AA Wings of Color, All Day Long, Eye Crayon (Długotrwała kredka do powiek)

AA Wings of Color, All Day Long, Eye Crayon (Długotrwała kredka do powiek)

Pojemność 0,33 g

Bardzo dobra

Lubię tą kredkę wygodna w użyciu bardzo dobra jakość, nie rozmazuje się co jest dla mnie bardzo ważne, wytrzyma cały dzień, mocna czerń tak jak lubię, nie podrażnia a do tego wydajna.

Niezbędna w codziennym makijażu

Kredkę stosuję jako zamiennik eyelinera, ponieważ na co dzień lubię szybkie i proste rozwiązania. Maluję nią kreskę nad górną linią rzęs i szczerze mówiąc wygląda i zachowuje się jak eyeliner. Zapewnia mi intensywną czerń i trwałość aż do wieczornego demakijażu.
Kredka jest miękka, dosłownie sunie po skórze. Malowanie się nią jest dziecinnie proste. Kiedy zadrży mi ręka, bez problemu mogę dokonać poprawki patyczkiem kosmetycznym i gotowe.
Wszystko w tym produkcie się zgadza, z przyjemnością po niego sięgam.

Kredka do powiek

Uważam że kredka sprawdza się świetnie na każda okazje jest bardzo trwała i to mi się w niej najbardziej podoba w porównaniu do innych ta wygrywa zdecydowanie

Intensywna czerń, wygodne użytkowanie

Kredkę miałam okazję testować w ramach Klubu Recenzentek.

Plusy:
:) czerń tej kredki jest naprawdę intensywna;-) nie tak jak w niektórych "czarnych" kredkach grafitowa
:) wygodne użytkowanie, łatwo się wysuwa produkt tak, że może dojechać nawet do mało dostępnych miejsc na przykład górna linia wodna oka
:) cena bardzo przyzwoita dostępna dla każdego a produkt nie zużywa się szybko spokojnie starczy na wiele miesięcy jak nie lat
:) stosuję tylko na górną linię wodną więc będę oceniać trwałość w tym zastosowaniu-i jest ona przyzwoita, dobrze zagęszcza rzęsy i dodaje im objętości:) nie jest wodoodporna a więc można stosować na linie wodne
:) sprawdzona marka

Minusów nie zauważyłam

Szczerze polecam!

Fajna kredka, intensywnie czarna, mocno napigmentowana, a da się ją bardzo ładnie rozetrzeć, jeśli potrzebujemy delikatniejszego efektu. Nadaje się do linii wodnej, nie podrażnia (nawet przy soczewkach kontaktowych). Trwała. Bardzo wygodne opakowanie, nie trzeba temperować :) Do tego kredka się nie kruszy i nie łamie, co na pewno wpływa pozytywnie też na jej wydajność. Jest mięciutka w sam raz, nie "skrobie" po powiece. Szczerze polecam!

Trwały efekt, porównywalny do eyelinera.

Bardzo dobra kredka dla wszystkich posiadaczek wrażliwych oczu, nosicielek soczewek i kobiet które cenią sobie prostotę aplikacji, przy efektownym i wyrazistym efekcie intensywnej kreski. Utrzymuje się cały dzień, nie rozmazuje nawet przy łzawiących oczach. Dla mnie świetny produkt w dobrej cenie, stworzony faktycznie dla wrażliwych oczu.

Kredka AA Wings of Color.

Kredka daje intensywny czarny rysunek i kreske.Jest odealna na wieczór.Przez pare godzi się nie rozmazuje,dobra do efektu smokey eye.Na co dzień zbyt wyrazista,ale na wieczór w sam raz.Nie jest super trwała,ale da się polubić.Ładne białe opakowanie,przydatna mini temperówka w końcówce.

Jestem na Tak !

Kredkę otrzymałam w akcji testowania produktu . Jestem z niej bardzo zadowolona. Nie uczula oka , jest trwała i miękka. Posiada poręczne opakowanie . Polecam w 100 %

Godna polecenia

Kredkę otrzymałam do przetestowania i jestem z niej bardzo zadowolona. Jest miękka, co pomaga w dobrym narysowaniu kreski na powiece, kolor jest soczysty i dość trwały. Nie podrażnia oczu co jest dla mnie ważne, gdyż nie łzawię w trakcie wykonywania makijażu. Plusem jej jest załączona temperówka.

Warta wypróbowania

Kredki do powiek używam każdego dnia, także mam już wyrobione swoje typy i wymagania. I muszę przyznać, że kredka AA przypadła mi do gustu. Kolor jest rzeczywiście intensywny i trwały, a kredka miękka, co daje sporo możliwości ( np. efekt smookie eyes).
Nie zauważyłam także problemów z piekącymi i łzawiącymi oczami, za to duży plus.
Nie bardzo lubię jednak kredki wysuwane, gdyż wg mnie są mniej wygodne w aplikacji ale to nie wpływa znacząco na moją ocenę.

Całkiem przyjemna nowość

Kredka zamknięta w białym,automatycznym opakowaniu wygląda całkiem estetycznie. Nie trzeba jej ostrzyć - dla mnie mega plus - wszystkie temperówki gubię już chwilę po zakupie.
Jest mięciutka,a jednocześnie pozwala wykonać precyzyjną kreskę - ja używałam jej zamiast eyeliner'a do podkreślenia linii rzęs. Trwałość jest zadowalająca - kreseczki przetrwały caaalutki dzień w pracy - pracuję w markecie - latam jak opętana,zimno,ciepło,buzia się poci i tak przez osiem godzin. Na randkę próbowałam zrobić delikatne smokey eyes - kredka rozciera się idealnie.

spełniła moje oczekiwania

Kredka jest miękka i bardzo dobrze napigmentowana. Idealnie się rozciera, nie odbija i nie rozmazuje. Jest jedną z fajniejszych kredek jakie mam w swojej niemałej kolekcji. Nie podrażnia moich wrażliwych oczu i nadaje się również na linię wodną oka. Jest wygodna w użyciu.