Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

AA Wings of Color, All Day Long, Eye Crayon (Długotrwała kredka do powiek)

AA Wings of Color, All Day Long, Eye Crayon (Długotrwała kredka do powiek)

Pojemność 0,33 g

Trwały efekt, porównywalny do eyelinera.

Bardzo dobra kredka dla wszystkich posiadaczek wrażliwych oczu, nosicielek soczewek i kobiet które cenią sobie prostotę aplikacji, przy efektownym i wyrazistym efekcie intensywnej kreski. Utrzymuje się cały dzień, nie rozmazuje nawet przy łzawiących oczach. Dla mnie świetny produkt w dobrej cenie, stworzony faktycznie dla wrażliwych oczu.

Kredka AA Wings of Color.

Kredka daje intensywny czarny rysunek i kreske.Jest odealna na wieczór.Przez pare godzi się nie rozmazuje,dobra do efektu smokey eye.Na co dzień zbyt wyrazista,ale na wieczór w sam raz.Nie jest super trwała,ale da się polubić.Ładne białe opakowanie,przydatna mini temperówka w końcówce.

Jestem na Tak !

Kredkę otrzymałam w akcji testowania produktu . Jestem z niej bardzo zadowolona. Nie uczula oka , jest trwała i miękka. Posiada poręczne opakowanie . Polecam w 100 %

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor podkładu

Godna polecenia

Kredkę otrzymałam do przetestowania i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest miękka, co pomaga w dobrym narysowaniu kreski na powiece, kolor jest soczysty i dość trwały. Nie podrażnia oczu co jest dla mnie ważne, gdyż nie łzawię w trakcie wykonywania makijażu. Plusem jej jest załączona temperówka.

Warta wypróbowania

Kredki do powiek używam każdego dnia, także mam już wyrobione swoje typy i wymagania. I muszę przyznać, że kredka AA przypadła mi do gustu. Kolor jest rzeczywiście intensywny i trwały, a kredka miękka, co daje sporo możliwości ( np. efekt smookie eyes).
Nie zauważyłam także problemów z piekącymi i łzawiącymi oczami, za to duży plus.
Nie bardzo lubię jednak kredki wysuwane, gdyż wg mnie są mniej wygodne w aplikacji ale to nie wpływa znacząco na moją ocenę.

Całkiem przyjemna nowość

Kredka zamknięta w białym,automatycznym opakowaniu wygląda całkiem estetycznie. Nie trzeba jej ostrzyć - dla mnie mega plus - wszystkie temperówki gubię już chwilę po zakupie.
Jest mięciutka,a jednocześnie pozwala wykonać precyzyjną kreskę - ja używałam jej zamiast eyeliner'a do podkreślenia linii rzęs. Trwałość jest zadowalająca - kreseczki przetrwały caaalutki dzień w pracy - pracuję w markecie - latam jak opętana,zimno,ciepło,buzia się poci i tak przez osiem godzin. Na randkę próbowałam zrobić delikatne smokey eyes - kredka rozciera się idealnie.

spełniła moje oczekiwania

Kredka jest miękka i bardzo dobrze napigmentowana. Idealnie się rozciera, nie odbija i nie rozmazuje. Jest jedną z fajniejszych kredek jakie mam w swojej niemałej kolekcji. Nie podrażnia moich wrażliwych oczu i nadaje się również na linię wodną oka. Jest wygodna w użyciu.

Fajna, długotrwała kredka

Kredka do oczu z serii AA Wings spełniła moje oczekiwania. Ma poręczne opakowanie, nie trzeba jej temperować, gdyż końcówka jest wysuwana. Kredka nie uczula, nie wywołuje podrażnień. Zgodnie z zapewnieniami jest długotrwała - u mnie utrzymywała się przez cały dzień. Kredka jest mocna, więc do jej zmycia najlepiej użyć czegoś mocniejszego w działaniu. Fajnie wygląda zarówno na górnej powiece jak i na dole oka. Smoky eyes w jej wykonaniu wygląda naprawdę efektownie. Nie mam się do czego przyczepić :)

Super

Fajna miękka kredka, łatwo się rozciera i wytrzymuje całkiem sporo. Nie rozmazuje się podczas dnia, nie kruszy. Plus za kolor- seksowna głęboka czerń. Za tę cenę warto.

POLECAM

Kredkę polecam wszystkim,tym którzy lubią efekt"przydymionego oka.Dobrze się rozciera,jest bardzo mięciutka. Ma fajny intensywnie czarny kolor,charakteryzuje się mega wydajnością.Nie spodziewałam się tak zadowalających efektów po jej użyciu,moje oczy wyglądają olśniewająco.Doskonale nadaje się do mojej delikatnej i wrażliwej skóry.

Must have dla oka alergika!

Od dawna nie używałam już kredek do oczu, bo gdy po kilku różnych występowało u mnie dość silne podrażnienie i uczulenie zraziłam się totalnie. Mając jednak pozytywne doświadczenie z innymi produktami do makijażu marki AA postanowiłam tym razem zaryzykować i wypróbować AA COSMETICS, WINGS OF COLOR ALL DAY LONG EYE CRAYON. Ku moim obawom próba wyszła pozytywnie, bo moje oczy pierwszy raz od dłuższego czasu nie wyglądały, jak u królika. Kredka miękka i kremowa, co powoduje, że dobrze rozprowadza się ją na powiece. Ogromnym plusem jest to, że jest wykręcana przez, co się nie kruszy i nie łamie. Kolor jest trwały i intensywny, dzięki czemu oko fajnie wygląda przez cały dzień. Polecam, szczególnie każdej alergiczce!

Kosmetyk idealny dla alergików!

Kredka ALL DAY LONG EYE CRAYON to mój ulubieniec. Jest leciutka i bardzo dobrze wykonuje się nią makijaż. Idealna do smokey eyes, świetnie się rozciera i daje efekt pięknej czerni. Dodatkowo osiągnięty efekt utrzymuje się bardzo długo, a kredka jest odporna na ścieranie: piękny makijaż aż do wieczora. Polecam każdej dziewczynie, która ma problem z alergią i nadwrażliwością. Kredka ALL DAY LONG EYE CRAYON jest hypoalergiczna, przez co nadaje się dla nas wszystkich.