Naturalny Blask, Lakier z wyciągiem z rumianku do włosów blond (mocny)

Naturalny Blask, Lakier z wyciągiem z rumianku do włosów blond (mocny)

Podkreśla złote refleksy, nadaje blask naturalnym i rozjaśnianym blond włosom. Timotei stworzył lakier do włosów, który nie tylko mocno utrwala fryzurę, ale także nadaje włosom naturalny połysk. Dzięki recepturze zawierającej ekstrakt z rumianku blond włosy będą rozświetlone.

Cena: 12,99zł/ 250 ml

Średni, raczej nie polecam

Podobnie jak pozostałe lakiery Timotei ten także bardzo słabo utrwala fryzurę (można powiedzieć, że w ogóle nie utrwala :nie: ) sklejając przy tym włosy :mad: A używam lakierów jedynie do modelowania i utrwalenia grzywki, więc nie mam wielkich wymagań... Deklaracje producenta o mocnym utrwalaniu bez sklejania można włożyć między bajki. W porównaniu do Timotei Natural Style (mocny) ten lakier rozpyla się na "sucho" a nie w postaci mokrej (strumień małych kropelek, moczących włosy :/ ), co zapobiega powstawaniu mokrych, przetłuszczonych strąków... :brzydal: Mimo to włosy nadal sklejają się pod jego wpływem w strąki, tyle, że nie mokre :brzydal: :mad: Jeśli chce się tym lakierem uzyskać utrwalenie trzeba go użyć dużo, co wpływa na wygląd fryzury -> efekt nienaturalny. Im więcej lakieru tym bardziej sklejone włosy :/ Zapach jest... dziwny. Nie jest nieprzyjemny, jak typowy lakierowy zapach, nie jest też ładny... Są lakiery pachnące naprawdę miło, ale ten do nich nie należy :nie: Na dłuższą metę staje się bardzo uciążliwy i męczący (bo niestety jest bardzo intensywny i trwały). Co do tego gorzkiego posmaku w gardle również, niestety, muszę to potwierdzić (ale nie przy każdej aplikacji). Rozjaśnianie czy podkreślanie jasnych włosów to tylko chwyt marketingowy :/ Nic takiego u mnie nie ma i nigdy nie miało miejsca :nie:

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

jedno wielkie TAAAAAAAAAAAAAAK

Mam grube i brązowe włosy. Użyłam tego lakieru, bo był to jedyny "suchy" lakier w domu, a miałam loki.
Od tamtej pory zakochałam się w nim.

Mimo, że ma mocny zapach(na szczęście szybko się ulatnia) to polecam go każdemu. Utrzymał moje loki przez całą nocną imprezę i następnego dnia po odespaniu nadal się trzymały. Lakier nie robi skorupy i włosy są miłe w dotyku co też sobie cenię i dodatkowo jest dość wydajny.

Zdobył nie tylko moje uznanie, ale i serce! :)

duszący

Ten lakier jest okropnie duszący!!!śmierdzi i faktycznie daje gorzkawy posmak w ustach jak wiele dziewczyn to już zauważyło,niestety tworzy na głowie sztuczny sztywny hełm,jednakże jeśli chodzi o refleksy to rzeczywiście je nadaje no i nieco nabłyszcza włoski.

Używam tego produktu od:sporadycznie

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

okropieństwo

Średni lakier. Kupiłam go, żeby wzmocnić jasne refleksy, tutaj faktycznie działa, włosy są błyszczące i widocznie jaśniejsze. Niestety prawie w ogóle nie utrwala fryzury, a niby jest mocny.
Zgodzę się też z kilkoma innymi recenzjami - potwornie dusi podczas aplikacji, jego opary dostają się wszędzie, praktycznie nie jestem w stanie go używać, chyba, że bardzo szybko ucieknę z łazienki.. Wszędzie czuć sztuczny zapach rumianku, może i bym go zniosła gdyby nie utrzymywał się tak długo - a czuję go we włosach dobre parę godzin co mi przeszkadza, bo gryzie się z zapachem perfum.
Co do poniższej recenzji - tak, znam lakier który nie śmierdzi i nie dusi, właśnie zamierzam do niego wrócić.Używam tego produktu od: 2 tyg
Ilość zużytych opakowań: kilka użyć

Naprawdę dobry

Naprawdę uważam że ten lakier jest bardzo dobry, mocno utrwala ale nie skleja włosów i łatwo się rozczesują.

Kiedy zamierzałam go kupić i czytałam recenzje o tym że refleksy nadaje myślałam ze to bzdura i że to nie możliwe, ale jednak:) Tak wydawało się że więcej blondu mam na głowie.

No i zapach. Nie wiem skąd u reszty Pań takie odczucia nieprzyjemne. Pachnie on bardzo ładnie jak szampon z tej samej serii. Ktoś napisał że zostaje w ustach i gardle, to przepraszam bardzo do gardła sobie psikałaś ten lakier????? Troszkę te opinie nie zrozumiałe dla mnie albo troszkę przesadzone. Każdy lakier śmierdzi, powiedzmy sobie szczerze nie znam żadnego który pachnie.
Tak czy siak POLECAM!!!

ss

Bardzo dobry. Nadaje złote refleksy, przystępna cena.
Co do zapachu, przecież każdy lakier śmierdzi, znacie jakiś które pachnie np. lawendą?? nie sądzę. Lakier jak lakier, ale do blond włosów konieczny:) POLECAM

Ulubiony :)

Lakier bardzo dobry, nadaje delikatne refleksy (szczególnie widoczne przy balejażu) utrzymuje fryzurke w dobrym stanie przez dwa dni, nie skleja włosów, łatwo się rozczesuje :) Super na silny wiatr :)
Jedyny minus to zapach ale naszczęście bardzo krótkotrwały. Polecam :)

Używam tego produktu od:6 miesięcy

straszny

Skusiła mnie jego promocja. Jak pisały poprzedniczki, najgorszy jest zapach i to co pozostaje po nim w ustach i gardle. Ogólnie też się nie sprawdza, żadnych refleksów nie ma, mnie się go źle wyczesywało i sklejał mi włosy. Nigdy więcej!Używam tego produktu od: 1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jak wyżej

naturalny efekt

- nie skleja włosów
- wydobywa ten blond z włosów bardzo naturalnie je rozświetlając
- dobrze utrwala
- zapach troszkę dusi, póżniej się przyzwyczajam
- spryskuję nim włosy okazyjnie, bo na wieczór na bank będę je musiała myć bo się robią tłuste...

przyjemny i nie skleja

Bardzo fajny lakier, rzeczywiscie nie skleja włosów a fryzura jest porządnie utrwalona - za to bardzo duży +.
"Złote refleksy" chyba rzeczywiście są, choć mogły by być bardziej widoczne, ale w końcu lakier nie zastąpi baleyageu!
Nie zauważyłam żadnego "gorzkiego posmaku", zapach taki jak to lakiery maja, nis szczególnego, bywają dużo gorsze.
Ogólnie mogę polecić ;-)

Ilość zużytych opakowań: ok 0,5

gorzko, gorzko...!

Kupiłam w pośpiechu, nie było mojego ulubionego, skusiły mnie złote refleksy obiecywane przez producenta....

Matko, nigdy więcej!!!!! nie jestem wstanie określić czy utrwala, robi refleksy - bo jak się nim psiuknę to od razu padam zemdlona na podłogę TAKI GORZKI POSMAK W USTACH ZOSTAWIA! Nie da się przed tym zapachem uciec, na szczęście po 2-3 h zanika...

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego, ale chyba nie dam rady skończyć, już się rozglądam za innym

Okropny

1. Nie utrwala
2. Okropnie słodkawo-chemiczny zapach, trwały... ja i moi współpracownicy z pokoju nie mogliśmy wytrzymać. Unosi się za człowiekiem cały Boży dzionek... chodzi się i pozostawia woal zapachu mocniejszy niż wiekszość perfum.
3. Zero blasku, zero refleksów, zero efektu!
3. Gorzki obrzydliwie!!

Miałam okazje próbowac i tego i tego z henną. Oba okropne. Wyrzuciłam :/ Nie lubie marnotrawstwa.

Używam tego produktu od: W sumie 5-6 dni eksperymentów
Ilość zużytych opakowań: zaczęte dwa