Advance Techniques Frizz Control, Taming Shampoo for Frizzy or Curly Hair (Szampon wygładzający do wł.kręconych i puszących się) (nowa wersja)

Formuła wzbogacona o keratynę i jonowe składniki odżywcze nawilża kręcone i puszące się włosy, wzmacnia je i odbudowuje.
Zmniejsza puszenie o 65%, zwiększa podatność loków na układanie i dodaje blasku.
Gładkie, zdyscyplinowane, lśniące.

Rewelacyjny!

To jedyny szampon Avonu, który z czystym sumieniem mogę polecić. Zapach ma taki sobie, ale mnie nie przeszkadza. Trochę za wodnista konsystencja, przez co nie jest jakoś super wydajny, ale nie jest znowu tak najgorszej. Mnie bardzo poprawia włosy i to od pierwszego użycia, nie puszą się, spokojnie można je rozczesać, nie elektryzują się, loki są podkreślone, kosmyki wygładzone - rewelacja! Do tego wszystkiego jest tani i dobrze się pieni, polecam!

Plusy
- cena
- łatwość użycia
- nabłyszcza
- odświeżający
- dobrze oczyszcza
- przeciwdziała puszeniu
Minusy
- niewydajny
- rzadka konsystencja
- niewygodne otwarcie

1 opakowanie wystarczało na około 2 miesiące

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka opakowań

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1037626].usefull || 0 }}% pomocna.

Nic.

U mnie po użyciu tego szamponu nie zauważyłam żadnych zmian na głowie, było tak samo jak wcześniej, żadnego lepszego skrętu loków ani nic takiego :/;) Ale włosy były trochę bardziej miękkie.

I ładny zapach ma ;)

Używam tego produktu od: Nie używam już.
Ilość zużytych opakowań: 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[335174].usefull || 0 }}% pomocna.

W miarę

cudów to on nie czyni ale w końcu za taką cenę czego się spodziewać. Plus za to że jest bardzo wydajny, za opakowanie. Włosy stają się gładsze ale raczej nie są odżywione. Trochę obciąża włosy ale w moim przypadku to dobrze bo mi bardzo nie sterczą.

Używam tego produktu od:misiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[313187].usefull || 0 }}% pomocna.

O botoksie mity

Super

Jest naprawde świetny. tak jak odżywka z tej seri. strasznie puszą mi sie włosy pruboiwałam już wielu żeczy i natknełam sie na to i jest świetny napewno kupie go nieraz ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[304956].usefull || 0 }}% pomocna.

ok

-szampon nie nawilża włosów zbyt mocno, jeśli są kręcone i suche konieczna jest odżywka
-moje puszyły się prawie tak samo, poprawa była naprawdę niewielka

+wydajny, dobrze sie pieni, choć potrzebuje do tego troche wody
+lubie ten zapach, długo utrzymuje się na włosach

nie kupię go jednak bo teraz mam włosy bardziej przetłuszczające się, więc szampon po prostu mi nie pasuje

Używam tego produktu od: 2 lata temu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[284273].usefull || 0 }}% pomocna.

okropny

Kiedyś jak go używałam nie było jeszcze tak źle. W ogóle nie nadaje się do mycia jakichkolwiek włosów, a już zwłaszcza kręconych! - nie myje ich nawet z kosmetyków tej samej firmy! Plącze i wysusza włosy, u mnie spowodował łupież. Szkoda pieniędzy, pomimo iż był tani, wyrzucam bez żalu...

Używam tego produktu od:w sumie kilka miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[266164].usefull || 0 }}% pomocna.

jeden z najgorszych szamponów

Jeden z gorszych szamponów jakimi myłam włosy.Używalam szamponu razem z odżywką - efekt żaden.Oprócz tego że nei pomógł to jeszcze zaszkodził, dostałam po nim łupieżu, włosy sa suche, absolutnie nie zauważyłam jakiegokolwiek efektu wygłdzenia.Raczej nie polecam,dobrze ze zaplacilam za to wszystko niecale 15 zlotych ( jeszcze serum,tak samo nieskuteczne jak reszta) bo inaczej bylabym bardzo zla. Niestety,jesli chce sie miec efekty to trzeba kupic profesjonalne kosmetyki do wlosow, moze zbyt duzo oczekiwalam po tym szamponie ale łupieżu mu nie daruję. Dwie gwiazdki daje tylko dlatego,ze moje wlosy sa tak samo suche a nie bardziej suche.Jako zwykly szampon mozna stoswac,jesli akurat nie ma sie niczego innego pod reka,ale raczej nie oczwkiwac spektakularnych efektow.

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe i raczej go nie skończę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[239721].usefull || 0 }}% pomocna.

najchetniej oddam i zapomne

Bardzo przecietny szampon, nie zauwazylam zadnych wlasciwosci pielegnujacych. Wlosy z miekkich i krecacych sie zrobily sie twarde i jakies takie proste i oklapniete, a chyba nie o taki efekt chodzilo.
Jedyny plus za opakowanie, mozna butelke postawic do gory nogami i zuzyc w ten sposob cale opakowanie. Ale ja nawet do polowy nie dotrwam.
Po prostu nie dla mnie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:polowa jednego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[168661].usefull || 0 }}% pomocna.

bez sensu.

kiedyś go używałam i byłam z niego zadowolona, bo całkiem nieźle radził sobie z moimi wiecznie puszącymi się lokami.
jednak - teraz już wiem, że należy czytać uważnie opakowania - jest to szampon wygładzający i po dłuższym stosowaniu, istotnie zauważyłam, że wlosy są faktycznie wygładzone, czyli mniej się kręcą (a właściwie, zauważyla to koleżanka :)).
producent spełnił swoje obietnice, czy jednak sprawił, że moje włosy były ładniejsze? absolutnie nie.
polecam jednak osobom, które nie lubią swoich kręconych włosów bądź na co dzień używają prostownicy - im może się prrzydać.

Używam tego produktu od: jakiś czas dawno temu.
Ilość zużytych opakowań: dwa.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[168432].usefull || 0 }}% pomocna.

Nierozczesywalne włosy...

a nawet więcej- po umyciu tym szamponem nie mogę wbić w nie palców, takie suche. Nie daję 1*, bo odżywka z tej serii to trochę niweluje- włosy nie są suche, ale niestety nieokiełznane i puszą się bardzo- czyli szampon nie działa zgodnie z opisem. To wszystko dość dziwne, bo po innych nie mam takich suchych włosów. Na minus zapach kwiatowo-"fryzjerski", ale za to dobra wydajność (dla mnie to akurat nie plus).

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[165905].usefull || 0 }}% pomocna.