Christian Dior, Eau Magique Demaquilante Visage Et Yeux

Christian Dior, Eau Magique Demaquilante Visage Et Yeux

Krystalicznie czysta, odświeżająca woda do demakijażu twarzy, usuwa również makijaż oczu. Łagodne składniki pielęgnują skórę nie dopuszczając do jej przesuszenia.

Cena: 26EUR/ 200ml

Świetny produkt, najlepszy jaki miałam, ale ...

Zmywa wszystko, nawet tusz do rzęs za dwoma pociągnięciami znika na dobre, nie podrażnia, jest bardzo delikatny, naprawdę ekstra. Jednak wydajność pozostawia trochę do życzenia - wystarcza na miesiąc, ale czepiam się pewnie dlatego, że 100 zł na demakijaż to jednak za dużo. Z ceną trzeba sie pogodzić, bo w końcu to Dior:) Ale mają dopracować ten produkt więc pewnie będzie lepiej.

Fajna woda, ale bez szaleństw

Może wzbogacę opis produktu:
"Delikatna, świeża woda wzbogacona w rozświetlający wyciąg z białej herbaty. Szybki sposób demakijażu twarzy, dający efekt nienagannie czystej, aksamitnej skóry-odświeżonej i promiennej".
Cena: 100zł

Plusy:
+ Rewelacyjny zapach, który umila demakijaż - powiew luksusu
+ skóra pozostaje czysta, świeża, delikatna
+ usuwa makijaz jedynie z twarzy, z tuszem nie radzi sobie w ogóle
+ higieniczny dozownik
+ wydajna

Minusy:
- nie nadaje sie do demakijażu oczu, nie rozpuszcza tuszu, raz mi sie udało, ale długo to trwało!!!Używam tego produktu od:3 m-cy ( wystarczy na 4)

Niewydajny

Dostałam tez jako GWP, zużyłam prawie 50 ml na ok 10 razy( same oczy zmywam). Nie usuwa on tuszu idealnie, z niektórymi sobie radzi a z innymi nie, nie szczypie, nieuczula, ale nie kupilabym go za taką sumę. Dwufazowe produkty preferuje a szczególnie Loreala i Bielendę.

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie 50 ml

Make up no make up H&M

no tak,powiew diora:)

Ostatnio moja wędrówka w poszukiwaniu zmywacza makijażu z oczu (albo ja się robię coraz bardziej niecierpliwa, albo tusze coraz oporniejsze) coraz bardziej przypomina drogę przez mękę i sama jestem ciekawa, kiedy wreszcie zakupię ponownie płyn micelarny vichy - jedyny, który nie przyprawiał mnie o drżenie rąk (gdzie mieszkam, najbliżej jest tylko w pewnej aptece gdzie w ogóle mi nie po drodze). W desperacji postanowiłam zużyć GWP 50 ml najnowszego wynalazku diora. Zmywa makijaż całkiem przyzwoicie (zaznaczam, że używałam go tylko do oczu, do całej twarzy taniej i ekologiczniej jak mawiał Adaś Miauczyński, wychodzą mleczka). Trzeba zmienić wacik 2 razy na każde oko, co jest wynikiem niezłym, tyle że trzeba je porządnie nasączyć. Efektem czego, oczywiście, jest niewydajność kosmetyku - po dwukrotnym użyciu pozbyłam sie 1/3 50 ml. W ogóle nie szczypie w oczy. Ogólnie, jeśli komuś nie przeszkadza wyskoczenie ze stówki co 3 tygodnie na demakijaż, mogę polecić. Mnie przeszkadza, zatem nie kupię.Ale otrzymane GWP zużyję z pewnością:) (CD ma bardzo ciekawą politykę pod tym względem, od dwóch lat nie udało mi się KUPIĆ tuszu diorshow, a używam go wciąż, bo występuje w każdym możliwym GWP).

Używam tego produktu od:jw
Ilość zużytych opakowań:jw