Extra 2 Beauty, Golarka dla kobiet

Extra 2 Beauty, Golarka dla kobiet

Pojemność 5 szt

Golarka dla kobiet z podwójnym ostrzem. Posiada pasek nawilżający i ergonomiczną, wygodną rączkę. Zawiera ekstrakt z aloesu.

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Słaba, szybko się zapycha i tępi

Golarka wypadła u mnie dosyć słabo:
- bardzo szybko się zapycha (po pierwszym użyciu) mimo dokładnego płukania
- już po pierwszym użyciu zrobiła się tępa
- pasek nawilżający w ogóle nie spełnia swojego zadania
- mała, niezbyt wygodna rączka
- dwa ostrza nie dają jednak komfortu golenia, lepsze są potrójne.

Ogólnie: w porównaniu z innymi golarkami tę oceniam tylko na 2. Golić goli, ale po jednym razie wygląda ja po miesiącu używania.

Nie polecam

Nie jestem zadowolona, maszynka po jednym użyciu nadaje sie jedynie do kosza, sądze że w tej cenie można kupić coś lepszego. Pasek z żelem jest bardzo lipny

Nie polubiłam ich

Na co dzień używam męskich jednorazówek od Gilette, bo sa dla mnie najlepsze, ale co pewien czas testuję produkty innych firm. Po Wilkinsonie spodziewałam się więcej, zwłaszcza, że cena golarek nie jest aż tak niska.

Po pierwsze nie spodobał mi się pasek nawilżający - jak dla mnie mogłoby go nie być bo nic nie daje. Poza tym jednorazówki Gilette starczają mi na wiele razy, a Wilkinsona trzeba wyrzucić już po 1 razie, bo przy ponownym użyciu goli bardzo niedokładnie, podrażnia skórę i powoduje powstawanie wyprysków.

Poza tym BARDZO ŁATWO SIĘ NIM ZACIĄĆ, a ostrza niesamowicie wręcz się zapychają,

Na plus zaliczam antypoślizgową rączkę.

Plusy:
+antypoślizgowa rączka
+dostępność

Minusy:
-bardzo łatwo się nimi zaciąć
-po 1 użyciu są do wyrzucenia
-ostrza bardzo się zapychają
-podrażniają skórę
-nawilżający pasek nic nie robi

Manicure - odwrócony french

Tragedii nie ma...

...chociaż przyznam, że po marce Wilkinson spodziewałam się więcej.
Ale przechodząc do rzeczy:
- pasek nawilżający - jak dla mnie mogłoby go nie być bo nic nie daje,
- fajna funkcja oczyszczania ostrzy
- praktyczny gumowy uchwyt\
No i co, golarka jak to golarka - inne jednorazówki starczały mi na trochę dłużej.

Choćbym chciała..

..to nie dojdziemy do porozumienia. Po tym produkcie przekonałam się, że więcej nie znaczy lepiej.

+ dobrze leżą w dłoni
+ cena
+ dostępność

- dobrze golą, ale tylko za pierwszym podejściem - przy następnych trzeba się pogimnastykować i kilka razy poprawiać co prędzej narazi na drobne urazy niż na gładkie nogi - po prostu bardzo szybko się tępią
- zdarzają się zacięcia nawet jeśli ktoś uważa i nie spieszy się
- ostrza szybko zapychają się i ciężko pozbyć się tego
- nie jest dokładna

Używałam jednej nawet do 2/3 razy, pomimo, że to prędzej zwykła jednorazówka. Pewnie nie ja jedyna tak zrobiłam i ktoś również próbował użyć kilka razy.

Poczułam ogromną ulgę kiedy skończyłam opakowanie. Na szczęście miałam pod ręką inną golarkę i wspomagałam się nią na ten czas, bo wiadomo, że żal wyrzucić to opakowanie kiedy na ten jeden raz te golarki w jakiś sposób sprawdzają się.

Osobiście nie polecam.

Nic nadzwyczajnego

Jestem średnio zadowolona, niby całą masę tych maszynek już zużyłam, ale jakoś już ich nie kupuję, po prostu wolę więcej ostrzy, te były zaraz zapchane, przez co ich zakup nie był w ogóle opłacalny. Wszystkie cechy dobrej maszynki poza tym zostały spełnione, poręczna rączka, dobrze wyprofilowana głowica, ładny, kobiecy kolor i przystępna cena. Z minusów - cały czas rdzewiały, więc były dosłownie "jednorazowe" i tępiły się bardzo szybko.

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości

Niestety ale to nie to...

Kupiłam za 6 zł w wyprzedaży zimowej w hipermarkecie. Nawet nie wiem, czy są tyle warte...

:) + ładny damski różowy kolor
:) + cena, szczególnie w promocji
:) + mała wielkość, łatwa do zabrania w podróż
:) + chyba nie można się nimi zaciąć

:( - niestety źle, niedokładnie goli
:( - bardzo szybko się tępi
:( - łatwo się zapycha
:( - pasek nawilżający ściera się bardzo szybko
:( - mała i nieruchoma głowica uniemozliwa szybkie i dokładne golenie
:( - tylko 2 ostrza
:( - cienka rączka, niewygodny kształt źle leży w dłoni, trudno nią manipulować
:( - powodują podrażnienia, tworzą krostki (to z powodu słabego naostrzenia ostrzy)
:( - szybko rdzewieją!

Niestety ale nie polecam, nawet za cenę w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Niestety nie

Maszynki wydają się być wg mnie tepe i nie golą dokładnie, łatwo można się zaciąć, są dla mnie za małe i przez to bardzo nie poręczne, w okolicach bikini w ogóle nie polecam uzywać.

Używam tego produktu od: uzywałam ok 2 lat temu

koszmar

Kupiłam w cenie promocyjnej 5 szt opakowanie. Myślałam że na tą firmę maszynki będą fajne co się okazało to totalny badziew .. Już sam fakt że końcówka na której są ostrza jest tak cienka przez co źle mi się nią posługiwać . Drażniące jest też to że pasek nawilżający szybko odpada. A co do ostrości to już totalna porażka . Ostrza wcale nie są ostre moje nogi po niej nie są całkowicie gładkie.. W sumie to jest tak jak bym używała tępej maszynki.. PORAŻKA TOTALNA

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: cześć pierwszego

bardzo dobre

Używam naprzemiennie z tymi Wilkinson Extra 3 Beauty.
Jak dla mnie obie są najlepsze.

Są odpowiednio ostre,można użyć wiele razy,a jeszcze nigdy się nimi nie zacięłam.
Pasek nawilżający rzeczywiście nawilża,nie roztapia się po pierwszym użyciu,nie ciągnie,itp.
Nie pozostawiają u mnie czerwonych kropek na skórze.

Używam tego produktu od: kilak mies.
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście sztuk

nie najlepsze

Po pierwsze cena jest naprawde niska i to jest ich zaleta oraz mają całkiem dobry pasek nawilżający ale minusem największym jest to że szybko sie tępią czasami nawet nie zdąrze ogolić jednej nogi i już czuje opór i na skutek tego występują podrażnienia więc nie sądze ze kiedyś dokonam jeszcze tego zakupu

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Dobre

Uważam, ze jak na maszynki jednoczęściowe są całkiem dobre. Rzadko się zacinam, a skóra po goleniu jest gładka. Golenie jest łatwe i szybkie, w sumie nie mam się specjalnie do czego przyczepić. Są wygodne w użyciu i łatwo wypłukać z nich włosy, a nie zawsze tak jest w przypadku innych jednoczęściówek. Jedna sztuka wystarcza na dość długo, a do tego są bardzo tanie (mam opakowanie 15 sztuk, więc wystarczy na długo). Wiadomo, nie są aż tak dobre jak maszynki z wymiennymi ostrzami, ale i tak jestem zadowolona i może jeszcze kiedyś je kupię.