Keep Young and Beautiful, Nourishing Body Lotion (Wygładzający balsam do ciała)

Keep Young and Beautiful, Nourishing Body Lotion (Wygładzający balsam do ciała)

Skutecznie opóźnia widocznie oznaki przedwczesnego starzenia oraz neutralizuje szkody spowodowane promieniowaniem słonecznym. kolagen, masło shea i witamina E pomagają w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia i elastyczności skóry.

Cena: ok. 25zł / 400ml

Uwielbiam

zupełnie nie wiem, za co go tak lubię ;) Świetny zapach, lekka konsystencja, a przede wszystkim efekt... bardzo fajnie się go rozprowadza, a skóra jest po nim gladsza i nawilżona. Był dla mnie uzupelnieniem walki z rozstępami. Pewnie wrócę, jeśli go jeszcze kiedyś znajdę.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Pachnacy

Balsam skusił mnie slicznym zapachem!

Delikatnie wygładził moja skóre, jednak oczekiwałam czegoś lepszego w tej cenie, zmiekczenie było chwilowe i utrzymywało się tylko po aplikacji. Konsystencja jest przyjemna jednak ciężko się on wchłania. Mimo że balsam jest intensywnie perfumowany, zupełnie nie podraznia! To bardzo miłe zaskoczenie. Opakowanie ma śliczne ale to za mało.

Fajerwerków brak, nie radzi sobie z mega suchymi partiami!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończe 1

Dobry, ale bez zachwytów

Całkiem nieźle nawilża, dobrze się rozprowadza, jest wydajny i niedrogi jak na tą pojemność. Konsystencja przyjemna, lejąca ale nie wodnista, pozwalająca na wykorzystanie kosmetyku niemalże do ostatniej kropli (po postawieniu na nakrętce) bez konieczności rozcinania butelki (całkiem zresztą zgrabnej i wygodnej). Jednak mi nie do końca przypadł do gustu - nie wchłania się zbyt szybko, a warstwa, która pozostaje, jest trochę zbyt lepka i za mało gładka. Skóra nie jest tak miękka, delikatna i milutka, jak po wielu stosowanych przeze mnie balsamach. Zapach nie podbił mojego serca i nie zawyży mojej oceny. Mocne 3.

Cellulit jak stosować kosmetyki

Brak wad

Piękny, swieży, bardzo kobiecy zapach, wygodne, estetyczne opakowanie. Wydajny. Rewelacyjnie nawilza nawet moją wysuszoną na solarium skórę i to na długo a nie tylko na kilkanaście minut. Podobnie długo utrzymuje sie zapach. Super sie rozprowadza i szybko wchłania. Cena jest niewysoka jak za 400 ml. Jak dla mnie jest to balsam pozbawiony wad. Uwielbiam go

Używam tego produktu od:miesiąca

Bardzo dobry!

Balsam pierwsza klasa!
-bardzo bardzo wydajny. Doskonale rozprowadza się niewielka jego ilość dlatego ta wielka butla (400ml) starcza na bardzo długo. Stosuję go rano i wieczorem i nie zeszła mi jeszcze nawet połowa
-ma oryginalny świeży zapach, który mnie bardzo przypadł do gustu
-Świetnie odżywia moją tłustą skórę, która jest skora do wyprysków jednak przy stosowaniu tego balsamu nie pojawiły się dotąd żadne przykre niespodzianki. W efekcie skóra jest miękka, delikatna, gładka i pięknie pachnie. Czegóż chcieć więcej? POLECAM!

świetny

Balsam jest rewelacyjny. Ja mam wersję w różowym opakowaniu. Jest mega wydajny, ma dobrą konsysten i cudowny delikatny zapach. Mam suchą skórę i do tej pory z nawilżeniem radziła sobie tylko Neutrogena ale była mało wydajna, a cena prawie ta sama. Ten balsam cudownie i na długo nawilża skórę, pozostawiając taki lekki filtr. Skóra jest mięciutka i pachnąca. Używam tego produktu od: 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: cały czas 1