Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie, Krem 1

Ziaja, Kozie Mleko Nawilżanie, Krem 1

Preparat o intensywnym działaniu nawilżającym skórę suchą i mało elastyczną. Nawilża naskórek oraz głębsze warstwy skóry. Uzupełnia niedobór substancji odżywczych. Stymulując naturalne procesy odnowy naskórka wygładza drobne zmarszczki. Zapobiega fotostarzeniu oraz łagodzi podrażnienia.
Do cery suchej i skłonnej do zmarszczek. Idealny pod makijaż. Po 20 roku życia
Zawiera fotostabilne filtry UVA i UVB, kompleks składników koziego mleka, prowitaminę B5 (D-panthenol), witaminę A, witaminę E.

Super do cery mieszanej

Krem bardzo dobry, ma lekką konsystencję, ale jednocześnie widocznie nawilża, a dla mnie najważniejsze - nie zapycha. Doskonale nadaje się pod makijaż. Jedyną wadą jest zapach, dość intensywny.

Uwielbiam!

Wpadł mi w ręce przypadkowo ale od razu się polubiliśmy! Ma bardzo delikatną konsystencję, łatwo się rozprowadza. Stosuję go najczęściej po wieczornym oczyszczaniu twarzy ale też jako bazę pod makijaż. Niesamowicie nawilża, pozostawia skórę gładką, miękką ale niestety ja się strasznie po nim świecę. Używam go także na podrażnienia po np. depilacji i na schodzący naskórek po opalaniu.

Dobry krem w rozsądnej cenie

Krem kupiłam bez zastanowienia bo akurat rzucił mi sie w oczy i do dziś nie żałuję. Sprawdził się bardzo dobrze, skóra z suchej pustyni stała się nawilżona i wygląda na zdrowa i zadbana. Niewielka cena i niewiele opakowanie, jednak starcza na dosyć długo przy codziennym stosowaniu

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Dobry

Krem kupiłam po dobrygh recenzjach i się nie zawiodłam. Opakowanie jest proste oraz wygodne w użyciu. Ma jak dla mnie bardzo przyjemny zapach. Stosuję na noc jak i na dzień. Twarz wydaje się być tłusta, lecz krem szybko się wchłania. Twarz jest miękka i miła w dotyku.

Dobry

Kupiłam, zachęcona niską ceną. Początkowo nie czułam różnicy między nim, a kremem (droższym), którego zazwyczaj używam. Po jakimś czasie zauważyłam, że moje skóra stała się nieco szorstka. Jednakże nawilża bardzo dobrze. Używam od czasu do czasu.

Wspaniałość

Ten krem jest wspaniały. Uwielbiamy go ja oraz moja przyjaciółka z Japonii, która niejednokrotnie prosiła mnie, abym go jej wysłała. Skóra po tym kremie jest bardzo nawilżona. Działa tak jak obiecuje nam producent. Uwielbiam wszystkie produkty naszej polskiej formy Ziaja, ale z pewnością jest to mój faworyt jeśli chodzi o kremy. W dodatku cena tego cacka jest śmiesznie niska, więc polecam wypróbować go wszystkim tym, które się wahały.

Zrobił mi masakrę na twarzy.

!!-Po ok tygodniu stosowania całą twarz wysypało mi w podskórnych gulach. Wszystko ustało wraz z odstawieniem kremu.
- Zaraz po nałożeniu kremu przez kilka minut twarz zaczyna dziwnie szczypać, a oczy łzawić.

+ Krem ma lekką, przyjemnie nakładającą się konsystencję.
+ Nie tworzy efektu tłustej, świecącej się twarzy.
+ Nawilża w zadowalającym stopniu.
+ Cena.
+ Dostępność w każdej drogerii.

Na początku był dobry

Na początku, gdy zaczęłam stosować ten krem, dobrze nawilżał skórę. Moja skóra była dobrze odżywiona i promienna. Obecnie jednak (nie wiem, czego jest to winą) krem ten, po kilku godzinach od zastosowania, dostaje mi się do oczu(!)

Rewelacja!

Długo szukałam kremiku do twarzy głęboko nawilżającego i szybko się wchłaniającego, I JEST.
Jestem bardzo zadowolona, bo moja skóra staje się nawilżona i jędrna.
Idealnie nadaje się także pod makijaż, bardzo gładko rozprowadza podkłąd.
Ładnie pachnie i ślicznie wygląda.
Polecam!

Moja miłość

Kocham go, mimo, że parabeny w nim szaleją, jako jedyny krem:
- nie zapycha (oczywiście, należy się zluszczac od czasu do czasu)
- skóra jest jędrna, świeża
- wygładza drobne zmarszczki
- nadaje się pod bazę (krem,baza,podkład )
- po nocy skóra jest mięciutka
- rozjaśnia z czasem przebarwienia

Minus to jak dla mnie za mało wydajny i opakowanie nie jest higieniczne, wolę tubki

wspaniały treściwy krem

Niedawno stałam się posiadaczką tego kremu. Zakupiłam go gdyż był w bardzo przestępnej cenie. Okazał się trafnym zakupem. Idealnie sprawdza się pod makijaż. Nawilża i nie wysusza skóry. Ubolewam jedynie nad małym opakowaniem gdyż zapewne szybko się skończy. Zapach nie jakiś wspaniały ale jest do przyjęcia.

Fajny

Dobry krem za niską cenę. Bardzo dobrze nawilża skórę twarzy pozostawiając na niej delikatny filtr.Zapach ledwo wyczuwalny.Jest to na pewno krem dobry do codziennego stosowania.Dodatkowy plus za opakowanie i cenę.