Biostymulacja równowagi hydrolipidowej, Wygładzająco-nawilżający krem pod oczy

Biostymulacja równowagi hydrolipidowej, Wygładzająco-nawilżający krem pod oczy

Przeznaczony jest do każdego rodzaju cery suchej, szczególnie odwodnionej. Nawilża głębokie warstwy naskórka. Przywraca skórze elastyczność i blask, zmniejsza obrzmienia, przywraca komfort. Usuwa oznaki zmęczenia i delikatnie natłuszcza. Likwiduje drobne zmarszczki oraz opóźnia procesy starzenia.
Zawiera:
* Lipomoist 2022 (kompozycja oligopeptydów i polisacharydów roślinnych) - tworzy delikatny film molekularny, długotrwale nawilżający i zabezpieczający przed utratą wody,npoprawia elastyczność i sprężystość skóry, stymuluje proces powstawania kolagenu IV, elastyny, ceramidów oraz lipidów epidermy.
* Aqua Cacteen (ekstrakt z opuncji)- doskonałe źródło minerałów, aminokwasów, antyoksydantów, polisacharydów oraz witamin, koi wrażliwą i mocno przesuszona skórę, głęboko i długotrwale nawilża
wygładza, chroni przed negatywnym wpływem środowiska, sprawia, że skóra pozostaje miękka i zrelaksowana.
* Chronodyn (biotechnologiczny ekstrakt z Euglena gracilis, czyli algi jednokomórkowej) - chronobiologiczny wyciąg pobudzający komórki
wpływa na metabolizm komórek poprzez pobudzanie uwalniania wapnia i podnoszenie poziomu energetycznego, napina i ujędrnia skórę
likwiduje oznaki zmęczenia, poprawia ogólną kondycję skóry.
* Bioprotectyl (polifenole ze skórki jabłka)
naturalny antyoksydant, który chroni DNA skóry
zapobiega procesom fotostarzenia, wygładza drobne zmarszczki, pozwala zachować młody, zdrowy wygląd cery.

Cena: ok. 15zł/ 15ml

Nawilzanie i nic wiecej

Rzeczywiście, krem nawilża skórę i pozostawia ją przyjemną w dotyku. Bardzo ważne (dla mnie), że nie powodował szczypania oczu.
Jeżeli chodzi o wygładzenie zmarszczek - choćby tych najdrobniejszych - jeszcze tego nie zauważyłam. I choć byłoby miło, to nie spodziewam się jakiegoś spektakularnego działania w tym kierunku.
Jednakże - nawilżenie dobra rzecz! Ale uzywam go tylko i wylacznie sporadycznie.

Używam tego produktu od: okolo roku

Krem jest naprawdę godny polecenia. Delikatna formula dobrze rozprowadza się na skórze pod oczami, nie podrażnia. Nawilża, wygładza. Jest naprawdę wydajny Polubiliśmy się!!!

Używam tego produktu od: 3miesiecy

dobry ale ...

Calkiem dobry krem, o ile nie ma sie problemow ze skora pod oczami. Krem rzeczywiscie nawilza, poprawia kondycje skory, czesciowo rowniez likwiduje obrzmienia. I na tym koniec.
Jak dla mnie bez rewelacji. Bede musiała poszukac kremu, ktory bardziej bedzie odpowiadal moim potrzebom.

Używam tego produktu od: 4-5 miesiecy

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Dobry i tani:)

Nigdy nie byłam entuzjastką firmy Soraya, ale kilka ich produktów ( np seria dotleniająca) uważam za udane. Ten krem na pewno do nich dołączy. Ma przyjemną, dość treściwą konsystencję, delikatnie pachnie. Dobrze się rozsmarowuje, nie trzeba go zmudnie wklepywać. Efekty jego działania są zaskakujące- przede wszystkim znakomicie nawilża, nawet po długiej pracy przy komputerze skóra pod oczami nie jest wysuszona, a wręcz przeciwnie. Ładnie wygładza i delikatnie napina, okolice oczu są miękkie i rozjaśnione.
Polecam:)Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego