Moisture In-Control Oil-Free Lotion

Moisture In-Control Oil-Free Lotion

Emulsja zwlaczająca świecenie się skóry, z unikalną formułą, pomagającą kontrolować przetłuszczanie się skóry, nawilżając i wzmacniając ją. Zwiększa zdolność cery do utrzymywania nawilżenia.

nie działa

Fajna, dobrze wchłaniająca się konsystencja, skóra nawilżona, ale gdzie tu mat?! Za tą cenę spodziewałam się czegoś choć w połowie skutecznego, ale nie doczekałam się. Plusem jest wydajność, dobry dozownik..estetyczny wygląd, ale nie ma to większego sensu bo emulsja i tak nie działa. Po prostu, skóra mogłaby się bez niej obejść, wyglądałaby tak samo. Są tańsze i lepsze.

Szybko wchlanialna cena

Lotion w swietnym opakowaniu, bardzo plynny - co by sugerowalo dlugoweicznosc, ale nie w tym wypadku - swietnie sie wchlania, nie zatyka porow/nie powoduje wypryskow (moze nawet leczy po trochu istniejace) ale nie nawilza wystaczajaco.
Ufff...
Nie wytrzymuje dwoch miesiecy prze regularmyn stosowaniu, co nie jest dobre. Nie mozna go nakladac w okolice oczu (choc nie pprobowalam) - generalnie skora sie do niego troche przyzwyczaja, byc moze, bo na poczatku mnie szczypal. Od czasu do czasu pojawiaja mi sie na buzi widoczne suche miejsca (nos - w koncu zima) ktorym ten krem nie zapobiega.

Generalnie mozna za podobna cene dostac lepszy produkt, chocby Dramatically Different Moisturizing Gel tej samej firmy o bardzo podobnej cenie, a o pojemnosci 125 ml.Używam tego produktu od: dwoch miesiecy

bardzo dobry, choć nie ideał

chyba najlepszy kremik do mojej tłustej cery, jaki miałam. Niestety nie ideał (ideału nie znalazłam..).
Dobrze nawilża, może nie matuje na cały dzień, ale też nie powoduje nadmiernego przetłuszczania się cery (jak żaden do tej pory), co wazne nie zapycha porów, nie powoduje zaskórników. Lubię jego konsystencję, lekką ale nie wodnistą, jak większość emulsji przeznaczonych do tłustych cer.
Szczególnie polecam w okresie zimowym, kiedy dzięki kaloryferom naskórek bywa wysuszony.