Cera naczynkowa, Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej konsystencji

Cera naczynkowa, Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej konsystencji

Krem polecany do każdego typu cery z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami oraz widocznymi zmarszczkami.
Krem o lekkiej kosystencji zawierający specjalny kompleks witaminowo-roślinny wygładza istniejące zmarszczki i opóznia proces powstawania nowych. Zawarte witaminy C i E stanowią parę dokonałych synergicznie działających antyutleniaczy, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami powodującymi starzenie. Ich działanie wspomaga wyciąg z anyżu. Arnika w połączeniu z witaminą C zmniejsza rozszerzone naczynka krwionośne, zapobiegając ich kruchości i pękaniu. Krem długotrwale nawilża, lekko natłuszcza i sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i gładka.
Stosować jako krem na dzień lub na noc. Nadaje się jako podkład pod makijaż. Zaleca się stosowanie toniku i mleczka z tej serii.

Zdecydowanie nie

po użyciu policzki strasznie mi się rozgrzały, były strasznie czerwone i piekły, do tego zrobiła mi się wysypka od niego na polikach.
Gwiazdka za ładny zapach i konsystencję.Używam tego produktu od: jakiś rok temu, przez chwilęIlość zużytych opakowań: połowa jednego.
Pomyłka, źle spojrzałam na tytuł. To opinia do kremu lirene do cery naczynkowej, ale nawilżająco-wzmacniającego na dzien SPF 8 ( tam również znajduje się ta sama recenzja)
PRZEPRASZAM

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[666985].usefull || 0 }}% pomocna.

szajs

po tym kremie dostałam wysypki, podskórna kaszka , nie polecam, szajs. Produkt jest tani, ładnie delikatnie pachnie, ale niestety nie działa a wręcz przeciwnie wzmaga problemy skórne, przestrzegam!

Używam tego produktu od: 2 dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[574147].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny krem na noc, szybko sie wchłania

Stosuje ten krem od miesiąca, na noc i profilaktycznie na pierwsze zmarszki, przede wszystkim ma bardzo ładny zapach i szybko się wchłania, nie spodziewałam sie po nim spektakularnego działania na naczynka, napewno nie podraznia skóry.
Ogólnie uwazam że ma dobry stosunek jakosci do ceny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[557521].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - glitter nails

Może być

Powiem tak, zwykły krem nawilżający.
+cena jest przystępna
+ładny zapach
+w miarę dobrze nawilża
+szybko się wchłania
+nadaje się pod makijaż

-nie zapobiega powstawaniu naczynek
-nie zmniejsza zaczerwienień
czyli teoretycznie nie działa na to co głownie powinien

Używam tego produktu od: 2,3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[550036].usefull || 0 }}% pomocna.

kolejny średniak

miałam krem regeneracyjno-przeciwzmarszczkowy

plusy:
- delikatna konsystencja
-zapach
-dobrze sie wchlaniał
-cena

minusy
-za malo nawilzał
-nie regenerował naczynek

Używam tego produktu od: już nie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[541388].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam.

Na krem natknęłam się przypadkiem. Był w promocji, w bardzo atrakcyjnej cenie (bodajże 12.90). Poszukiwałam czegoś w stylu "2 in 1", żeby nadał się zarówno do cery naczynkowej, a jednocześnie wykazywał działanie przeciwzmarszczkowe (no tak, ten wiek hehe).
Kremik doskonale się wchłania, twarz staje się przyjemna i gładka w dotyku.
Kolejnym plusem jest zapach - krem ślicznie pachnie, a prócz tego doskonale nadaje się pod makijaż.
Po kilku dniach od zastosowania zaobserwowałam, że wyciszyły się zaczerwienienia na policzkach i w okolicy czoła. Uważam, że jest to doskonały kosmetyk za bardzo rozsądną cenę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[514547].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie działa

Krem jest przyjemny w użyciu, ma miły zapach, lekką konsystencję, dobrze się wchłania.
I na tym koniec jego zalet. na naczynka nie działa, wręcz odkąd go używam, mam chyba bardziej zaczerwienioną cerę. Na zmarszczki rzecz jasna też nie działa, cera po nim jest w ciągu dnia lekko napięta i jakby przesuszona w partii koło ust.Niestety nie polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[507375].usefull || 0 }}% pomocna.

Daremny

Krem ładnie pachnie, wchłania się szybko, ale zostawia lekko tłustawy film (znośliwy)
Nie działa na naczynka, nie nawliża (czuję działanie naprawdę tylko z wierzchu naskórka)
Zmarszczek tez nie wygładza.
Porażka. Naprawdę nie polecam, bo szkoda kasy.

Używam tego produktu od: miesiąc-dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[420898].usefull || 0 }}% pomocna.

przyjemny i skuteczny

Kupiłam z pewnym powątpiewaniem, z braku czegoś lepszego, żeby mieć cokolwiek na naczynka. I zakup okazał się miłym zaskoczeniem.

Plusy
+ leciutki, świetnie się nakłada
+ nieźle nawilża
+ łagodny, spokojnie można pomaziać pod oczami
+ ślicznie pachnie, taki milutko :)
+ DZIAŁA! niezbyt szybko, ale za całkiem dobrze
* spore naczynko z "wąsami" obkurczyło się, a "wąsy", czyli nowe rozszerzające się naczynka są praktycznie niewidoczne
* koniec z czerwonymi plamami po ciepłej kąpieli albo prysznicu
* koniec z wkurzającym dziewiczym rumieńcem po wejściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia - zwłaszcza z czerwonym nosem. Rumienię się, ale delikatnie
+ dostępność
+ wydajność
+ cena

Efekt redukcji rumieńców i obkurczone naczynka pojawiły się przy drugim opakowaniu. Wymaga więc pewnej cierpliwości.

Minusy
- trochę się świecę po nim, tak z pół godziny po nałożeniu, więc używam raczej na noc, a w dzień matuję twarz chusteczką. Z drugiej strony - to nie jest krem matujący, a ja mam mieszaną i bardzo skłonną do świecenia skórę
- efekty pojawiają się po dłuższym czasie. Za to są zauważalne

Dobry dla osób ze skłonnością do rumieńców przy zmianach temperatury, zaczerwienień od dotyku, tarcia itp. No i fajnie się go używa, taki sympatyczny słodziak. Na duże naczynka za słaby, gdyby działał, dostałby piątkę. Z drugiej strony - lepsze trochę obkurczone niż zerowy efekt.
U mnie ma stałe miejsce. W tej cenie można spokojnie kupić dla "miecia".

Używam tego produktu od: kilka msc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[376039].usefull || 0 }}% pomocna.

świetny produkt!

ZDECYDOWANIE POLECAM!! Lekki krem o ładnym zapachu i właściwościach przeciwzmarszczkowych. Można go stosować rano i wieczorem, szybko się wchłania, idealna baza pod makijaż. Super nawilża i nie zostawia jakiejś mazistej powłoki (mam cerę mieszaną, więc nie jest to dla mnie bez znaczenia...).

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[222714].usefull || 0 }}% pomocna.