Midnight Charm EDP

Midnight Charm EDP

Propozycja na święta. Specjalna, limitowana edycja. Zmysłowy zapach stworzony z myślą o magicznych, zimowych momentach kiedy wszystko się może zdarzyć... zwłaszcza o północy... Dedykowany kobietom, które budzą się do życia właśnie po północy...

Nuty zapachowe: zielone listki ostrokrzewu, zmrożona bergamotka, miąższ owocu liczi, czerwony jaśmin, mandarynka, biała róża, świeża śniegowa kropelka, lodowy kasztan, złoty bursztyn, kaszmirowe piżmo, ambra.

Chłodny kwiatowo-owocowy zapach

W końcu udało mi się kupic ten unikat, choć od jego premiery minęło już sporo czasu.
Zaczne od tego, że zapach absolutnie w niczym nie przypomina Dolce Vity, choć buteleczki są podobne. MC jest chłodnym kwiatowo-owocowym zapachem z pudrową nutą, pięknie się rozwija, jest niezwykle delikatny i subtelny. Zapach był dla mnie tajemnicą, gdyż kupiłam go w ciemno- jestem kolekcjonerką, uwielbiam Diora,ale nie wszystko mi u niego pasuje. Midnight Charm jednak mnie nie zawiódł, a wręcz oczarował. Wyraźnie czuć w nim kwiaty, niezwykle eleganckie, z nutkami kwiatowymi.
Polecam delikatnym blondynkom, może niekoniecznie na zimę, ale na lato i wiosnę świetnie zda egzamin.
Nie polecam fankom ciężkich zapachów typu Poisony, Samsary i Shalimary. Za to fanki Euphorii Blossom, Incanto Shine, Charm itp. Salvatore Ferragamo i letnich wersji zapachowych perfum będą zadowolone.

Używam tego produktu od: rozpoczęte 50 ml- kilka psików
Ilość zużytych opakowań: rozpoczętę pierwsze 50 ml

dziwny

Zobaczywszy ta limitowke bodajze w w zeszłym roku odrazu ja przetestowałam i az dziwie sie, ze jeszcze nie wystawiłam mu recenzji.

Zimny, kwiatowy i lekko owocowy , nie posiadaja w sobie zadnej słodyczy, ktora uwielbiam, a własnie takie zapachy sa dla mnie najlepsze na zimowe dni. Nie czuje w nim zmrozonej bergamotki, ale uwazam, ze własnie to ta zmrozona bergamotka sprawia, ze jest on wlasnie taki zimny i poteguje to jeszcze świeża śniegowa kropelka i lodowy kasztan. Nie jest brzydki, ale brakuje mu tego czegos własnie jakiego ciepla.

Całosc delikatna, subtelna trzymajaca sie blisko skory.
Flakon nie w moim stylu.Używam tego produktu od:duzo testow
Ilość zużytych opakowań:...

flakon piękny - zapach ładny

Wierzcie mi, że w rzeczywistości flakonik jest równie piękny jak na zdjęciu. Otóż rzeczywiście widać inspirację flakonikiem Dolce Vity, ale ostateczny efekt jest zdecydowanie bardziej zachwycający. Poza tym aspektem z Dolce Vitą (która mi przypomina przesłodzone miśki - żelki z dodatkiem bazylii) nie ma nic wspólnego.

Początek "zielony", dużo nutek które kojarzę z nut głowy I Love Dior - swoją drogą też limitowanki z tym że starszej. Później na trawiastej łączce zakwitają jakieś niezidentyfikowane kwiaty o niesłodkim zapachu - jedne z tych naprawdę drogich i egzotycznych oraz kasztany.

Na mojej skórze pojawia się jednak znowu ta nutka nowej skórzanej kanapy, która zaskoczyła mnie już w rzekomo słodkich F Salvatore Ferragamo i Princess Very Wang (to chyba tuberoza w połączeniu z jakimś składnikiem).
Baza jest urocza, rzeczywiście kojarzy się z pocałunkami na śniegu Raczej nie jest to klasyczne piżmo i ambra, które kojarzę z większości orientali. Całość jest łagodna, "półogoniasta" :)

Zapach ładny i przyjemny, ale nie jakoś do przesady ;)
Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Manicure - velvet nails

mydełko

Taki mydlany ten zapach, testowałam go z 10 razy i wciąż niewiele o nim wiem.. Na poczatku sa jakies kwiatki, póxniej pojawia sie cos słdkiego a na koncu zostaje mydełko. Takie bardzo mydlane:P Troche mdłe szczerze mówiąc. Zapach mnie nie powalił na kolana, niestety, bo flakonik bardzo ładny:) Pasował by do mojej kolekcji:)
Średniotrwały.

Używam tego produktu od: kilku tyg.
Ilość zużytych opakowań: próbka

nie mój

Flakon ładny, ale ja nie kolekcjonuję flakonów ;) Zapach spokojny, stonowany - ja bym powiedziała - słodkie, białe kwiaty na mydlanej podściółce ;) Czy akurat na zimę...? Chyba na spokojne, letnie wieczory, do ładnej sukienki, dla dobrze wychowanej panny :) Nie ma ogona, na mojej skórze trwałośc nie powala. Nie mówię, że brzydki - ale nie mój.

Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:próbka

nie polecam

ani on zimowy ani magiczny. Po Christianie Diorze spowdziewałąbym sie wiecej. zapach jest zupełnie płytki i banalny. niczym nie ujmuje nie przykuwa uwagi. troche mydlany.jedyny plus za cudowne opakowanie i niesamowita trwałosc- na ciele ponad 24 h, na ubraniach nawet po praniu nieco czuc.ale jak na ta cene to troche za mało:/Używam tego produktu od:listopada
Ilość zużytych opakowań: 1/3 jedego opakowanie udało sie wymienic z inna wizażanka na szczescie:)

Pospolity, bez wyrazu

Tak pospolity, jakby do jednego flakona wlać sto zapachów-i otrzymamy właśnie Midnight Charm.
Niezdeklarowany, bez wyrazu, nietrwały. Nie ma w sobie nic ujmującego.
Piękna butelka, ale zapach niegodny uwagi.
Działa oczywiście jak lep na muchy na wielbicielki:
1. Diora
2. limitowanek
3. pięknych flakonów

Używam tego produktu od: kilkanaście ml
Ilość zużytych opakowań: próbki

Randki przy ksiezycu ;-)

Przesliczny, swietliscie kwiatowy i baaardzo w stylu Diora - moze dlatego, ze rzeczywiscie moze sie kojarzyc z jego wczesniejszymi kompozycjami (choc nie pamietam juz, ktory z zapachow Diora Midnight Charm przypomina). Mimo tej delikatnej wtornosci zapach zdecydowanie mi sie podoba, choc raczej nie na zime - ale latem bedzie idealny na poznowieczorne spacery, randki przy ksiezycu i tym podobne, szalenie romantyczne i szalenie przyjemne bzdurki ;-))))).Używam tego produktu od: jeden dzien
Ilość zużytych opakowań: jedna probka

PRZYJEMNY CHŁÓD

Bardzo śliczny flakonik :-) ale zapach mnie nie zachwycił. Wydaje mi się, że jest zbyt subtelny. Przyjemny, delikatny ale oczekiwałam czegoś o wiele lepszego ;) Myślałam, że będzie słodszy i bardziej intensywny, a okazało się, że jest łagodny. Ma w sobie coś chłodnego, ciekawego i jest miły ale nic poza tym. Żadna rewelacja.

Używam tego produktu od: Dzisiaj
Ilość zużytych opakowań: Testy

Banalny

Jak na limitowana edycje ten zapach jest wg mnie za drogi - to po pierwsze. Mimo, ze jestem w stanie wydac duzo na perfumy, ktore kocham ten nie jest tego wart. Flakon to po prostu Dolce Vita, tylko w innych kolorach i troche bardziej "swiecaca". Przykuwa wzrok, ale do mnie jendak nie przemawia. Sam zapach jest dosc prosty, kwiatowo-owocowy i taki, jakich wiele. Troche za lekki na zime, ze Swietami Bozego Narodzenia w ogole sie nie kojarzy. Szybko znika z pamieci, trudno go zidentyfikowac. Cos mi oczywiscie przypomina, ale nie wiem co:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:test