Uroda, Bio Lift, Delikatne mleczko nawilżająco-wygładzające

Uroda, Bio Lift, Delikatne mleczko nawilżająco-wygładzające

Mleczko przeznaczone do demakijażu i oczyszczania skóry twarzy i szyi. Odpowiednie dla każdego typu cery, nawet najbardziej wrażliwej. Zawiera koncentrat z pestek winogron, oliwek, olejem Kanola, prowitaminą B i alantoliną.

dla każdego!

Bardzo fajne, delikatne i uniwersalne mleczko. Początkowo używała go moja mama, która ma cerę mieszaną. Ja mam cerę wrażliwą i bardzo suchą, i również stosowałam ten produkt. Nadaje się absolutnie do każdego typu cery;-)
Zalety:
+ lekka, kremowa konsystencja;
+ bardzo niska cena i duża wydajność;
+ nie zapycha skóry;
+ skutecznie nawilża skórę;
+ nie pozostawia tłustej warstwy;
+ delikatnie wygładza skórę;
+ nie podrażnia;
Polecam, mleczko przyjemnie pachnie i jest wygodne w użyciu!

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

fenomenalny

Przy pierwszym zakupie mleczka zasugerowałam się ceną i tym,że mleczko jest wyrobem polskiej firmy kosmetycznej, a te jak wiadomo stoją na bardzo wysokim światowym poziomie, gdzie ceny produktów przy tej jakości jaką firmy oferują są śmieszne (uroda, ziaja,dax,soraya itd)
Mleczko ma miły zapach, lekką konstystencje (przyjemnie chłodzi w lecie), może rzeczywiście troche zbyt płynna, ale dla osób , które nie mają problemu z suchą cerą lub nielubiąch tak jak ja jakiejś lepkiej maski na twarzy idealny. Dobrze zmywa makijaż, radzi sobie z tuszami do rzęs, nie podrażnia, delikatnie nawilża :D
Jest to naprawde jeden z moich ulubionych kosmetyków, też jestem młodą osobą, ale delikatne działanie wygładzające jest dla mnie wystarczające bo i tak nie używam kremów :)

Używam tego produktu od:pół roku

więcej takich produktów!!

Używałam to mleczko już kawałek temu, miałam nadzieję, że ktoś je w końcu zgłosi, bo tonik z tej serii cieszy się dużym powodzeniem,no ale w końcu sama je zgłosiłam, bo uważam, że mleczko jest bardzo dobre i warte dostrzeżenia i przetestowania w dodatku przy tak niskiej cenie. Mnie przede wszystkim nie uczuliło i nie podrażniło mojej skóry, co jest dla mnie bardzo ważne, po za tym dobrze nawilżało moją suchą skórę i nie zapychało jej. Nie pamiętam jak radziło sobie z demakijażem oczu. Jedyne zastrzeżenie miałam do konsystencji, mogło by być mniej wodniste, bo czasem ściekało mi z wacika, ale jak dla mnie da się to przeżyć. Nie przeszkadzała mi tez nazwa Lift na opakowaniu, mimo, że mam jeszcze dosyć młoda skórę, na takie produkty.Na pewno jeszcze u mnie zagości.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno