Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie, Krem 1

Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie, Krem 1

Preparat o intensywnym działaniu nawilżającym skórę suchą i mało elastyczną. Nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Uzupełnia niedobór substancji odżywczych. Stymulując naturalne procesy odnowy naskórka wygładza drobne zmarszczki. Zapobiega fotostarzeniu oraz łagodzi podrażnienia.
Do cery suchej i skłonnej do zmarszczek. Idealny pod makijaż. Po 20 roku życia
Zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB, kompleks składników koziego mleka, prowitaminę B5 (D-panthenol), witaminę A, witaminę E.

Dobry

Krem kupiłam po dobrygh recenzjach i się nie zawiodłam. Opakowanie jest proste oraz wygodne w użyciu. Ma jak dla mnie bardzo przyjemny zapach. Stosuję na noc jak i na dzień. Twarz wydaje się być tłusta, lecz krem szybko się wchłania. Twarz jest miękka i miła w dotyku.

Dobry

Kupiłam, zachęcona niską ceną. Początkowo nie czułam różnicy między nim, a kremem (droższym), którego zazwyczaj używam. Po jakimś czasie zauważyłam, że moje skóra stała się nieco szorstka. Jednakże nawilża bardzo dobrze. Używam od czasu do czasu.

Wspaniałość

Ten krem jest wspaniały. Uwielbiamy go ja oraz moja przyjaciółka z Japonii, która niejednokrotnie prosiła mnie, abym go jej wysłała. Skóra po tym kremie jest bardzo nawilżona. Działa tak jak obiecuje nam producent. Uwielbiam wszystkie produkty naszej polskiej formy Ziaja, ale z pewnością jest to mój faworyt jeśli chodzi o kremy. W dodatku cena tego cacka jest śmiesznie niska, więc polecam wypróbować go wszystkim tym, które się wahały.

Eris film 1

Zrobił mi masakrę na twarzy.

!!-Po ok tygodniu stosowania całą twarz wysypało mi w podskórnych gulach. Wszystko ustało wraz z odstawieniem kremu.
- Zaraz po nałożeniu kremu przez kilka minut twarz zaczyna dziwnie szczypać, a oczy łzawić.

+ Krem ma lekką, przyjemnie nakładającą się konsystencję.
+ Nie tworzy efektu tłustej, świecącej się twarzy.
+ Nawilża w zadowalającym stopniu.
+ Cena.
+ Dostępność w każdej drogerii.

Na początku był dobry

Na początku, gdy zaczęłam stosować ten krem, dobrze nawilżał skórę. Moja skóra była dobrze odżywiona i promienna. Obecnie jednak (nie wiem, czego jest to winą) krem ten, po kilku godzinach od zastosowania, dostaje mi się do oczu(!)

Rewelacja!

Długo szukałam kremiku do twarzy głęboko nawilżającego i szybko się wchłaniającego, I JEST.
Jestem bardzo zadowolona, bo moja skóra staje się nawilżona i jędrna.
Idealnie nadaje się także pod makijaż, bardzo gładko rozprowadza podkłąd.
Ładnie pachnie i ślicznie wygląda.
Polecam!

Moja miłość

Kocham go, mimo, że parabeny w nim szaleją, jako jedyny krem:
- nie zapycha (oczywiście, należy się zluszczac od czasu do czasu)
- skóra jest jędrna, świeża
- wygładza drobne zmarszczki
- nadaje się pod bazę (krem,baza,podkład )
- po nocy skóra jest mięciutka
- rozjaśnia z czasem przebarwienia

Minus to jak dla mnie za mało wydajny i opakowanie nie jest higieniczne, wolę tubki

wspaniały treściwy krem

Niedawno stałam się posiadaczką tego kremu. Zakupiłam go gdyż był w bardzo przestępnej cenie. Okazał się trafnym zakupem. Idealnie sprawdza się pod makijaż. Nawilża i nie wysusza skóry. Ubolewam jedynie nad małym opakowaniem gdyż zapewne szybko się skończy. Zapach nie jakiś wspaniały ale jest do przyjęcia.

Fajny

Dobry krem za niską cenę. Bardzo dobrze nawilża skórę twarzy pozostawiając na niej delikatny filtr.Zapach ledwo wyczuwalny.Jest to na pewno krem dobry do codziennego stosowania.Dodatkowy plus za opakowanie i cenę.

ulubieniec od lat :)

Lubię testować nowe kremy, jednak zawszę wracam do tego jedynego :D

Najważniejsze w tym kremie dla mnie oprócz całodziennego nawilżenia i odżywienia jest to że zmniejsza widoczność naczynek. Po jakimś czasie stosowania buzia jest zdecydowanie mniej czerwona i nie widać brzydkich "pajączków". w dodatku świetna cena i dostępność, Póki co ideał :)

Polecam wszystkim ;)

nie zapycha

Wiekszosc kremow nawet tych "lekkich" zapycha moja skore. Ten krem nie powoduje swiecenia, wypryskow itp. , dobrze nawilża skóre i szybko sie wchłania.

Mój krem przed 30

Przed skończeniem 30 lat to był mój najbardziej zaufany kremdo twarzy. Doskonale nawilża skórę, jest łagodny i dobrze się wchłania. Na kilka minut zostawia warstewkę na twarzy a potem znika całkowicie. Używałam g rano pod makijaż i po jego zmyciu dla uspokojenia skóry.