B.U. Icy (woda toaletowa)

B.U. Icy (woda toaletowa)

Zgłaszająca osoba: la mariposa negra

Woda toaletowa damska o świeżym i radosnym zapachu. Zapach naprawdę trwały i wyrazisty.

Nuty zapachowe:

Nuta głowy: imbir, migdał

Nuta serca: Heliotrope, Muguet,Róża, Kwiatowy puder

Baza: drzewo sandałowe, bursztyn, piżmo

Cena: ok. 20zł/ 20ml, 29-34zł/ 50ml

polecam, są super

Perfumki są super, miałam je ok 2 lata temu, ale teraz nigdzie nie moge ich dostać, a chętnie zamieniłabym obecne na B.U. icy. Trzymają długo swój zapach, nawet przy minimalnym ich użyciu.

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania( małe)

Lodowy puder

Używając tych perfum miałam najmniejszą buteleczkę chyba 20 ml, używałm ich dosyć często a mało ich ubywało :) Zapach kojarzy mi się z czymś chłodnym, lodowym a jednocześnie otulającym pudrowym. Trwałość też niczego sobie, na mojej skórze było to coś około 4 godzin. Zapach zaliczyłabym do dziennych, uniwersalnych, przyjemny lecz nie zapadający w pamięć.

Używam tego produktu od: 4 lata temu

Duszący puder...

Zachęcona dobrymi recenzjami kupiłam w czerwcu zeszłego roku. Jak teraz żałuję, że nie było testera...
Zapach prawie za każdym razem przyprawia mnie o mdłości :( Przez około dwie minuty po psiknięciu jest do zniesienia, ale potem już cały czas (jest dość trwały, trzyma się około 4-5 godzin) czuję tylko mieszaninę kilogramów czekoladowego pudru i talku dla niemowląt (!)
Flakonik jest całkiem przyjemny, no i ta puszka, ale zapach raczej nie dla mnie.

Ilość zużytych opakowań: połowa 1 flakonika

Zrób sama kosmetyk - tonik na trądzik

nie dla mnie

dostalam , go kilka lat temu od mojego chlopaka, do dzis wiekszosc buteli stoi w szafie:D
ten zapach mnie przytłacza, jest taki mdły, nieswiezy i wogole
nie dla mnie ! choc jesli komus spodoba sie to:
w porownaniu do ceny długo sie utrzymuje
cena jest zachęcając
opakowanie proste troszke tandetne< ale w zapachu nie o o chodzi nie musimy go ze soba nosic >
no i wszystko
raczej nie polecam, ale to zalezy od gustu :D

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:1/4 butelki

JESTEM POD WRAŻENIEM ;)

Kupilam w ciemno na allegro bo skusila mnie cena(50ml wody plus dezodorant za 20zł) i wogóle nie żałuje :) Sto razy ładniejszy zapach niż wszystkie avony czy oriflame,taki charakterny i majacy coś w sobie.Pod koniec kojarzy mi sie troszke z zielona malizia (ta meska) Zapach ladnie sie rozwija i zaskakujaco dlugo trzyma.Na pewno nie raz kupie.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50ml

Taki dziwny

Zapach ten jest taki troszkę dziwny. Na początku jest taki aż wstrętny zimny, i czuję tam mocną wanilię z jakimiś przyprawami, po jakimś czasie zapach robi się cieplejszy dochodzi mandarynka. Lubię go. Jest taki trochę dziwny. Dość trwały. Ogólnie fajny. Lecz chyba jednak go już nie kupię, nie jest ten mój.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Słodki i pudrowy

Po nazwie Ice można by się spodziewać chłodnego, świeżego zapachu ... Ten jest raczej pudrowo-kwiatowy, dosyć lekki, słodki, ale jednak wielbicielkom zapachów o przejrzystych, zielonych nutach może nie odpowiadać. Coś jest w stylistyce opakowania i w jego niebieskim odcieniu - dobrze współgra z zapachem, który kojarzy się z takim kolorem. Trwałość średnia - jak na wodę toaletową dobra, choć bez przesady.

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań:

Dobry

Zapach na początku bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Spodobał mi się. Jednak po pewnym czasie uzywania go zaczął mnie drażnić. Jest trawły. Długi czas czułam go na ubraniu. Plusem jest także cena. A opakowanie jest prześliczne. Ta puszeczka mnie strasznie urzekła.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 - 50 ml

cieplutki lód

Zapach przeuroczy <love> ogólnie preferuje tylko świeże, rześkie zapachy, tak więck kierując sie przede wszystkim nazwą kupiłam te wode toaletową. Testowałam co prawda w drogerii na nadgarstku, ale wtedy jakosc nie wyczułam nic ciepłego, raczej coś urzekająco wodnego, tak wiec kiedy w trakcie używania odkryłam,ze ten zapach jest wybitnie ciepły, byłam mocno zszokowana :eek: o dziwo spodobał mi się:) był naprawdę trwały, znów zaskoczenie, bo za taką cenę można się spodziewać godzinnej trwałości.
Opakowanie ladne, ale zachwycać się zbytnio nie bedę.

Denerwujące jest to,ze 1/4 dziewczyna teraz tak pachnie :baba:

Używam tego produktu od:odkąd tylko pojawił się na rynku

Super perfumy

Do kompletu mam też dezodorant. Zapach bardzo mi się podoba chociaż jestem wybredna. Wydajne i w przystępnej cenie. Dostałam je pod choinkę a miesiac później moja mama kupiła sobie takie same.

fajniutkiiii

Używam go od niedawna, bo dostałam go pod choinkę. Od razu spodobało mi sie opakowania, ta puszeczka jest boska. A zapach mnie zaskoczył. Wiedziałam że nie był kupiony za wygórowaną cenę, wię nie spodziewałam się, że tak przypadnie mi do gustu. Jest to nastepny argument że co tanie może być wspaniałe :)

Używam tego produktu od: 24 grudnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Super :)

Suuuuper :)

Jak poprzedniczka, zanim kupiłam, to chyba ze 100 razy testowałam to cudo w drogeriach:D
w końcu się zdecydowałam...
Uwielbiam takie zapaszki...takie kremowo-słodkie jak dla mnie, jak puder....mniam :P

Zapach długo się utrzymuję, a na nadgarstkach to nawet wieczorem go czuję :)

Ilość zużytych opakowań: połowa flakoniku