Fa, Sport Active, Extra Strong Protection Against Perspiration (Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie)

Dezodorant antyperspiracyjny w sztyfcie, bez zawartości alkoholu. Gwarantuje 24- godzinne uczucie świeżości.

najlepszy antyperspirant

Antyperspirantowi Fa w sztyfcie jestem wierna od około dekady, zmieniają się tylko jego wersje zapachowe. Bardzo dobrze chroni przed potem i ładnie pachnie. Jego wadą jest niewątpliwie to,że pozostawia po sobie białe ślady na ubraniach , które dość trudno sprać( mam jednak na to sposób-nacieram je mydłem naturalnym Biały Jeleń, wrzucam do pralki i jest ok). W międzyczasie stosowania antyperspirantów Fa stosowałam/testowałam inne antyperspiranty, jednak żaden nie działał na mnie tak dobrze jak Fa i zawsze do niego wracałam. Polecam

Nie dla mnie

U mnie ten dezodorant się nie sprawdził
+Śliczny zapach
+Mega wydajnośc

-Nic nie zdziałał jako antyperspirant !!!
To jest jedynym minusem no ale takie było zadanie tego sztyftu którego nie wykonał .

Używam tego produktu od: 3miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno .

:]

miałam go juz z 3 razy , podstawowym plusem jak dla mnie jest mega wydajnosc, starczył mi na ok 4 miesiące , a co do skutecznosci to tak mysle ze jest dla niezbyt wymagajacych osob, może i nie było tak, że nawet w upały sie nie spocilam, ale nie smierdziało po jakims czasi tak jak przy uzyciu innych :p

Używam tego produktu od:2lat

Well 01

Podrażnia

Kupiłam zamiast Rexony bo zachwalała go koleżanka. To był błąd. Zacznijmy od tego,ze ma jak dla mnie za lekki zapach, pod koniec dnia w ogóle go nie czuć. Podrażnia moje pachy, a nie należą do jakoś szczególnie wrażliwych. Przed potem chroni, ale w upały czasem mam mokre pachy. Chciałam się do niego przekonać, niestety:(

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

bardzo dobry

Nie wiem o co wam chodzi z ta bolesna aplikacją?
Sztyft sie nie rozmaśla i nie kruszy, co uważam za plus. Przez to, ze jest twardy trudno jest niechcący nałożyć za dużo. Nie zostawia śladów na skórze. Mam wrażliwą skórę i na wiele dezodorantów jestem uczulona, jednak ten nie podrażnia , nawet zaraz po depilacji. Skóra jest zadbana i miła w dotyku, dezodorant jej nie wysusza.Pachnie ładnie i świeżo, niezbyt intensywnie. BAAARDZO wydajny- jeden sztyft starcza na dwa miesiace!
Z zapachem potu radzi sobie świetnie, nawet na rowerze czy w upale. Gwiazdkę odejmuję za to,że czasem" zdarza sie mu "popuścić wodę" - potu nie czuć , ale skóra jest mokra. Na szczęście dzieje sie tak jednak tylko w sytuacjach "ekstremalnych.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

dobry

Pod względem zapachu i skuteczności byłby chyba moim KWC gdyby nie te białe ślady przez niego nie moge tańczyć ostatnio na dyskotece mialam czarną bluzke na ramiączkach a pod pachami białe ślady myślałam że sie załamie to jego jedyny aczkolwiek bardzo ważny minus dlatego tylko trzy gwiazdki

Zaznaczyłam nie bo chyba jednak wróce do lady speed stick

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:0,75

za twardy ale działa

Spełnia swój podstawowy cel: człowiek się nie poci jak świnka. Niestety teraz używam dkny. Chciałam wrócić do resztek fa i niestety się nie dało- za twardy. Nie wiem czy to wina tego, że sztyft stał nieużywany z miesiąc (data ważności jest ok) czy moja skóra stała się bardziej wymagająca po dkny. Powiem tak: byłam bardzo zadowolona używając tego fa i pewnie jeszcze kiedys do niego wrócę.

Używam tego produktu od:nie pamietam

bardzo fajny

Dezodorant niczego sobie. Swoje podstawowe zadanie spełnia dobrze - skutecznie chroni przed potem. Nie wypróbowywałam w upale, więc nie wiem czy i tu się sprawdzi, ale na wf-ie jest ok - czuję się świeża i niespocona ;) Sztyft rzeczywiście dość twardy, ale bez przesady - aplikacja na pewno nie jest bolesna! Po prostu wystarczy kilka razy lekko przejechać, a nie dociskać na siłę. Zapach jest bardzo delikatny, na skórze praktycznie niewyczuwalny, co jest dużym plusem, bo mam dosyć dezodorantów o mocnych zapachach, które najpierw bardzo mi się podobają, a po jakimś czasie stają się nie do zniesienia.
Nie podrażnia skóry, nawet zaraz po goleniu - kolejny plus.
No i jest tani. Ogólnie godny polecenia. Używam tego produktu od: ok. 3 tyg.

Okropny.. !

Ten dezodorant to istny koszmar dla skóry! Teoretycznie spełnia swoje zadanie i chroni przed poceniem jednak jest twardy jak kamień, cięzko się rozprowadza i podrażnia skórę. Gdy tylko zaczęłam go używać nie moglam się doczekać kiedy sie wreszcie skończy. Teraz w końcu doczekałam się zmiany i kupiłam nivea pearl and beauty. Ogromna różnica i moja skóra wreszcie sobie odpocznie od tego dziadostwa Fa. Nigdy wiecej go nie kupię.

Używam tego produktu od:nie wiem

Dla mnie klapa

W moim przypadku w ogóle się nie sprawdził. Bardzo twardy a co za tym idzie trudno go było rozsmarować na skórze i w ogóle nie przeciwdziałał poceniu się. Po kilku użyciach wyrzuciłam go ponieważ okazało się że dla mnie ten antyperspirant nie jest odpowiedni, a nie jestem osobą szczególnie aktywną, więc nie miał przed sobą trudnego zadania. Używam tego produktu od:używałam ok 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Kamień nie sztyft

Zgadzam się z poprzedniczką, że aplikacja tego sztyftu jest wręcz bolesna. Po prostu kamień nie dezodorant.
Poza tym nie mam problemów z potliwością, ale nie działał na mnie, pewnie dlatego, że przez ten kamień nie da się go rozsmarować. Bubel skończony, poużywałam trochę i wróciłam do mojego dove, a ten dalej stoi na półce musze go wyrzucić bo teraz to już pewnie nie kamień ale skała:)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań:1/3 opakowania

Niefajny

Może i jakoś tam chroni (niewiele mi trzeba, nie mam problemów z nadmiernym poceniem), ale jest bardzo nieprzyjemny w użyciu - sztyft jest tak twardy, że aplikacja jest wręcz... bolesna! Jakoś go zużyję, ale nie mam ochoty na więcej.
Zapach bardzo subtelny, można spokojnie używać go do perfum.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze w trakcie