Avon Color, Ultra Moisture Rich Lipstick (Szminka metaliczna)

Avon Color, Ultra Moisture Rich Lipstick (Szminka metaliczna)

Pojemność 3,6 g

Głębokie nawilżenie, metaliczny połysk. Oparta na technologii Repleni-Sphere, która zapewnia:
- wzrost nawilżenia już po zastosowaniu o 220 %
Metallic Pink
Metallic Berry

Cena: 22,90zł/ 3,6g

Fajniutka

Mam odcień nude. Bardzo ładnie nabłyszcza usta. Efekt jest delikatny, idealny do dziennego makijażu. Szminka jest baaaardzo wydajna. Poza tym opakowanie jest solidne i nie otwiera się w torebce:)

Używam tego produktu od:roku

ekstra efekt

Mam odcienie: Metallic Red, Metallic Mink i Metallic Berry z czego używam 2 pierwsze a ostatnia czeka w kolejce.
No więc tak: podoba mi się efekt, który ciężko opisać - coś właśnie ala metaliczny połysk 3D. Czerwona jest przepiękna: żywa ale nie jaskrawa. Niestety Mink nie podoba mi się tak samo ponieważ jest dość ponura i przez to mogę ją nakładać tylko cienką warstwą a i często muszę mieszać z jakąś inną szminką o żywszej barwie bo zwyczajnie mi nie pasuje. Wydaje mi się nawet że nie ma ona tego metalicznego blasku co Red. I właśnie za to 1 gwiazdka mniej
Trwałość średnia i z tego co pamiętam to troszkę wysusza usta, za to pigment pozostaje na nich długo (niestety moje usta są przewrażliwione na wszelkie suchości).

Ładny efekt, nawilżania brak

Mam odcień metalic pink i daleko mu do różowego, raczej podchodzi pod taką delikatną ani ciepłą, ani zimną czerwień z domieszką brzoskwini, mi osobiście bardzo odpowiada:) Efekt końcowy bardzo fajny, połyskliwy, ale nie wyzywający-spokojnie można stosować ją na co dzień. Ma bardzo lekką konsystencję, typową dla tych wszystkich nawilżających pomadek, niestety taka konsystencja odbija się na trwałości (a raczej jej braku) a nawilżać i tak nie nawilża (ja przynajmiej tego nie zaobserwowałam) no ale też nie przesusza.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Avon Mark - relacja

super nawilża

Mam kolor Metallic Berry, takie owoce leśne.
Pomijając fakt że trzeba uważać na kolory gdyż mamy 100% prawdopodobieństwo że okażą się inne niż w katalogu, szminka jest bardzo przyjemna. Ma delikatną konsystencję, intensywny kolor i naprawdę wystarczy raz przejechać po ustach.

Podoba mi się że jest to bardzo delikatna powłoczka, która nie wysusza ust.

Polecam wszystkim.Minusik za brak odwzorowania kolorystycznego w katalogu.

Używam tego produktu od:dzisiaj
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Może być.

Nowość Avonu, która mnie nie powaliła na kolana, ale zła nie jest. Kupiłam ją pod wpływem koloru z katalogu, bo od dawna takiego szukałam. No i Avon (tradycyjnie!) przekłamał kolory w katalogu. Mam odcień Metallic Blush, który miał być nasyconym i intensywnym różo-fioletem, a jest spokojnym, lekko zgaszonym różem. No cóż, "niewielka" to różnica, wręcz drobna. :rolleyes: Kolor stonowany i nieagresywny. Idealny do pracy, szkoły, ale co mi z tego jak NIE takiego szukałam! No Avon pod tym względem rozczarował mnie już nie jeden raz.

Przyjemna pomadka do ust, która w miarę ładnie wyglada. Trzyma się średnio, ale ja mam tendencję do "zjadania" pomadek. ;) Pomadki są pyycha. :D
Ładnie i dyskretnie połyskuje na ustach dzięki bardzo drobnej mice (mikroskopijne drobinki). NIe są to efekty halogenowe, ale widoczne, a zarazem stonowane. Konsytencja miła, kremowa, nie wylewa się poza kontury ust. Pomadka dość dobrze pokrywa usta kolorem. Ładnie pachnie-słodkawo.

Opakowanie estetyczne, w kolorze niebieskim zamykana na tzw. "klik".

Sumując-niezła pomadka do ust, która ładnie wygląda, w miarę trwała. Gdyby Avon nie przekłamał koloru w katalogu, byłoby perfect!

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.