kruszy. Bubel.Używam tego produktu od:kilka raz
Ilość zużytych opakowań:oddałam konsultance