Desire Woman EDT

Desire Woman EDT

Zmysłowy, smakowity zapach zamknięty z intensywnie różowym flakonie. Całość ma stanowić wonną ilustrację jednego tylko słowa - Desire - pożądanie.

To zapach pełen uczucia, erotycznej duchoty i słodyczy złamanej zielonymi nutami.

Nuty zapachowe:

nuta głowy: magnolia, drzewko różane, zapach zielonych, świeżych liści, bergamotka, mirt

nuta serca: frezja, róża

nuta bazy: karmel, wanilia, ambra, drzewo sandałowe.

Pieknosci Ty moje Pozadanie...

Desire opisze wylacznie w kilku slowach; kobiecy, specyficzny, oryginalny.
Magnolia, limonka, frezja, drzewo sandalowe i odrobina karmelu splecione w tancu pozadania.
Piekny.
Trwaly.
Szkoda, ze tak trudno dostepny :-(
Nie mam pojecia skad tak niskio oceniane recenzje - wedlug mnie jest to zapach jedyny w swoim rodzaju i znajduje sie w scislej czolowce moich zapachow na wiosne!
Kocham!!!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 50ml i bedzie wiecej!

słodycz z kwiatami

Pierwsze nuty to moc słodyczy, złamana kwiatowymi nutami. Zapach mocny, intensywny, jedna kropla z nadgarstka szybko dociera do nosa.
Piękny, słodki z kwiatowymi nutami.
Niestety po 3 godzinach zapach traci swój urok. Staje się męczący, drażniący, po pierwszych pięknych nutach nie ma śladu. Słodycz staje się płaska, mdląca, nie czuć już kwiatów, prędzej rozmoknięte łodygi..
Nie wyczuwam w tym zapachu tytoniu, którego oczekiwałam po przeczytaniu recenzji i wpisów na forum.
Flakon bardzo mi się podoba, trwałość ok 4-5 godzin.

Szczegółowa ocena zapachu:
Zapach 3*, głównie za pierwsze nuty
Flakon 4*
Trwałość 3*

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: lana, robiona próbka

Wszystko byłoby dobrze...

gdyby nie pierwsza nuta wydobywająca się z flakonu, a która do złudzenia przypomina mi...zepsute jabłka. Jabłka jak jabłka nic do nich nie mam, ale wolę pachnieć świeżymi w DKNY niż zepsutymi w powyższej kompozycji. Flaszencja mnie osobiście podoba się bardzo.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:niestety, a tanio można było kupić, ale co z tego, jak nie podoba się

Manicure - pastelowe paski

Nadzwyczaj zwyczajny

Trudno jest napisać negatywną recenzję tego zapachu. Jest tak dalece zwyczajny, poprawny, że nawet gdyby człowiek chciał się przyczepić, to nie bardzo jest do czego. Nie ma za co złapać!

Początek Desire jest świeży jak młode, zgniecione w palcach listki dodatkowo rozjaśnione kwaśnawym aromatem cytrusów - w nutach zapachowych jest bergamota, mnie jednak pachnie ona tu jak limonka raczej.
W samym "zagajeniu" zapachu przycupnął mirt i jest to nutka dobrze umoszczona w tym zielonkawym gniazdku.

Wśród aromatów kwiatowych prym wiedzie frezja. Przynajmniej przez pierwsze 20-30 minut, dopóki nie wychynie zza niej róża - taka śliczna, śliczniuteńka taka, że aż nudna - sztampowa, pozbawiona krztyny charakteru i indywidualności.
Najgorszy moment zapachu: róża przynudza tak okrutnie, że nawet biedne cytruski powiędły z nudów i nie ma ich więcej...

Sama nieomal przysnęłam na tym etapie i prawie przeoczyłam słodką, lekko spożywczą nutę bazy.

Ogólnie zapach przyjazny, z ładną, żywotną cytruskową nutą. Nie ulepny, nie mdlący, nie natrętny, tylko taki do granic zwyczajny...

Skąd ta nazwa? Desire?! :eek:
Pragnie się go równie namiętnie, jak szklanki odgazowanej mineralnej podczas kąpieli w stawie w chłodny dzień.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka

chyba jednak nie

Jak dla mnie za bardzo ozonowy, za mocno przypomina mi Omnię, a Omni się boję i jak tylko ją gdzies wyczuję - uciekam.

Różana Omnia - to jest podsumowanie zapachu:)
Wanilii ani slodyczy nie wyczuwam niestety,ale musze przyznac,ze zapach bardzo trwaly - czuje go jeszcze na nadgarstkach pomimo wieczornej kapieli!!

Nie kupię ponieważ mam butelkę z wymiany i ta wystarczy aż zanadto.

Używam tego produktu od:paru dni

Nie zachwycił

Właściwiej niewiele mam do napisanie o Desire poza tym, ze mnie nie zachwycił. Zapach jakich wiele, do bólu wtórny.
Pierwsze nutki są dosyc ostre, prawdziwa eksplozja kwiatów ;). Później zapach nieco traci na mocy i na mojej skórze pozostaje samotna syntetyczna róża w towarzystwie ozonu.
Karmel, ambra, drzewo sandałowe w bazie? Nie wyczuwam tego wcale. A właśnie dzięki nutom bazy spodziewałam sie ciekawego, niebanalnego zapachu... Niestety. Po kilku godzinach bardzo blisko skory wyczuwam delikatna wanilie. To jednak wciąż za mało, jak dla mnie, aby ten zapach polubić.

Zupełnie nie moja bajka, począwszy od brzydkiego flakonu, na samych sztucznym zapachu kończąc.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Ozonowe róże

Tak jak w podsumowaniu,ten zapach do dla mnie wyłącznie róże z dziwną,chemiczną nutką. W sumie to ładny zapach,ale bardzo płaski i bardzo przeciętny (nie jest to jeden z tych zapachów obok których nie mozna przejść obojętnie jak np.Angel lub Amor Amor),ot taki sobie słodziak. No i w sumie mój największy zarzut-zupełnie nie trawałe, już po godzinie są niewyczuwalne.
Jedyny plus to śliczna buteleczka :/

Z trudem wykończona 1 buteleczka.
Nie zakupię ponownie.

cóż, że róż? ;]

Na początku trochę się tym zapachem zawiodłam.
Ozon, jakieś mdłe słodkie nutki, nic szczególnego.
Ale po chwili... prawdziwa loteria na skórze. Raz czuję cytryny, raz waniliowy budyń, raz bukiet kwiatów. Zapach słodki, ale nie obrzydliwie ulepny. Intrygujący, niejednoznaczny: z jednej strony ciepły i otulający, z drugiej - świeży i wibrujący. Słodki, ale suchy.
Nie narzuca się, nie zadręcza ani mnie, ani otoczenia. Dowód na to, że niektórym zapachom warto dawać więcej niż jedną szansę :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej buteleczki. I pewnie ostatniej, bo zapach wycofywany.

jest na prawdeb ok

Ja ddostalam ten zapach w prezencie razem z balsamem i zelem pod prysznic, w ladnym opakowaniu. Na pierwszy rzut oka(nosa bo to w koncu zapach :)) wydawal mi sie ciezki i mulacy. Po kilku dniach popsikalam sie nim i powiem szczarze ze na mnie zupelnie inaczej pachnie niz w butelce. Jest mocny i wystarczy psiknac nim raz(w moim przypadku jak kazdy starcza na dlugo, bo nie wylewan na siebie pol flakonika na raz). Uzywam go, gdy ide na imprezke, zdarza sie ze bardzo interesuja sie tym zapache faceci (bardzo im odpowiada gdy pachnie tak dziewczyna, przykladowo jak mam dylemat czym sie popsikac, pytam mojego faceta i bez namyslu mowi "te rozowe:) Osobiscie polubilam z czasem ten zapach i przekonalam sie do niego nie od razu. Daje **** bo dokladnie tak jak jest napisane : lubie go i uzywam na specjalne okazje:)

zdecydowanie nie dla mnie

Dostałam go na urodziny,wielką 75ml butlę + żel pod prysznic :D Muszę przyznać ,że specjalnie nie przypadł mi do gustu,jest zbyt ciężki jak dla mnie,bardzo kwiatowy,jakby lekko pudrowy,owszem zmysłowy zapach.Raczej nadaje się na wieczorne eskapady,bo stosowany na dzień przyprawiał mnie o mdłości i ból głowy :(Jest zdecydowanie za ciężki,a ja wole lżejsze i świeższe zapchy :( Oddałam go mamie i muszę przyznać ,że "na niej "całkiem ładnie pachnie :p Buteleczka w normie,bez zachwytów.

ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Dlaczego taki nietrwały?!

Kupiłam sobie ten zapach, bo gdy powąchałam tester w sklepie od razu mi się spodobał. Jest taki uwodzicielski, bardzo kwiatowy z ostrą nutą, ktora przełamuje te kwiaty.
Bardzo mi się spodobał i byłam pewna, że będę zadowolona. Gdy użyłam go po raz 1-wszy okazał się ogromnym rozczarowaniem. To co w pierwszej chwili zrobiło na mnie takie wrażenie, po paru chwilach ulotnilo się nieadekwatnie do typu zapachu.
Do tej pory zastanawia mnie, jak to możliwe by tak mocny w swej początkowej fazie zapach znikał tak szybko.
Skończyło się na używaniu tylko przez 1 dzień. Potem dałam znajomej.
Nie lubię używać zapachów, które mnie aż tak rozczarowują.
Co do opakowania to nawet spodobał mi się pomysł połączenia symbolu zapalniczki z bardzo prowokacyjnym wściekłym różowym kolorem buteleczki.

miłe zaskoczenie

Do tej pory przechodziłam koło niego obojętnie, z racji na tez przeraźliwy kolorek, ale załamana wszystkimi nowościami na półkach przyszedł czas na te perfumy, a co?!?
I muszę przyznać, że bardzo miło mnie zaskoczył ten zapach, ma charakter, jest początkowo dość ostro-słodki, może za słodki jak na mój gust, ale po paru chwilach staje się bardziej mydlany, słodycz się rozmywa.
Minusem jest fakt, że ulatnia się zdecydowanie za szybko jak na mój gust.
Ale co jak co, ogólnie całkiem fajny zapach:) ale ta trwałość, oj...no fatalnie