Wildrosenol (Olejek z wyciągiem z dzikiej róży)

Wildrosenol (Olejek z wyciągiem z dzikiej róży)

Kompozycja wosków i olejów roślinnych przeznaczona do codziennej pielęgnacji ciała po kąpieli. Kosmetyk łatwo się rozprowadza i szybko wchłania, a zawarte w nim nienasycone kwasy tłuszczowe wspomagają regenerację skóry.

Super olejek do wlosow.

Olejek stosuje do wlosow poniewaz po kilku uzyciach zauwazylam, ze nie ma juz prawie polowy butelki. Jest bardzo niewydajny jesli chodzi o uzywanie go do smarowania calego ciala. Zal bylo mi wylewac go co wieczor po prysznicu i postanowilam sprawdzic jak zadziala na moich wysokoporowatych i puchatych. Efekt swietny, wlosy blyszczace, kiedy tylko moglam zerkalam w lustro bo polysk zachwycal. Moja skora niekoniecznie pokochala go tak jak wlosy, nie zaobserwowalam specjalnego nawilzenia, po prostu pod tym wzgledem byl w porzadku i tyle.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Super, tylko troche drogi

Bardzo lubie kosmetyki rozane, co zaczelo sie od przygody z tym wlasnie olejkiem :)
Kupilam ze wzgledu na naturalny sklad, no ale co tu duzo mowic, bardzo atrakcyjne opakowanie tez mnie zwabilo.

Przyjemny w uzyciu: Super sie rozprowadza na wilgotnej skórze, wtedy tez jest bardziej wydajny. Zapach rozany, zdecydowanie przypadl mi do gustu, ale zaznaczam: to taka bardziej dzika roza niz roza z perfumerii. Ja w kazdym badz razie uwielbiam roze wszelkiego gatunku i pod kazda postacia, wiec dla mnie cudowna :)

Rewelacyjnie pielegnuje skóre: Nawilza, lagodzi wszelkie podraznienia i odparzenia, a przy systematycznym stosowaniu skóra staje sie bardziej elastyczna.

Bardzo fajna rzecz, na pewno chetnie kupowalabym czesciej. Powstrzymuje mnie przed tym wysoka cena przy nieduzej pojemnosci - glowny minus tego produktu, no i dostepnosc: u nas raczej tylko przez internet. Jednak od czasu do czasu... czemu nie ;) Polecam, rowniez jako prezent dla wielbicielek rozanych kosmetykow.

Używam tego produktu od: Pierwsze opakowanie ok. 2 lata temu, a teraz znowu od dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań: obecnie w trakcie drugiego

Śliczności...

Kupiłam zachęcona recenzjami na wizażu i oczywiście się nie zawiodłam. Olejek pięknie pachnie i cudownie pielęgnuje. Używałam go po kąpieli na lekko wilgotną skórę. Nawilżał, natłuszczał, zostawiał ochronny film na skórze co osobiście uwielbiam. Jedynym minusem jest nieporęczna szklana butelka, która przy odrobinie nieuwagi i śliskich rękach może się stłuc.. Poza tym olejek jest niewydajny co biorąc pod uwagę wygórowanej ceny (prawie 20€) sprawia, że raczej już go nie kupię. Będę szukać tańszego odpowiednika w sklepach zielarskich... a szkoda...

Używam tego produktu od: 1miesiąc

Zajawka Bądź fit z wizaz.pl

zdecydowanie nie

Nie lubię. Kupiłam mając nadzieję na ładny różany zapach, natomiast olejek bardziej dla mojego nosa pachnie liśćmi geranium. Abstrahując od zapachu-sam olejek nie służy mojej skórze, po jakimś czasie zaczęła domagać się nawilżenia i była nieprzyjemnie ściągnięta. Po olejkach dr Hauschka tak się nie dzieje.
Jako dodatek do kąpieli odradzam-tłuści wannę i" maśli" się na skórze.
Butelka grubego ciężkiego szkła, ale poręczna. Cena nieadekwatna do jakości, nie polecam.

Używam tego produktu od: trudno mi powiedzieć-około pół roku męczyłam się z 1 opakowaniem

Cudny:)

To moj ulubiony, "gotowy" olejek do pielegnacji ciala. Ma swietny sklad, mozna go stosowac do kazdego rodzaju skory- takze do wrazliwej. Szybko sie wchlania, nawet gdy nie mam czasu go dobrze wmasowac ;) Stosuje go na szyje i dekolt, pod krem Weledy Wildrose na noc- rano skora jest swietnie nawilzona i gladka.
Przyznam, ze czasem gdy nie chce mi sie komponowac samodzielnie olejku do wlosow;)- stosuje ten i po 1-2 godzinach takiego "kompresu" moje dluuugasne wlosy wygladaja super:D.Używam tego produktu od:kilkanascie miesiecy