Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie, Krem 1

Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie, Krem 1

Preparat o intensywnym działaniu nawilżającym skórę suchą i mało elastyczną. Nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Uzupełnia niedobór substancji odżywczych. Stymulując naturalne procesy odnowy naskórka wygładza drobne zmarszczki. Zapobiega fotostarzeniu oraz łagodzi podrażnienia.
Do cery suchej i skłonnej do zmarszczek. Idealny pod makijaż. Po 20 roku życia
Zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB, kompleks składników koziego mleka, prowitaminę B5 (D-panthenol), witaminę A, witaminę E.

Poprzedni skład: Aqua (Water), Octyldodecanol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate Citrate, Glycerin, Petrolatum, Dimethicone, Glyceryl Stearate, Propylene Glycol, Sodium Acrylate/Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Stearyl Alcohol, DMDM Hydantoin, Iodopropynyl Butylcarbamate, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Sodium Hydroxide

Skład od 2017 roku: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Isononyl Isononanoate, Glycerin, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, PEG-20 Strearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Dimethicone, Glyceryl Stearate, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Lactobacillus/Milk Solids/Glycine Soja (Soybean) Oil Ferment, Cyclodextrin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Propylene Glycol, Goat Milk Extract, Retinyl Palmitate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum (Fragrance), Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Eugenol, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Citric Acid.

Dobry krem !

Jest bardzo tani, zapach jest w porządku, ma dobrą konsystencje, dobrze się wchłania, nawilża, a przy tym nie zapycha i nie podrażnia skóry. Nadaje się także pod makijaż.

Ani tak ani nie

Na krem ten skusiłam się zachęcona opiniami o innych kosmetykach z serii Kozie mleko. Cena niska, markę Ziaja lubię, więc kupiłam. Krem ten nie jest ani hitem ani porażką. Na mojej twarzy działa- nawilża, trochę piecze, ale u mnie to normalne i każdy krem daje to uczucie. Zapach mi nie przeszkadza, ale też nie jest jakiś super. Krem jest tłustawy, ale zarazem wodnisty i przy aplikacji trzeba uważać aby nie uciekł nam z rąk.
Podsumowując jest to krem, który nawilża i jest bardzo tani, ale w tej samej cenie i z tej samej marki możemy znaleźć lepsze kremy.

Ziaja, kozie mleko nawilżanie, krem 1

Mam wrażliwą skórę i długo szukałam kremu, który nie będzie mnie zapychał, podrażniał i sprawiał że moja twarz będzie czerwona oraz nie będzie mnie piekła po każdym jego użyciu. Na krem Ziaja, kozie mleko natknęłam się przypadkiem i był to bardzo dobry wybór. Krem dobrze nawilża moją skórę, świetnie się wchłania, nie powoduje podrażnień, a dodatkową jego zaletą jest jego przyjemny zapach. Nadaje się również do stosowania pod makijaż. Krem ma dosyć gęstą, białą konsystencję, lekko się rozsmarowuje.

Warto mieć go pod ręką

Bardzo lubię markę Ziaja i z przyjemnością sięgnęłam po ten krem. Polubiłam go za jego delikatność oraz to, że faktycznie nawilżał moją bardzo suchą skórę. Niemniej jednak denerwowało mnie w nim to, że pozostawiał na skórze tłusty film, a moja cera praktycznie od razu zaczynała się błyszczeć. Czy sięgnę po niego ponownie? Myślę, że tak, ale nadal szukam swojego ideału.

Krem nawilżający Ziaja kozie mleko

Kupiłam ten krem zachęcona spora ilością dobrych recenzji
i bardzo się rozczarowałam....
już na początek mdły zapach przypominający kosmetyki z dawnych lat
lekka konsystencja, nieźle się wchłania
lecz jednak na skórze nadal czuje ten krem i mam uczucie lepkości

Dobry krem

Uwielbiam produkty Ziaji , dlatego też skusiłam się również i na ten krem i powiem szczerze,że i tym razem nie zawiodłam się.
Krem ma dosyć lekką i przyjemną konsystencję, świetnie się rozsmarowuje i dobrze wchłania. Fajnie nawilża skórę i delikatnie pachnie. Bardzo go lubię

Kozie Mleko Nawilżanie Krem 1 Ziaja przeznaczony jest do suchej skóry. Krem ten intensywnie nawilżył moja skórę. Kosmetyk ten wygładził moje płytsze mimiczne zmarszczki, rozjaśnił cerę i nadał jej blasku. Krem łatwo rozprowadza się na skórze i nawet szybko wchłania. Krem ma gęstawą, lekko tłustawą konsystencję. Ma przyjemny, delikatny zapach. Z czystym sumieniem mogę go Wam polecić.

Nie nawilża

Krem wchłania się w sekunde, po czym moja skóra jest taka jak była- sucha. Poza tym po kilku nałożeniach mnie uczulił. Możliwe ze to moja skóra jest jakas dziwna, ale inne kremy działają chociaż w jakimś stopniu, po tym nie widziałam różnicy.

Idealny pod makijaż

Uwielbiam produkty Ziaji testuję co tylko wpadnie mi w ręce. Gdy szukałam kremu pod makijaż trafiłam na ten i mnie nie zawiódł.
Zacznijmy od zapachu - jest bardzo specyficzny rzeczywiście da się tam wyczuć mleko. Mi się nie podoba, ale nie przeszkadza mi na tyle żeby zdyskredytować działanie kremu które jest niesamowitym pozytywem.
Uwielbiam nakładać go pod makijaż. Załapał się na 2 podkłady Healthy Mix Bourjois i Lasting Finish Breathable Rimmela zarówno z jednym i drugim ładnie współpracował. Nie miałam problemu z ważeniem się podkładu.
Nawilżenie jest zadowalające ani nie zachwyca ani nie załamuję. Bardzo przyjemnie mi się go używa.
Opakowanie typowe dla ziaji - plastik o charakterystycznym kształcie. Gdy ma się jeden krem Ziaji to drugi się ładnie w niego wpasowuję.

Całkiem, całkiem.

Krem zakupiłam jakiś miesiąc temu wraz z kremem 2, choć przyznam szczerze, że zdecydowanie bardziej podeszła mi 1. Używam go na co dzień, pod makijaż i nadaje się do tego idealnie. 2 używam na noc, choć nie codziennie, bo mam wrażenie, że ma właściwości komadogenne. 1 jest leciutka, szybko się wchłania, nie zostawia tłustej powłoki na twarzy, dodatkowo nawilża skórę i sprawia, że wygląda po prostu ładnie. Przez miesiąc używania go nie widzę, żeby mnie zapchał, powodował jakąś kaszkę, wysypkę, bądź uczulenie (odpukać w niemalowane). Dodatkowo kremik ten kosztuje naprawdę grosze, więc uważam, że warto go przetestować. :)
A! Dla mnie ten krem ma przepiękny zapach i nie mogę się nawąchać! :D Cała ta seria pachnie dla mnie naprawdę rewelacyjnie.

Przyzwoity

Na początku byłam trochę sceptyczna- niecodzienny zapach nie zachęcał mnie do używania, ale po czasie przyzwyczaiłam się do niego. Krem ma lekką konsystencję, nie zostawia tłustej warstwy, nadaje się pod makijaż. Tym bardziej, że całkiem szybko się wchłania. Nie zauważyłam, żeby zapychał. Jako ukojenie i nawilżenie dla suchej skóry na dzień- dobry!

Fajny

To jest krem bardziej na takie doraźne nawilzenie. Ma fajną konsystencję i można sobie czasem go użyć ale nie do takiego intensywnego nawilżania i ujędrnianie kiedy ktoś ma trochę zmarszczek juz.