Precision, Rectifiance Intense Eye (Intensywnie regenerujący krem przeciwzmarszczkowy pod oczy)

Intensywnie regenerujący krem zwalczający zmarszczki i bruzdy w okolicach oczu. Zawiera wysoko skoncentrowane składniki, takie jak kolagen, elastyna i glikany. Pielęgnuje i napina delikatną skórę wokół oczu zapewniając jej młody wygląd i przywracając strukturę właściwą dla młodej skóry.

Kiedyś ulubiony

Nie wiem co w nim widziałam. Chyba omamiła mnie marka. Do czasu odkrycia anti gravity Clinique to był mój ulubiony kremik , zużyłam kilka słoiczków tego specyfiku. Efektow spektakularnych nie zauważyłam ale też nie za bardzo było co korygować , miałam wówczas mniej niż 35 lat. Fajna masełkowata konsystencja, dosyć wydajny, nie podrażniał. Dobrze nawilżał i napinał skórę. Teraz po kilku latach już bym go nie kupiła, znam lepsze.
Piękny , elegancki słoiczek.

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:kilka

Rozczarowanie!

Kupiłam kolejny marowy produkt, ale tym razem nie spełnił moich oczekiwań. Mimo, ze krem ma dobrą konsystencję i jest bez zapachu, co w moim przypadku minimalizuje podażnienie, to jednak skóra staje się wysuszona zarówno rano jak i w ciagu dnia . To wszystko powoduje dyskomfort. Produkt nie nadaje sie również pod korektor pod oczy.

Używam tego produktu od: grudnia 2008

Bardzo sie zawiodlam :(

Choc mam dopiero 25 lat-postanowilam ze na okres jesienno/zimowy popieszczé mojá skóre wkól oczu porzádnym kremem...Mam zmarszczki pod oczami,ktore powstaly na wskutek mrózenia oczu (praca w szklarni).Przeczytalam recenzje i pobieglam kupic od razu caly sloiczek...To byl mój blád niestety.W zasadzie nie moge powiedziec jak sobie radzi ze zmarszczkami,bo uzywam go od paru tyg. ale ma troche minusów,przez które wiecej tego kremu nie kupie...A wiec: trzeba opanowac nakladanie tego kremu,bo jesli nie poswiecisz wiecej czasu na porzadne wmasowanie (nie w klepywanie) to pozostanie na Twojej skórze bialy osad...Drugi minus: masakrycznie ale to naprawde masakrycznie wysusza skóre pod oczami .Rano wstaje i mam niemilosiernie sciagnieta skóre w tych miejscach-jakbym nie zmyla maseczki z glinki...Nie mam zadnej przyjemnosci ze stosowania tego kremu-no moze jedynie na poczatku,gdy porzadnie wmasuje go w skóre to odczuwam lekkie nawilzenie...Do plusów moglabym jedynie zaliczyc opakowanie,które cieszy oko (no ale przeciez nie o to w kremie chodzi) i oczywiscie jak kazdy krem pod oczy tak samo i ten jest bardzo wydajny.Nie wiem czy zuzyje cale opakowanie,bo chyba nie dam rady zniesc przsuszonej skóry wokól oczy przez 6mies.Używam tego produktu od: kilku tygodni.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1wszego
Edytuje: Dodaje gwiazdeczke,bo zauwazam efekty dzialania tego kremu:) Zmraszczki pod oczami staly sie jakby plytsze-sa mniej widoczne.jestem pod wrazeniem,bo nie wierzylam w kremy przeciwzmarszczkowe.Dodam tez,ze stosuje go tylko na noc,bo nie mam jakis bardzo glebokich zmarszczek-na dzien wspomagam sie kremem nawilzajacym pod oczy:)Nie wiem czy kupie ponownie,bo to byla tylko kuracja ale jesli bedzie mi dane dozyc sédziwego wieku i bedzie mnie stac to kto wie:)

Chanel - Mademoiselle Privé

niewiarygodny niewypał

Nie wiem co tak zachwyciło różne osoby w tym kremie, bo dla mnie to niewiarygodnie ZŁY krem. Bardzo wysusza okolice oczu, mało tego- zastyga w jakąś białą, pudrową maskę. Wystarczy się uśmiechnąć i zmróżyć oczy, a na cały dzień zostają człowiekowi pod oczami odbie mimiczne zmarszczki. Bardzo jest to dziwne, gdyż chciałam zastosować krem jako kurację przed latem- a po zastosowaniu okazało się,że zamiast uelastycznić skórę, nawilżyć i odświeżyć- mam siatkę zmarszczek które nie istniały nigdy wcześniej. Skóra jest boleśnie napięta, wysuszona na wiór, no i ten biały osad...
Masakra. Nie polecam, szkoda pieniędzy, chyba,że ktoś żyje złudzeniami,że drogi krem to dobry krem.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno, niecałe, wyląduje chyba w koszu, bo chętnych na ten "specyfik" brak.

sympatyczny

Absolutnie nie zamierzałam kupić kolejnego kremu pod oczy - mam spore zapasy, a kremy pod oczy schodzą wolno. Ale potem poczytałam recenzje...i zupełnie przypadkiem zajrzałam na allegro...i zobaczyłam rzeczony krem. Moje ulubione próbki Chanel - pudełeczka 4 ml, z których do konca mozna wszystko wygrzebać - niech sie schowaja wszystkie tubki! I gdy okazało sie, ze 4 pudełeczka ( czyli 16 ml, wiecej, niż pełnowymiarowy krem!) kosztują...no, nie będe rozkrwawiac serc, lecz naprawdę mało - kupiłam. I nie żałuję ( zwłaszcza przy tej cenie ;)).
Krem jest faktycznie gęsty, ale daje sie i wklepywac i wmasowywac, choc to juz z wyczuciem. Nie podrażnia oczu, nie powstaje owa nieznosna mgiełka, przez którą kolejne kremy ( np Bio-Performance) staja sie dla mnie kremami na noc. Trzeba jednak uważac przy rozprowadzaniu, bo to, czego nie wklepiemy ( nie wmasujemy) - odkłada sie po jakims czasie w załamaniach skóry jako biały osad.
Ładnie nawilza i natłuszcza, nie nabłyszczając jednoczesnie skóry - idealny na dzień. Na opinię o zmarszczkach jeszcze za wcześnie, nie wiem tez czy kupie kolejny, bo uwielbiam testowac nowosci, a zapasy, jak wspomniałam - mam w lodówce. ;)Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:po kolei próbki 4 ml, mam 4

w tym momencie nr. 1!

Kupilam go po przeczytaniu reklamy w pewnym czasopismie. Cena normalna jak na markowe kosmetyki. Pomimo tego nie zawiodlam sie; stwierdzam, ze jest nawet lepszy od kremu HR, a myslalam, ze ten byl nie do pobicia. Juz po kilku dniach zauwazylam zmiane. Skora jakby odzyla, wchlania kazda ilosc, wiec nie ma mowy o dlugim wcieraniu. Nawet moje since pod oczami sie zmniejszyly, o czym nie bylo mowy w recenzji. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona, a uzywanie go to sama przyjemnosc. Poza tym jest bardzo wydajny i super nawilza. Naprawde polecam.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Ilość zużytych opakowań: caly czas w trakcie pierwszego

Się okaze

zacznę od tego ze mam 28 lat a ten krem przeznaczony jest dla 35 latek wzwyż.. ale dlaczego go używam, otóz koszmetyczka Chanel na pokazie pielęgnacji poleciła mi go jako kurację "krok do przodu" przed zima. możmey wiec używac w czasie jesieno zimowym mocniejszych kremów po to by dodać skórze więcej składników odzywczych . nie ma obaw aby skóra rozleniwiła się po dawce mocniejszych składników gdyż traktujemy taki krem jako kurację. jedno opakowanie i dość.
Krem jest bardzo wydajny to pewne, gęsty.. i dlatego nie należy go wklepywac tylko wmasowywac bo o to chodzi. pod wpływem masazu i ciepła skóry krem dostaje poślizgu i można go doskonale rozprowadzic. robiac rowniez osemki w kacikach zewnetrznych oka. tylko tak nałożony uruchamia swoje wszystkie własciwosci.
czy usuwa lub spłyca zmarszczki wypowiem sie za jakis czas edytujac tą recenzję poniewaz ciagle go obserwuję a czas jaki go uzywam - 3 tygodnie jest zdecydowanie niewystarczajacy. Poza tym pojawiły sie u mnie pomiedzy okiem a linia włosów malutkie krosteczki, ktora moga ale nie musza podkreślam być objawem uczulenia na ten krem.
napewno skóra po nim jest dobrze napieta, nawilżona, nie zdarzyło się żeby piekła mnie po nim skóra lub łzawiły oczy. mam pod okiem jedna bruzdę pilnie obserwowaną i mam nadzieję że krem ten sprawi że stanie się płytsza.
bardzo dobry krem jednak z ostateczna opinia wstrzymam sie aż użyję pełny słoiczek do końca.
Nie wiem skąd cena w zgłoszeniu u mnie w perfumerii ten krem na półce kosztuje 245zł.

Używam tego produktu od:3 tygodni dwa razy dziennie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Najlepszy!!!

Krem doskonały!!! Do tej pory lepszego nie używałam. Treściwy, odżywczy, skóra po jego aplikacji faktycznie staje się aksamitna ale nie obciążona. Pięknie wygładza drobne zmarszczki i co bardzo ważne nie podrażnia oczu.
Jedyny minus to wysoka cena. Ale przy tej wydajności można przymknąć oko (bez obawy o zmarszczki :lol: )
POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Miłość od pierwszego wklepania

Z prawdziwą przyjemnością zgłosiłam i oceniam ten krem.
Jest to jeden z nielicznych kosmetyków, za które jestem w stanie zapłacić tak wysoką cenę bez żalu i ostrzegawczego syczenia mojego węża w kieszeni.
Opowiem Wam o nim, bo to bajka po prostu...
Przy pierwszym kontakcie - wcale nie zachęca do użycia, bo:
Nie pachnie. Ale dzięki temu nie uczula i nie podrażnia.
Ma bardzo gęstą konsystencję. Tak gęstą, że wprost nie sposób go rozsmarować. Trzeba go po prostu nanieść na skórę wokół oczu i wklepać. Inaczej nie da rady.
Same Panie przyznacie, że w świetle powyższego nie wydaje się ideałem. A jednak!
Tuż po naniesieniu go na oczka skóra robi się aksamitna, nawilżona, napasiona składnikami pielęgnacyjnymi jak po żadnym innym specyfiku!
Już po paru tygodniach moje mizerne, ale jednak zmarszczki poszły precz i wcale za nimi nie tęsknię.
Nie powoduje obrzęków, co przy tej konsystencji jest cudem, cudem, cudem!
Jest wydajny - to oczywiste po tym co napisałam powyżej.
Jeśli mam w ogóle zgłaszać jakieś zastrzeżenia do tego kosmetyku, to tylko jedno. A mianowicie jest to krem do kilku typów skóry: do skóry suchej, do skóry bardzo suchej, a także do skóry bardzo, bardzo suchej i diabelnie suchej ;)

Ilość zużytych opakowań: 6 próbek i w trakcie pierwszego słoiczka