AA Wings of Color, All Day Long, Eye Crayon (Długotrwała kredka do powiek)

AA Wings of Color, All Day Long, Eye Crayon (Długotrwała kredka do powiek)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 0,33 g

Jestem na Tak !

Kredkę otrzymałam w akcji testowania produktu . Jestem z niej bardzo zadowolona. Nie uczula oka , jest trwała i miękka. Posiada poręczne opakowanie . Polecam w 100 %

Świetna i dla wrażliwców

Mając wyjątkowo wrażliwe, wręcz atopowe oczy, używałam wcześniej kredek Bell z serii Hypoallergenic i nawet byłam zadowolona, ale czasem kreska zrobiona na górnej powiece spływała mi pod dolną. Z ciekawości wypróbowałam tę i od tego czasu nie wracam do tamtej. Ta jest bardzo, ale to bardzo dobra: daje mocny, nasycony kolor, jest wystarczająco miękka, ale jednocześnie nie rozdziabdzia się, można ją ładnie rozetrzeć, ale też nieroztarta ładnie zastyga na wieeeeeeele godzin. Można ją również stosować na linię wodną. Temperówka ukryta w doopce kredki jest równie dobrym pomysłem :) Kupuję czarną, ale posiadam także perłowy niebieski i ta też jest godna polecenia.

Przyzwoita

Potrzebowałam czarnej kredki do dolnej linii oka, zdecydowanie częściej wybieram zwykłe, nie takie wysuwane jak ta, ponieważ mam wyjątkowe zdolności aby szybko złamać rysik ;)
O dziwo jeszcze to nie nastąpiło, ale jej obsługa mnie czasem irytuje ze względu na zmianę kształtu rysika naturalną do użytkowania, która sprawia, że staje się mniej precyzyjny.

Co do efektów:
- dość trwała, ale na pewno nie wodoodporna czy znosząca dobrze tłustą powiekę lub cerę, trzyma się w takich warunkach jak i przy upale kilka godzin, dłużej przy dolnej linii, przy górnej fajnie zrobić nią roztartą kreskę, mogłaby mieć gąbkę do rozcierania.

Jest średnio twarda , taka akurat, intensywnie czarna, myślę, że większość zadowoli, dla mnie to jeszcze nie to i będę szukać nadal.

Wydajność nie wydaje mi się na pewno tak duża jak przy zwykłej w formie ołówka.

Opakowanie nie wydaje mi się zbyt solidne, ale póki co nic mu się nie stało.

Mogłaby byc teń odrobinę tańsza, waże, że nie podrażnia i nie uczula.

Lubię

Kredka spełniła moje oczekiwania. Przede wszystkim jest hipoalergiczna i nie powoduje podrażnień powieki ani oka, co zdarzało się przy użyciu innych kredek. Druga zaleta to wysuwana formuła kredki. Dla mnie to podstawa, gdyż nigdy nie potrafiłam dobrze natemperować kosmetyku. Kredka trzyma się dobrze, upałów nie wytrzyma, gdyż nie jest wodoodporna, ale tego od niej nie wymagam. Po nałożeniu można ją lekko rozetrzeć. Dla mnie to plus, gdyż można uformować makijaż. Generalnie cena adekwatna do jakości.

Bardzo dobra

Lubię tą kredkę wygodna w użyciu bardzo dobra jakość, nie rozmazuje się co jest dla mnie bardzo ważne, wytrzyma cały dzień, mocna czerń tak jak lubię, nie podrażnia a do tego wydajna.

Niezbędna w codziennym makijażu

Kredkę stosuję jako zamiennik eyelinera, ponieważ na co dzień lubię szybkie i proste rozwiązania. Maluję nią kreskę nad górną linią rzęs i szczerze mówiąc wygląda i zachowuje się jak eyeliner. Zapewnia mi intensywną czerń i trwałość aż do wieczornego demakijażu.
Kredka jest miękka, dosłownie sunie po skórze. Malowanie się nią jest dziecinnie proste. Kiedy zadrży mi ręka, bez problemu mogę dokonać poprawki patyczkiem kosmetycznym i gotowe.
Wszystko w tym produkcie się zgadza, z przyjemnością po niego sięgam.

Kredka do powiek

Uważam że kredka sprawdza się świetnie na każda okazje jest bardzo trwała i to mi się w niej najbardziej podoba w porównaniu do innych ta wygrywa zdecydowanie

Intensywna czerń, wygodne użytkowanie

Kredkę miałam okazję testować w ramach Klubu Recenzentek.

Plusy:
:) czerń tej kredki jest naprawdę intensywna;-) nie tak jak w niektórych "czarnych" kredkach grafitowa
:) wygodne użytkowanie, łatwo się wysuwa produkt tak, że może dojechać nawet do mało dostępnych miejsc na przykład górna linia wodna oka
:) cena bardzo przyzwoita dostępna dla każdego a produkt nie zużywa się szybko spokojnie starczy na wiele miesięcy jak nie lat
:) stosuję tylko na górną linię wodną więc będę oceniać trwałość w tym zastosowaniu-i jest ona przyzwoita, dobrze zagęszcza rzęsy i dodaje im objętości:) nie jest wodoodporna a więc można stosować na linie wodne
:) sprawdzona marka

Minusów nie zauważyłam

Szczerze polecam!

Fajna kredka, intensywnie czarna, mocno napigmentowana, a da się ją bardzo ładnie rozetrzeć, jeśli potrzebujemy delikatniejszego efektu. Nadaje się do linii wodnej, nie podrażnia (nawet przy soczewkach kontaktowych). Trwała. Bardzo wygodne opakowanie, nie trzeba temperować :) Do tego kredka się nie kruszy i nie łamie, co na pewno wpływa pozytywnie też na jej wydajność. Jest mięciutka w sam raz, nie "skrobie" po powiece. Szczerze polecam!

Trwały efekt, porównywalny do eyelinera.

Bardzo dobra kredka dla wszystkich posiadaczek wrażliwych oczu, nosicielek soczewek i kobiet które cenią sobie prostotę aplikacji, przy efektownym i wyrazistym efekcie intensywnej kreski. Utrzymuje się cały dzień, nie rozmazuje nawet przy łzawiących oczach. Dla mnie świetny produkt w dobrej cenie, stworzony faktycznie dla wrażliwych oczu.

Kredka AA Wings of Color.

Kredka daje intensywny czarny rysunek i kreske.Jest odealna na wieczór.Przez pare godzi się nie rozmazuje,dobra do efektu smokey eye.Na co dzień zbyt wyrazista,ale na wieczór w sam raz.Nie jest super trwała,ale da się polubić.Ładne białe opakowanie,przydatna mini temperówka w końcówce.

Godna polecenia

Kredkę otrzymałam do przetestowania i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest miękka, co pomaga w dobrym narysowaniu kreski na powiece, kolor jest soczysty i dość trwały. Nie podrażnia oczu co jest dla mnie ważne, gdyż nie łzawię w trakcie wykonywania makijażu. Plusem jej jest załączona temperówka.

Warta wypróbowania

Kredki do powiek używam każdego dnia, także mam już wyrobione swoje typy i wymagania. I muszę przyznać, że kredka AA przypadła mi do gustu. Kolor jest rzeczywiście intensywny i trwały, a kredka miękka, co daje sporo możliwości ( np. efekt smookie eyes).
Nie zauważyłam także problemów z piekącymi i łzawiącymi oczami, za to duży plus.
Nie bardzo lubię jednak kredki wysuwane, gdyż wg mnie są mniej wygodne w aplikacji ale to nie wpływa znacząco na moją ocenę.