Lirene Dermoprogram, Cera naczynkowa, Krem przeciwzmarszczkowy o lekkiej konsystencji

Krem polecany do każdego typu cery z rozszerzonymi i pękającymi naczynkami oraz widocznymi zmarszczkami.
Krem o lekkiej kosystencji zawierający specjalny kompleks witaminowo-roślinny wygładza istniejące zmarszczki i opóznia proces powstawania nowych. Zawarte witaminy C i E stanowią parę dokonałych synergicznie działających antyutleniaczy, które chronią skórę przed wolnymi rodnikami powodującymi starzenie. Ich działanie wspomaga wyciąg z anyżu. Arnika w połączeniu z witaminą C zmniejsza rozszerzone naczynka krwionośne, zapobiegając ich kruchości i pękaniu. Krem długotrwale nawilża, lekko natłuszcza i sprawia, że skóra jest bardziej jędrna i gładka.
Stosować jako krem na dzień lub na noc. Nadaje się jako podkład pod makijaż. Zaleca się stosowanie toniku i mleczka z tej serii.

Zdecydowanie nie

po użyciu policzki strasznie mi się rozgrzały, były strasznie czerwone i piekły, do tego zrobiła mi się wysypka od niego na polikach.
Gwiazdka za ładny zapach i konsystencję.Używam tego produktu od: jakiś rok temu, przez chwilęIlość zużytych opakowań: połowa jednego.
Pomyłka, źle spojrzałam na tytuł. To opinia do kremu lirene do cery naczynkowej, ale nawilżająco-wzmacniającego na dzien SPF 8 ( tam również znajduje się ta sama recenzja)
PRZEPRASZAM

szajs

po tym kremie dostałam wysypki, podskórna kaszka , nie polecam, szajs. Produkt jest tani, ładnie delikatnie pachnie, ale niestety nie działa a wręcz przeciwnie wzmaga problemy skórne, przestrzegam!

Używam tego produktu od: 2 dni

Fajny krem na noc, szybko sie wchłania

Stosuje ten krem od miesiąca, na noc i profilaktycznie na pierwsze zmarszki, przede wszystkim ma bardzo ładny zapach i szybko się wchłania, nie spodziewałam sie po nim spektakularnego działania na naczynka, napewno nie podraznia skóry.
Ogólnie uwazam że ma dobry stosunek jakosci do ceny.

Manicure - kolorowy french

Może być

Powiem tak, zwykły krem nawilżający.
+cena jest przystępna
+ładny zapach
+w miarę dobrze nawilża
+szybko się wchłania
+nadaje się pod makijaż

-nie zapobiega powstawaniu naczynek
-nie zmniejsza zaczerwienień
czyli teoretycznie nie działa na to co głownie powinien

Używam tego produktu od: 2,3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

kolejny średniak

miałam krem regeneracyjno-przeciwzmarszczkowy

plusy:
- delikatna konsystencja
-zapach
-dobrze sie wchlaniał
-cena

minusy
-za malo nawilzał
-nie regenerował naczynek

Używam tego produktu od: już nie

Polecam.

Na krem natknęłam się przypadkiem. Był w promocji, w bardzo atrakcyjnej cenie (bodajże 12.90). Poszukiwałam czegoś w stylu "2 in 1", żeby nadał się zarówno do cery naczynkowej, a jednocześnie wykazywał działanie przeciwzmarszczkowe (no tak, ten wiek hehe).
Kremik doskonale się wchłania, twarz staje się przyjemna i gładka w dotyku.
Kolejnym plusem jest zapach - krem ślicznie pachnie, a prócz tego doskonale nadaje się pod makijaż.
Po kilku dniach od zastosowania zaobserwowałam, że wyciszyły się zaczerwienienia na policzkach i w okolicy czoła. Uważam, że jest to doskonały kosmetyk za bardzo rozsądną cenę.

Nie działa

Krem jest przyjemny w użyciu, ma miły zapach, lekką konsystencję, dobrze się wchłania.
I na tym koniec jego zalet. na naczynka nie działa, wręcz odkąd go używam, mam chyba bardziej zaczerwienioną cerę. Na zmarszczki rzecz jasna też nie działa, cera po nim jest w ciągu dnia lekko napięta i jakby przesuszona w partii koło ust.Niestety nie polecam.

Daremny

Krem ładnie pachnie, wchłania się szybko, ale zostawia lekko tłustawy film (znośliwy)
Nie działa na naczynka, nie nawliża (czuję działanie naprawdę tylko z wierzchu naskórka)
Zmarszczek tez nie wygładza.
Porażka. Naprawdę nie polecam, bo szkoda kasy.

Używam tego produktu od: miesiąc-dwa

przyjemny i skuteczny

Kupiłam z pewnym powątpiewaniem, z braku czegoś lepszego, żeby mieć cokolwiek na naczynka. I zakup okazał się miłym zaskoczeniem.

Plusy
+ leciutki, świetnie się nakłada
+ nieźle nawilża
+ łagodny, spokojnie można pomaziać pod oczami
+ ślicznie pachnie, taki milutko :)
+ DZIAŁA! niezbyt szybko, ale za całkiem dobrze
* spore naczynko z "wąsami" obkurczyło się, a "wąsy", czyli nowe rozszerzające się naczynka są praktycznie niewidoczne
* koniec z czerwonymi plamami po ciepłej kąpieli albo prysznicu
* koniec z wkurzającym dziewiczym rumieńcem po wejściu z mrozu do ciepłego pomieszczenia - zwłaszcza z czerwonym nosem. Rumienię się, ale delikatnie
+ dostępność
+ wydajność
+ cena

Efekt redukcji rumieńców i obkurczone naczynka pojawiły się przy drugim opakowaniu. Wymaga więc pewnej cierpliwości.

Minusy
- trochę się świecę po nim, tak z pół godziny po nałożeniu, więc używam raczej na noc, a w dzień matuję twarz chusteczką. Z drugiej strony - to nie jest krem matujący, a ja mam mieszaną i bardzo skłonną do świecenia skórę
- efekty pojawiają się po dłuższym czasie. Za to są zauważalne

Dobry dla osób ze skłonnością do rumieńców przy zmianach temperatury, zaczerwienień od dotyku, tarcia itp. No i fajnie się go używa, taki sympatyczny słodziak. Na duże naczynka za słaby, gdyby działał, dostałby piątkę. Z drugiej strony - lepsze trochę obkurczone niż zerowy efekt.
U mnie ma stałe miejsce. W tej cenie można spokojnie kupić dla "miecia".

Używam tego produktu od: kilka msc

świetny produkt!

ZDECYDOWANIE POLECAM!! Lekki krem o ładnym zapachu i właściwościach przeciwzmarszczkowych. Można go stosować rano i wieczorem, szybko się wchłania, idealna baza pod makijaż. Super nawilża i nie zostawia jakiejś mazistej powłoki (mam cerę mieszaną, więc nie jest to dla mnie bez znaczenia...).

Używam tego produktu od:2lat
Ilość zużytych opakowań: dużo

gleh...

niby lekki, niby łatwo się wchłania, powiedziałabym nawet, że daje złudne oznaki matowania (przez chwilę).
Kupiłam go bo gwałtownie szukałam jakiegoś kremu do cery naczynkowej i ten wpadł mi w ręce. Lubię Lirene (zwłaszcza piankę do mycia twarzy z tej serii) ale ten specyfik uważam za niewypał. Nie ma wogóle mowy o pomniejszonych naczynkach i przede wszystkim dostałam po nim jakichś wykwitów na policzkach więc od razu go odłożyłam. Potem spadł mi nieopatrznie za pralkę i tam se leży :) i pewnie już zostanie dopóki nie przemebluję łazienki.

Używam tego produktu od: 3 mce
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

szkoda pieniędzy

Kupiłam krem ot tak z ciekawości. Długo się nie zastanawiałam nad zakupem. Jedynym plusem tego kremu jest to że ładnie pachnie:D Jest leciutki ale trochę nawilża. Pozatym uważam że krem nic nie robi- chyba jedynie smaruję się nim żeby mieć coś na twarzy. Smaruję nim twarz jedynie pod filtr chociaż wiem że cudów nie uczyni ale skończyć go ktoś musi :DUżywam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1