Urban:tribe, Helix (fluid tworzący loki i fale)

Urban:tribe, Helix (fluid tworzący loki i fale)

Nadaje kształt, elastyczność i objętość przy modelowaniu każdego rodzaju włosów. Wskazany szczególnie dla włosów kręconych i po trwałej ondulacji. Przydatny przy modelowaniu suszarką lub samymi rękami. Sprawia, że włosy są elastyczne, trzymają się długo i są mało wrażliwe na wilgoć. Unikatowa, odżywiająca mieszanka protein, wyciągów z roślin, witamin i substancji utrwalających, nawilża, wygładza i chroni włosy na całej ich długości. Nadaje włosom kształt, połysk i witalność. Warstwa czynników ochronnych zabezpiecza włosy przy termicznym modelowaniu. Filtry ochronne zabezpieczają włosy przed działaniem promieni słonecznych.

Bardzo mily:)

Duze opakowanie, przystepna cena! Siwtnie nadaje objetosc moim cienkim ale kreconym wlosa jednak nie na tak dlugo jakbym chciala! Podczas suszenia niektore loczki robia sie jakby delikatnie sklejone i jakby niedosuszone do konca suszarka.. jednak jak je sie dopiesci cieplym powietrzem to robia sie z nich mieciutkie delikatne pachnace loczki:) nooo jak narazie to moj ulubiony kosmetyk do ukladania wloskow..

..aha ja nakladam go na nie ociekajace ale dosc mokre wlosy i wgniatam a potem ukladam zwykla suszarka i rekami! Bardzo go lubie:)

Używam tego produktu od:pol roku

w miare ok

Fluid ma sliczny zapach i mila konsystencje,choc jak dla mnie troche za rzadka.
W skladzie z tego co zauwazylam nie ma alkoholu.
Czy naprawde tworzy loki nie moge powiedziec,gdyz mam krecono-falowane wlosy i uzywam tego produktu do podkreslenia.
Wydajnosc podlega dyskusii...mysle,ze jest naprawde wydajny dla dziewczyn,ktore nie uzywaja kilogramami kosmetykow a ja do takich nie naleze(przynajmniej nie co do wlosow) ;-P

Używam tego produktu od:miesiaca