Urban:tribe, Flexibility shampoo (Odżywiający i nawilżający szampon do zniszczonych włosów)

Nadaje włosom maksymalną elastyczność, odporność i nawodnienie. Dokładnie i jednocześnie delikatnie myje dzięki zbalansowanej recepturze. Unikatowa, odżywiająca mieszanka protein, wyciągów z roślin i witamin regeneruje strukturę włosów. Szczególnie wskazany dla włosów zniszczonych i odwodnionych. Pozostawia włosy łatwe do ułożenia, lśniące i odżywione. Użycie wraz z odżywką wzmaga działanie szamponu.

nic specjalnego

Po profesjonalnych kosmetykach do włosów spodziewałam się lepszych rezultatów. Używałam go 2 lata temu wraz z odzywką z tej samej serii. Szampon ma świetne opakowanie, zapach cudowny, ale krótkotrwały, a ja lubię gdy mi włosy długo pachną szamponem. Dobrze myje włosy, fajnie się pieni, ale odżywka po nim jest konieczna. Niestety z odżywką z tej serii też cudów nie zdziałał.Włosy nadal były suche. A szkoda. Tak na marginesie, używałam wielu produktów tej firmy,ale nic na mnie nie zrobiło wrażenia oprócz opakowań i zapachów. Jedynie farba do włosów jest dość dobra. Ale nie ukrywam, że zamierzam jeszcze w przyszłości sięgnąć po tą serię, może teraz moje włosy lepiej zareagują.

Używam tego produktu od: 2 lata temu przez parę miesięcy