Editt Cosmetics, Cantare, Róż w kulkach

Editt Cosmetics, Cantare, Róż w kulkach

Róż w kulkach dostępny w szerokiej gamie odcieni, dostepne bardziej i mniej błyszczące wersje.

Świetny jako bronzer.

Mam w kolorze średniego brązu i ten odcień + moja blada karnacja dają świetny efekt. Używam do konturowania twarzy. Kupiłam go w sklepie \'wszystko po 3 złote\' a zdecydowałam się na niego, bo moja przyjaciółka ma taki sam tylko w bardzo ciemnym odcieniu brązu, który ma mojej jasnej twarzy wyglądał tragicznie, ale przy niewielkiej ilości sprawił się również świetnie. Zdecydowałam się więc na jaśniejszy odcień i jestem zadowolona. Pigmentacja jak dla mnie bardzo okej - ale to pewnie zasługa mojej jasnej karnacji, podejrzewam, że panie opalone mogą mieć z nim problem. Trzyma się ładnie i cieszę się, że w końcu znalazłam idealny - chłodny odcień w dodatku za tak śmieszną cene.

Plusy:
- małe opakowanie, które nie zabiera miejsca w kosmetyczce
- duży wybór kolorów
- CENA <3
- pigmentacja jak dla mnie jest okej
- trwałość

Minusy:
NIE MA :)

Używam tego produktu od: tygodnia

Daję piątkę

Mam jasnobeżowe kulki. Kolor jest boski. Ja mam jasną karnację, wiec na podkładzie i pudrze w odcieniach ivory nie ma problemu z widocznością różu. Podejrzewam, ze na zzbyt słaby pigment narzekają dziewczyny opalone. Kulki traktuję pędzlem o lekko twardawym włosiu i nie ma problemu z nabieraniem materiału. Mięciutki pędzel z pewnością się nie nada. Cena śmieszna. Ja jestem przede wszystkim zauroczona kolorem, subtelny, bardzo naturalny beż, idealny do makijażu &quot;z klasą&quot;

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

Do tej pory najlepszy!

Za takie pieniądze warto wypróbować ten produkt :) Dodam, że do tej pory kupowałam bronzery z tej średniej półki cenowej i jestem zaskoczona tymi kuleczkami bo do tej pory żaden mi tak nie przypasował. Świetnie wygląda na kościach policzkowych! ;)

Plusy:
- świetne odcienie
- trwałość
- cena

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

depilacja jak się przygotować

Taniocha

Posiadam kuleczki rozświetlające, kupiłam je w centrum chińskim, co powinno już dużo mówić o jakości.
Produktu jest mało, co nie jest problemem, bo mimo użytkowania zdaje się go nie ubywać.
Pigmentu w kosmetyku wydaje się być tyle, co nic. Nie żałuję go, a na mojej twarzy widać tyle rozświetlenia, co nic.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Bardzo fajny

Produkt bardzo dobry, wart swojej ceny.
Miałam wersję brązującą.
Produktu jest mało, mimo to starcza go na bardzo długo.
Odcień jest bardzo ładny, delikatnie złocisty.

Głównym i jedynym minusem jest jego mało wytrzymałe opakowanie, ale kuleczki zawsze można gdzieś przełożyć.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Lubie to ;d

Nie ma co się rozpisywać, po prostu rewelacja.
Tani, wydajny, świetnie wyglądający na skórze, duża gama kolorystyczna. Nic dodać nic ująć.
Dla mnie rewelacja.

Nic ciekawego.

Kupiłam go w sklepiku za 3 złote (kolor złoty). Zachęcona byłam pozytywnymi opiniami dziewczyn. Niestety..

Plusy:
+ Cena

Minusy:
- Nie widać go ani trochę. Potrafiłam pocierać policzki bezpośrednio kuleczkami - i to nic nie dawało.

Daję dwie gwiazdki za to, że można nim było delikatnie rozświetlić twarz. I tylko to może być drugim plusem produktu.

Używam tego produktu od: *używałam* jakiś czas temu.
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno: i tak wyrzuciłam do kosza.

Bardzo duże zaskoczenie

Kupiłam go w październiku ubiegłego roku. Nigdy wcześniej nie używałam rózu, więc nie chcąc wydawać majątku kupiłam ten. Za 3 zł. Strzał w 10! Róż jest BARDZO wydajny. Przy używaniu go niemal codziennie, do tej pory zużyłam dopiero połowę. Produkt dobrze utrzymuje się na twarzy i nie wygląda sztucznie, o ile nakłada się go pędzelkiem a nie gąbką (tak jest w moim przypadku). Podsumowując- bardzo dobry produkt za śmieszne pieniądze. Duże zaskoczenie.

Używam tego produktu od: prawie roku

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

całkiem porządny produkt

Może nie jest to niesamowicie fajny produkt, ale:
+ nie podrażnia skóry
+ daje ładny efekt
+ można nim wymodelować twarz (mój odcień to delikatny brąz)
+ efekt utrzymuje się w praktycznie niezmienionym stanie przez kilka godzin
+ ten produkt, jak chyba większość kuleczek, jest wydajny
+ i oczywiście cena zachęca do wypróbowania, czego wart ten jest produkt:)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Dobry jako... bronzer

Ja stosuje go jako bronzer delikatnie(!) rozprowadzając go na buzi a poźniej stosując na to transparentny puder sypki i uzyskuje wtedy idealny efekt naturalnego koloru skóry ponieważ mój podkład z revlonu (Buff) okazał się za jasny i za mało \\\'żółty\\\'

Lubię to

Róż do policzków to według mnie kosmetyk, na który nie warto wydawać wielkiej sumy pieniędzy, podkład może zrobić plamy, maskę, tani tusz może się rozmazać i efekt pandy gotowy, natomiast róż... co najwyżej szybko się zetrze, zresztą ja maluję się różem bardzo delikatnie...
Tak więc zaryzykowałam i kupiłam ten róż w kulkach za 5 złotych w Centrum Chińskim. Wybrałam odcień &quot;wielokolorowy&quot; czyli kulki różowe, beżowe, brązowe i perłowe w jednym pudełeczku.
Delikatnie nabieram na pędzel i efekt jest bardzo subtelny, delikatnie podkreśla kości policzkowe, trzyma praktycznie cały dzień. Ciężko z nim przesadzić, ale gdy już przesadzimy to twarz będzie przypominać bombkę, bo ten róż zawiera opalizujące drobinki :P
Cena jest super, wydajność- mam już prawie rok i wciąż się nie kończy.
Pół gwiazdki odejmuję własnie za te drobinki, bo wole jednak efekt matowy.

król wśród róży do policzków ! :)

kilka miesięcy temu wybrałam się do &quot;chińskiego centrum &quot; . potrzebowałam różu , nie byłam jednak przekonana co do tanich kosmetyków , jednak zaryzykowałam i wybrałam ten oto róż w kolorze ciemnopomarańczowym ... ;) bardzo ładny kolorek ;)

gdy go pierwszy raz użyłam byłam zaskoczona ! :) i to bardzo pozytywnie :) piękny kolor , intensywny , kuleczki są mocno napigmentowane , róż jest trwały ponieważ jest w stanie wytrzymać od wczesnego rana aż do późnego popołudnia co w moim przypadku jest sukcesem :) w dodatku cena ... nie wiedziałam , że kosmetyk za 4 zł może być lepszy od kosmetyku za 20 zł ... :O

minusów brak .. :)