Faces Cera Sucha i Wymagająca, Dzika Róża - Krem nawilżający

Faces Cera Sucha i Wymagająca, Dzika Róża - Krem nawilżający

Roślinne czynniki nawilżające i kwas hialuronowy dostarczają skórze odpowiedniej dawki nawilżenia, a liposomy pochodzące z roślinnej lecytyny transportują esencje z żeń-szenia, płatków róż i kwiatu pomarańczy do głębszych warstw skóry.

Krem mimo zawartości wielu składników odżywczych jest bardzo lekki i dlatego polecany głównie na dzień. Doskonały pod makijaż.

Dobry krem

PLUSY:
- dobrze nawilża
- łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
- jest lekki, nadaje się pod makijaż
- ma przyjemny, delikatny zapach
- dobry skład
- wydajność
- nie uczula, nie zapycha
- nie zostawia tłustego filmu na skórze

MINUSY:
- cena

Taki sobie

Mam cerę normalną, czasami pojawiają się suche skórki, tego kremu używałam jako kremu na dzień stosowanego przed nałożeniem podkładu mineralnego.

+ Pachnie przyjemnie, różanie.
+ Jest bardzo wydajny.
+ Nie zostawia tłustego filtra
+ Nie zapycha (ale nie mam tendencji)
+ Nadaje się pod makijaż

+/- w pierwszej chwili po nałożeniu \'mazia\' się po skórze i nie daje wklepać, wmasować itd., po minucie nadmiar wchłania się sam nie pozostawiając kulającej się warstwy nadmiaru kosmetyku
+/- przyzwoicie nawilża; i tego się czepiam - kupiłam krem wczesną wiosną, kiedy miałam bardziej niż zwykle suchą skórę. Nie było dramatycznie, ale wymagała nawilżenia. Po tym kremie spodziewałam się, że będzie prawdziwym zastrzykiem nawilżenia tymczasem jest to całkiem banalny krem nawilżający i nie wyobrażam sobie, żeby podziałał wystarczająco w przypadku bardzo suchej skóry.

- Tubka średnio wygodna, ostatnią 1/5 kremu trzeba z dużym wysiłkiem wyciskać z tuby ze względu na złą proporcję obwodu tuby tuż nad zakrętką do jej długości.

Używam tego produktu od: marzec - wrzesień 2012, niemal 6 miesięcy

Ilość całych opakowań: jedno

Rewelacyjny Krem.

Witam.

Mam cerę wrażliwa i sucha można powiedzieć ze bardzo sucha stosuje ten krem na zmianę z kremem również Lavery aloesowym i uważam ze są rewelacyjne.

Zapach jest bardzo delikatny stonowany nie jest to zapach który odpycha i samo to zniechca do stosowania danego kosmetyku on ma delikatna poświatę roży w tle takie zresztą są kosmetyki naturalne nie moga pachnieć pięknie.

Idealnie nadaje się pod makijaż jest delikatny super się rozprowadza i szybko wchlania.

Co najważniejsze bardzo dobrze nawilża skore nie podrażnia własciowosci różane wręcz odwrotnie koja ja.

Polecam w 100%!!!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe opakowania

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

róża w tubce :)

Krem niesamowicie pięknie pachnie. Nigdy nie miałam kremu który miałby tak niesamowicie różany i naturalny zapach. Używanie go to dla mnie prawdziwa, zmysłowa przyjemność :)
Odpowiedni dla mojej leciutko suchej skóry. Twarz staje się gładka w dotyku, nawilżona.
Minusem jest wysoka cena. Za tę cenę wolałabym go mieć więcej w tubce :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Bardzo dobry

Krem poleciła mi kosmetolog po badaniu mojej cery.
Okazało się, że jest koszmarnie sucha (choć tego tak nie widać) wymagająca, wrażliwa i z początkami problemów naczynkowych :|
Wyznaczyła mi dwa kremy aby doprowadzić ją do porządku- ten i Lavera Basis Sensitiv z aloesem i karotenem (+ też krem-peeling też z serii różanej)
Ten pierwszy jest lepszy. Rzeczywiście odżywia, daje ulgę, poprawia stan skóry. Używam na noc i czasem na dzień.
Jest niby lekkiej konsystencji ale treściwej, daje ulge cerze, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy, u mnie daje matowy efekt co też jest fajne, ma bardzo przyjemny zapach.
Jest NATURALNY, bez chemii :)

Niestety pojemność jest malutka a cena dość wysoka ale da się przeżyć...Używam tego produktu od: 4 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 dokańczam

Wysusza i zapycha

Krem Lavery kupiłam z nadzieją na nawilżenie mojej przesuszonej mieszanej cery, a dodatkowym bonusem miał być naturalny skład.
Niestety krem okazał się fatalny. Zamiast nawilżyć mocno wysuszył moją skórę (alkohol na drugim miejscu w składzie!).
Dodatkowo krem zawiera sporo komedogennych składników i powoduje powstawanie zaskórników.
Dla mnie jedyną zaletą tego kremu jest piękny różany zapach, ale nie dla zapachu kupuje się krem.
Nie bardzo wiem komu go polecić. Alkohol tak wysoko w składzie wysuszy chyba większość cer - może z wyjątkiem mocno tłustych. Za to osoby z przetłuszczającą się skórą może "zapchać".

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:j edno

4* na tak, 1* na nie :)

Krem kosztuje aktualnie 45 zł za 30ml i gdyby nie to stosowałabym go pewnie ciągle, ale znalazłam tańszy odpowiednik z serii Basis Sensitive. Ale do rzeczy:)
Porównując z Hauschką i Weledą ten krem ma dla mnie więcej zalet:
-przede wszystkim piękny zapach! :D
-po drugie niższe ceny
-po trzecie bogatsze, bardziej różnorodne składy.
Krem wchłania się szybko, pięknie pachnie i ładnie nawilża. Nie podrażnia wrażliwej skóry, nie zapycha, nie powoduje powstawania niespodzianek.
Pewnie byłby KWC gdyby nie relacja ceny do pojemności - tutaj zdecydowanie wygrywa Krem nawilżający z bio-jojobą i bio-aloesem i to on ma u mnie 5*, jednak właściwości pielęgnacyjne obydwu są moim zdaniem bardzo porównywalne.

Używam tego produktu od:1 opakowanie przez 1,5 miesiąca