Kremy Młodości, Krem rozjaśniający na dzień, nawilżający, przeciwstarzeniowy

Kremy Młodości, Krem rozjaśniający na dzień, nawilżający, przeciwstarzeniowy

Krem jest idealnym rozwiązaniem dla osób myślących o codziennej, efektywnej pielęgnacji skóry.

ukojenie

Bardzo fajny krem. Faktycznie odrobinę rozjaśnia ale przede wszystkim miło nawilża. Buzia jest po nim jakby świeższ, bardziej promienna. Zmarszczki może nie zniknęły ale ... jakby mniejsze... Udana seria kremów. Mam ochotę na kolejne :-)

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno i chcę więcej :-)

nie ma o co sie czepnąć :)

Kremy z tej serii były w gdańsku w aptece za 2,99 zł Różne rodzaje. Ja nabyłam krem z morelą. Krem jest gęsty. Nawilżenie w sam raz. Zapach troszke słodziutko-dziecinny- moze miodowy? Ale miły :) Odżywia i wygładza według mnie intensywnie. Nie ma mowy o podrażnieniu lub wysuszeniu :) Gorzej sie rozprowadza od braciszka RELAX SPA. Zostawia mikro film (jakby woskowy) Przy suchej i bezprobemowej buzi z cala pewnoscia ładnie odzywia i nawet chroni. Nie wiem czy aby ciut nie zapycha? wiec do cery tłustej problematycznej moze sie nie nadawac. Tak czy siak ja mam cere miszana i nie widze wysypu. Buzia wyglada ladnie. Ze swojej strony polecam. Male pieniadze a pielegnacja moze nie na najwyzszym poziomie ale conajmniej na standardowym poziomie :) Krem posiada w srodku dozownik-dzieki niemu higienicznie nabieramy krem :D Udana seria:)

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze zaczete