Super Hair Repair, Szampon do włosów koloryzowanych i po trwałej

Super Hair Repair, Szampon do włosów koloryzowanych i po trwałej

Szampon wspomaga regenerację włosów farbowanych i po zabiegach trwałej ondulacji. Szampon zawiera proteiny pszenicy, które wnikają głęboko w strukturę włosa. Dodaje włosom blasku i sprawia, że dłużej zachowują intensywny kolor.

Cena: 2,99zł/ 250ml

tragedia

miałam watpliwa przyjemnośc wypróbowania tego szamponu i nikomu nie polecam absolutnie
jest wręcz okropny- włosy sa po nim paskudne, noie bede wymieniac jakie, bo jest on odwrotnością dobrego szamponu do włosów
absolutnie nie polecam

Używam tego produktu od:rok temu

Koszmar- nie polecam!!!

Jako, że niektóre produkty z rossmanna są naprawdę dobre, chciałam wypróbować ichny szampon. Równie dobrze jednak można sobie umyć włosy płynem do naczyń :( Szampon dobrze się pieni i chyba nic poza tym. Po umyciu zaraz moje włosy stają się bardzo sztywne, mam od niego łupież, po kilku godzinach już są tłuste, bardzo obciąża włosy, do tego nie ma w ogóle zapachu. Po jednym dniu włosy wyglądają gorzej, niż po tygodniu nie mycia lepszymi szamponami.
Nigdy więcej nie kupię tego okropieństwa, nie polecam, nie służy zdecydowanie do mycia włosów, można co najwyżej używać do mycia rąk.

Używam od jakiegoś miesiąca

wart tyle ile kosztuje

Myje nieźle, głowa mnie jeszcze po nim nie swędzi :) Powoduje, że włosy są bardzo tępe i na pewno się nie da ich po umyciu rozczesać bez balsamu czy odżywki. Używam na zmianę z innymi szamponami, więc nie mogę nic więcej powiedzieć, poza tym, że więcej go nie kupię :)

Używam tego produktu od: kilku dni

Salon fryzjerski

... taki sobie ...

Zwyczajny szamponik, nie zauważyłam jego szczególnych właściwości pielęgnacyjnych, nie nadaje sie raczej do włosów bardzo zniszczonych, ale też jakis najgorszy z najgorszych nie jest, dlatego daję mu adekwatną ocenę. Po prostu włosy mi się po nim kiepsko układają, choć ich nie obciąża i nie natłuszcza :)

Edytowano: I tutaj poprawka! bo on jednak włosy natłuszcza dość znacznie, może dlatego iż w wiekszości włosy na głowie mam w naturalnym kolorze, nie skalane żadną paskudną farbą, czy rozjaśniaczem.
Muszę koniecznie zmienić szamponowe przyzwyczajenia i nabyć jakiś szampon do włosów normalnych.

Z tej serii mogę natomiast gorąco polecić odżywkę do włosów suchych i zniszczonych :) Używam tego produktu od: póltorej miesiąca