Brilliant Brunette, Shine Release Natural Balancing Shampoo (Szampon dla brunetek)

Nawilża i wygładza włosy nadając im jedwabistości i blasku. Wydobywa kolor ciemnych włosów, jednocześnie zachowując refleksy. Przy regularnym użyciu ciemne włosy zyskują podkreśloną barwę. Zawiera ekstrakt z ziaren kakaowca i proteiny jedwabiu.
Szampon dostępny w wersji dla jasnych (Amber to Maple) i ciemnych odcieni brązu (Chestnut to Espresso - na zdjęciu)

przeciętniak

+ Włosy po nim są błyszczące, miękkie
+ ładny zapach
+ mega wydajny

- największym minusem jest podrażnienie skóry głowy, swędziała mnie po użyciu a przy częstszym stosowaniu pojawiły się wypryski
- pieni się jak szalony co ja uważam za wadę bo wiem już że posiada za dużo detergentów ( które prawdopodobnie mnie podrażniły)
- na początku pięknie lśniące włosy ale na drugi dzień strąki

Uważam, że działanie tego szamponu nie różni się od tych supermarektowych a cena jego jest oczywiście wielokrotnie wyższa. Nie polecam

Używam tego produktu od: ok roku

no no no....

Piękny delikatny zapach, pieni się tak sobie przez co jest miało wydajny, mam wtedy wrażenie że za mało nalałam i myję kolejny raz albo dolewam aż zacznie się pienić.....
włosy po spłukaniu nie plączą się jak by był z odżywką albo jedwabiem (podobno w składzie jest)... ale nie obciąża włosów... są puszyste i lśniące.
Trzeba jedynie dokładnie spłukać bo jak źle spłukałam pojawił mi się łupież.
Na pewno do niego wrócę! i POLECAM innym!

Używam tego produktu od: patę tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno pełnowymiarowe

świetny

Pięknie pachnie, włosy są po nim miękkie, błyszczące i ultralekkie.
Gdyby nie wysoka cena (30-40zł) stałby u mnie w łazience zawsze :)

Jedynymi wadami jest nieporęczne opakowanie, (może mam za mało siły w dłoniach) dużo wysiłku potrzebuję, by wycisnąć coś z opakowania (ale to nie powinno Was powstrzymywać od kupowania go ;)), no i ta cena.

Używam tego produktu od: co parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

John Frieda - reklama

*****

Szampon bardzo dobry. Nie obciąża włosów.Włosy są miękkie,puszyste, dobrze się rozczesują.Nie wpływa na kolor włosa, zresztą jak kupowałam to na opakowaniu była taka informacja.Polecam

Używam tego produktu od:1miesiąca

normalny, z ładnym zapachem

Spróbuję krótko...
Zalety:
+przyjemny zapach, taki nienarzucający się
+oczyszcza po ludzku, nie obkleja i włosy się dobrze rozczesują
+włosy się błyszczą (koloru nie zmieniają, ale tego nie oczekiwałam, bo mój brąz naturalny jest niczego sobie)

Wady:
-nie wiem, co on tam ma balansować, ale włosy się przetłuszczały tak samo szybko jak po zwykłym szamponie (ale nie były wysuszone, więc tak balansująco w stronę nawilżania to było, być może różnicy między tym a tym nawilżającym nie ma...)
-podrażniał mi lekko skórę głowy. tzn. nie czułam komfortu po nim, a włosy jakoś łatwiej wypadały przy czesaniu...

czyli na sam połysk działał dobrze, na kondycję skóry głowy - u mnie klapa. podejrzewam o to jeden z konserwantów, na twarzy robi on u mnie tragedię alergiczną, widać na głowie również nie jest wskazany

Używam tego produktu od: jakiś rok temu przez około 2 miesiące

Ozywia kolor wlosow

Mialam wersje do wlosow kasztanowych wraz z odzywka tej samej firmy.Po pierwsze opakowanie super. Bardzo mi sie podoba taka forma szamponu w tubce.Po drugie juz po kilku myciach zauwazylam ze kolor moich wlosow tak jakby lekko rozjasnial i stal sie bardziej ozywiony przez co wlosy mialy ladny odcien.Wlosy po tym szamponie sa bardzo miekkie, przez co ladnie sie ukladaja.Ale za minus uwazam fakt, ze stostujac produkty z tej serii mialam problemy z rozczesywaniem wlosow, a same wlosy tak jakby lekko przesuszyly sie i za to odejmuje jedna gwiazdke. Ale ogolnie polecam mozna wyprobowac. Kolor wlosow po tym szamponie i odzywce jest bardzo ladny.Ja sprobuje uzyc jeszcze kiedys tego drugiego nawilzajacego szamponu,moze wowczas nie bede miala takich problemow z rozczesywaniem wlosow.

Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie

slepej kurze ziarno... :)

trafilam na niego przypadkiem we francji w sephorze. nigdy wczesniej o nim nie slyszalam i byl najtanszy na polce (obok stalo clinique, renee furtherer, etc.) wiec wzielam.
wlosy mam zdrowe, dlugie i grube. oprocz tego, ze zeby wygladaly dobrze musze je czesto rozczesywac, to nie sprawiaja klopotow. i ten oto kosmetyk jest dla mnie idealny!
bo:
1) ani nie wysusza, ani zbytnio nie obciaza nadmiarem substancji odzywczych (tak, drogie panie, z nawilzeniem tez mozna przesadzic)

2) wlosy sa gladziutenkie (slowa gladkie bardziej zdrobnic sie chyba nie da) i miekkie

3) pieknie sie rozczesuja

4) zapach idealny- ani apteczno-chemiczny ani zbyt slodki i kwiatowy

5) zmiany w kolorze nie zauwazylam, ale w koncu to nie farba, prawdaz?

7) jak juz wszyscy wiedza- dla mnie bardzo wazne jest opakowanie. to jest rewelacyjne! zarowno jesli chodzi o kwestie praktyczna jak i wizualna

6) powiem tylko jedno: WYDAJNOSC! :)

bardzo czesto slysze mnostwo komplementow na temat moich wlosow, a od kiedy uzywam Friedy slysze ich jeszcze wiecej...wrecz codziennie... :DUżywam tego produktu od: trzech miesiecy
Ilość zużytych opakowań: polowa pierwszego

Rewelacja, panie, rewelacja

To jeden z najlepszych szamponów, jakich używałam.
Nie zauważyłam, co prawda, aby jakoś drastycznie wpłynął na koklor - mi jednakże na kolor nic nie wpływa, także znaczna część farb. W zamian jednak mam szampon, który nie powoduje przetłuszczania (dlaczego, no dlaczego to takie trudne do wyprodukowania???) i nadaje włosom puszystość bez zbytniego puszenia. Na upartego da się je też rozczesać, choć mowy nie ma o mokrej, wylizanej wydrze, tak uroczo wyglądającej z moich włosów po większości "odbudowywujących" szamponów. Rewelacja, panie, rewelacja.
O moim wielkim przywiązaniu do niego niech zaświadczy fakt wiernego targania go, wraz z całym niezbędnym balastem, do FitnessClub, w którym mam w kabinach prysznicowych darmowy szampon innej marki. Dodam do tego, że jestem znana z legendarnego wręcz skompstwa i maksymalnego dojenia gratisów :)

Jest piekielnie wydajny - opakowanie starczyło mi na co najmniej 9-miesięcy, jak nie lepiej (miałam go na pewno w poprzednim mieszkaniu, a wynosiłam się właśnie tyle miesięcy temu).

NUMER JEDEN!!

Uzywałam go przez 2 tygodnie.Juz po pierwszym użyciu wiedziałam ,że to jest to!...miałam możliwość dawania odżywki ale nie lubie obciążać zbytnio włosów bo sa bardzo cieniutkie i zrezygnowałam.Po umyciu włosy sie bardzo dobrze rozczesały, było ich mnóstwo i pięknie się układały i błyszczały...czego więcej oczekiwać??...mam proste, delikatne włosy....to mój numer JEDEN!!!!!!

Ilość zużytych opakowań:JEDNO