Eris, Pharmaceris S, koncentrat witaminy E

Eris, Pharmaceris S, koncentrat witaminy E

Kuracja witalizująca - koncentrat witaminy E z serii Pharmaceris S na specjalne problemy skórne - ERIS 30ml
Jest to delikatny preparat przeznaczony do okresowych kuracji np. po przebytej chorobie, po okresie letnim, aby zapobiec zniszczeniom spowodowanym nadmiernym opalaniem. Poprawia on wygląd szarej, zmęczonej cery. Preparat ten zawiera 5 % witaminy E w postaci trwałego octanu tokoferylu, łagodzącą alantoinę oraz substancje poprawiające nawilżenie naskórka.

Moj ulubiony

Bardzo lubie ten krem bo:1. jest lekki,2. swietnie sie wchlania,3. mam po nim twarz jakbym wrocila z urlopu - gladka, o ladnym kolorze,4. CUDOWNY ZAPACH!!! Ten zapach wydal mi sie znajomy - jest to zapach z mojego dziecinstwa i silnie kojarzy mi sie z moja babcia,5. nadaje sie pod makijaz,6. niska cena,7. jest w tubce - bardzo lubie tubki, uwazam, ze sa higieniczne, apteczne i...zajmuja malo miejsca na polce ;) Minusow brak.

Bardzo dobry

Doskonaly - pomogl mi na moje problemy ze skora sucha. Bardzo pieknie wygladza i poprawia koloryt. Nie ustepuje drogim kosmetykom z gornej polki a jego cena przytym jest zaskakujaco niska

całkiem, całkiem

Bardzo lekki kremik o przyjemnym zapachu. Miałam opakowanie o połowę mniejsze: 15ml (próbka). Zauważyłam przede wszystkim wygładzenie skóry, trochę rozjaśnienie i dobre nawilżenie.

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

coś dla młodszych alergiczek

Przyjemna, lekka emulsja, szybko się wchłania - tak że można używać go jako okresowej kuracji pod krem na noc lub samodzielnie.<BR>Bardzo łagodny, nie podrażnia, nie zatyka porów. Jeżeli skóra nie jest specjalnie wymagająca, godny polecenia do okresowej pielęgnacji wrażliwej cery.