Nuxe, Nirvanesque Enrichie

Nuxe, Nirvanesque Enrichie

Pielęgnacja przeciw pierwszym zmarszczkom dla suchej skóry wygładzenie, relaksacja, odprężenie; skóra sucha i bardzo sucha Krem na bazie wyciągu z ziaren niebieskiego lotosu, maku polnego oraz korzenia prawoślazu (aktywne składniki opatentowane przez markę NUXE). Ta nowatorska pielęgnacja redukuje pierwsze zmarszczki działając precyzyjnie w miejscu ich powstawania. Spektakularny efekt wygładzenia i rozkurczenia uzyskuje się dzięki zmniejszeniu mikronaprężeń tkanek skórnych. Kompleks Calmosensine odpręża, jednocześnie stymulując syntezę endorfin („hormony szczęścia"). Niewiarygodnie aksamitna (dzięki szarłatowi - roślinie pokrytej puchem) konsystencja sprawia, że skóra staje się ekstremalnie delikatna i wygładzona. Formuła wzbogacona w olejek Macadamia, o kremowej konsystencji, oferuje ekstremalny komfort nawet najbardziej suchej skórze. Małe i duże zmarszczki znikają na długo.
Przeznaczony dla kobiet i mężczyzn 25-30 lat, kiedy pojawiają się pierwsze zmarszczki i oznaki starzenia skóry.
Można stosować na dzień i/lub na noc.

na dzień
Cera
sucha
krem
Filtry
SPF 15 – 30
50 – 100ml

uczulil i zapchal

Mam cere mieszana, wrazliwa. Kremem posmarowalam sie raz pod makijaz. Juz podczas rozprowadzania kosmetyk nie odpowiadal mi bo mimo, ze nie byl tlusty zostawial jakas dziwna swiecaca jakby silikonowa warstwe. Plus za to ze faktycznie pod makijazem skora byla matowa. Minus za to ze krem moim zdaniem nie nawilza, nie napina, nie robi wlasciwie nic oprocz tego ze podczas dnia skora zaczela mnie piec i swedziec. Po zmyciu makijazu skore mam pokryta malymi krostkami, pory zapchane,cala buzia jest czerwona, piecze,swedzi i jest goraca. Typowy odczyn alergiczny. Bede omijac z daleka.

Miłe zaskoczenie po długim czasie

Dziwna byłam moja przygoda z tym kremem.
Na początku totalne rozczarowanie - za ciężki, za tłusty.. trochę pozapychał pory. Odstawiłam go na wiele tygodni.
Wróciłam do niego, bo szkoda było wyrzucić, zaczęłam stosować na noc i nie potrafię się już bez niego obejść :)
Plusy:
+ elegancki szklany słoiczek
+ piękny zapach, masełkowa konsystencja - stosowanie go to czysta przyjemność
+ skóra jest odżywiona, gładka, sprężysta
+ nie powoduje już powstawania niedoskonałości

Minusy
- cena nieco wygórowana
- dla mnie nie nadaje się na dzień - za tłusty pod makijaż, skóra się świeci

Generalnie lubię Nuxe - cieszę się, że przeprosiłam się z tym kremikiem :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie ppierwszego

wielkie rozczarowanie

Krem poza ładnym zapachem nie ma wg mnie żadnych plusów. Jest mocno przereklamowany, kompletnie nie poradził sobie z nawilżeniem mojej twarzy (mam cerę suchą, więc powinien się sprawdzić...). Po aplikacji ratowałam się nałożeniem innego kremu, w końcu po 2 tyg dałam za wygraną i zużyłam do nawilżania dłoni. Szkoda.

Używam tego produktu od: 4 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

przereklamowany

Na krem namówiła mnie konsultantka w SP, chociaż miałam już w koszyku miodowy krem Sanoflore w bardzo promocyjnej cenie. Trochę żałuję że dalam sie skusic na Nirvanesque, bo spodziewalam sie cudu, a po kilku tygodniach stosowania uwazam, ze ten krem jest przecietny. Przede wszystkim oczekiwalam porzadnego nawilzenienia czego ten krem niestety mi nie zapewnia. Po porannym nalozeniu pod koniec dnia czuje sciagniecie skory twarzy. Zapach czuje mniej wiecej do tej samej godziny..Nie mowie ze jest nieprzyjemny, ale jesli krem pachnie mocniej niz perfumy to chyba cos jest nie tak. Konsystencja kremu jak najbardziej mi odpowiada, bardzo dobrze sie wchlania i nie powoduje swiecenia na twarzy pomimo tego ze jest dosc tresciwy. Opakowanie plastikowe, lekkie i estetyczne. Cena jak na fakt ze nie spelnia podstawowego zadania czyli nie nawilza, mocno zawyzona.

Kocham go

Sięgnęłam po niego skuszona opiniami na wizażu i nie zawiodłam się..

+cudny zapach
+totalnie wygładził mi skórę (moim problemem była szorstka skóra)
+skóra jest miła w dotytu
+wydajny
+o niebo lepszy od wszystkich kremów, jakich używałam w życiu (z rożnych półek cenowych)

minusy
-brak filtra;((

Używam tego produktu od: 6 mies.

jak na nuxe, wielkie NIC

Niestety.
Bardzo lubię firmę NUXE i z reguly jestem bardzo zadowolona z ich produktow. Wczesniej uzywalam nuxowskie Crame Fraiche de Beaute i bylam calkiem zadowolona, chociaz bez szalu.
Zaczelam rozgladac sie za kremikiem przeciwzmarszczkowym wiec wybralam jeden z oferty NUXE. Niestety ten krem to jakies placebo. Ma fajna, "miękką", miodową konsystencję, ale mam wrazenie, ze zwykla nivea nawilzyla by lepiej. Nakladalam ten krem w ilosciach hurtowych, zeby cos poczuc, niestety po sekundzie znikal jak sie pojawil, bez zadnych efektow.

Jesli chodzi o dzialanie przeciw zmarszczkowe, to nie ma zadnego. Wieczorem nakladam duza ilosc kremu, rano budze sie pomarszczona jak cerata, z innymi kremami nie mam tego problemu..

Z bólem serca, ale nie.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe

Nie bylo Nirvany

Krem ma bardzo mily zapach i na tym sie koncza jego zalety. Mam mieszana cere z tendencja do tlustej ale w zimie, potrzebowalam silniejszego nawilzacza bo mimo wszystko, moja skora lubie sie przesuszac. Kremu uzywalam na noc, (zuzylam cale opakowanie) i reasumujac krem ten:
- nie nawilzal tylko natluszczal,
- rano budzilam sie z twarza zlana olejem wiec skora az prosila sie o nawilzenie, stad ta nadprodukcja sebum
- zostawial na cerze tlusta powloke, nie wchlanial sie do konca (co akurat na noc mi nie przeszkadza ale niestety nie szlo to w parze z nawilzeniem)
- w zwiazku z tym, ze skora byla odwodniona, tworzyly sie na niej zmarszczki...
Moze dla kogos, kto ma niewybredna cere krem sie sprawdzi ale za ta cene nie warto.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Dobre mazidło

Jak dla mnie jest to dobry krem, który świetnie sprawdza się jako nocne mazidełko. Nakładam go również na dzień, pod make-up gdy stosuję minerały.

Buzia po przebudzeniu jest mięciutka, zapach wg mnie jest specyficzny ale i bardzo przyjemny - pachnie czymś aptecznym + łąkowymi kwiatkami :)

Rzeczywiście świeci się trochę po nałożeniu na twarz ale nie ma tragedii. Nie zauważyłam aby pojawiały się po nim jakieś wypryski, nie mam też żadnych zaczerwienień, działa na mnie raczej kojąco.

Ogólnie kremik godny polecenia ale będę dalej szukać mojego KWC :)

Bardzo dobry kremik

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Dobrze nawilża, wchłania się, a cera jest po nim promienna i wygładzona. Nakładam go na noc i stosuję ok. 2 miesiące i muszę przyznać że wygładził mi leciutko zmarszczki mimiczne. Ma dosyć intensywny i specyficzny zapach, który nie każdemu może odpowiadać, ale mnie nie przeszkadza. Dużym plusem marki Nuxe jest to że nie stosują konserwantów w swoich produktach, a więc mało chemii na twarz :)) Ogromną zaletą Nuxe jest to - ze NIE TESTUJĄ kosmetyków na zwierzętach, a to jest dla mnie b. ważne podczas wybierania kosmetyków. Polecam

uważajcie!

Ten krem to jakieś oszustwo. Mimo, że mam cerę tylko troche suchą myślałam, że kupując do cery bardzo suchej ten krem będzie działał, a tymczasem w ogóle nie nawilża! Uważajcie. Cera jest sucha, napięta, krem się roluje, tworzą się po nim krostki.Do tego w ogóle nie wydajny. Na sezon grzewczy odradzam, może latem okazał by się lepszy, ale jak narazie daje mu pół gwiazdki i przestrzegam przed wydawaniem pieniędzy

Super ale jest jedno ale..

Kupiłam Nuxe zachęcona ocenami na wizażu i zdecydowanie mogę powiedzieć że się nie zawiodłam.
Cena jak dla mnie trochę z górnej półki jak za krem ale wystarczy poszukać aby kupić kremik w rozsądnej cenie bo róznice potrafią dochodzić nawet do 40 PLN :)
Zapach ma ładny i przyjemny choć tak intensywny, że utrzymywał sie na cerze długo po nałożeniu. Kto ma mozliwość niech sprawdzi najpierw czy zapach mu odpowiada.
Konsystencja jest super, krem sie dobrze wchłania i nie roluje, idealny jako baza po makijaż czy jako krem na noc.
Mam dośc suchą cerę na poczatku krem był rewelacyjny przy drugim opakowaniu tylko bardzo dobry i już tak dobrze nie działał (pewnie skóra się przyzwyczaiła)
Teraz robię sobie od niego 1 miesieczna przerwe ale wróce do tego produktu na pewno bo jestem bardzo zadowolona.
Używam tego produktu od:4mcy

B.dobry

Krem generalnie spełnił moje oczekiwania. Uzywanie go to prawdziwa przyjemność, szklany słoiczek kryje w sobie krem o bardzo odpowiadającym mi zapachu, o maślanej konstystencji, która bardzo dobrze się rozprowadza, krem absolutnie nie jest gęsty czy tępy. Krem naprawde nawilża, po wakacjach i pobycie na plaży moja twarz wygląda świetnie, skóra jest nawilżona i miękka. To prawda, że używając go na noc rano twarz wygląda na wypoczętą. Idealny nawilżacz po prostu.
Minusy dwa - cena, zbyt wysoka jak dla mnie w porównaniu z obietnicami producenta oraz słabe działanie na zmarszczki.

Używam tego produktu od:roku