Stages, Pasta do zębów dla dzieci

Stages, Pasta do zębów dla dzieci

Pasta do zębów dla dzieci w fluorem.

Pasty do zębów Oral-B Stages uzupełniają gamę szczoteczek Oral-B Stages. Dzieci z pewnością polubią czyszczenie zębów fluoryzowanymi, zapobiegającymi próchnicy pastami Oral-B Stages, których opakowania zdobią podobizny ulubionych postaci z filmów i kreskówek Disneya.

- Pasta zapewnia efektywną ochronę przed próchnicą i zawiera łagodny żel z fluorem, który przetestowano pod względem możliwości zastosowania go w pastach do zębów dla dzieci

- Specjalny otwór w tubce pozwala dzieciom wyciskać zabawne kształty pasty

- Pasty o smaku owocowym, bez dodatku cukru.

Cena: 12zł/ 75ml

Oj nie

Pasta jak pasta,owocowa,ale to sprawiało,że moje dziecko ją jadło.Słabo się pieni,miałam wrażenie,że zęby mojego dziecka były jakieś niedomyte,wiadomo,to tylko iluzja.Wyrzuciłam.Nie kupię jej więcej.

Używam tego produktu od:kiedyś
Ilość zużytych opakowań:jedno

Pasta, jak pasta...

Kolorowa pasta dla dzieciaków (ta z Power Rangers jest niebieska) w formie matowego żelu o smaku przypominającym gumę balonową. Nie różni się niczym od analogicznych produktów. Dzieci ją lubią ze względu na to, że nie ma miętowego smaku i ze względu na kolorowe opakowanie. Sama tubeczka jest praktyczna, można z niej wycisnąć pastę bez kłopotu i do końca. Duża nakrętka ułatwia dziecku obsługę.
I tyle.
Fajna, ale obecnie to już norma.
Raczej już nie kupię, bo moje dziecię wreszcie dojrzało do Elmexu.

Używam tego produktu od:Z przerwami od 7 lat
Ilość zużytych opakowań: Sporo