I Love Juicy Shampoo

I Love Juicy Shampoo

Lekki, dokładnie oczyszczający szampon do włosów przetłuszczających się. Żelową konsystencję zawdzięcza wyciągowi z roślin morskich, a oczyszczające właściwości enzymom z kiwi, papai oraz ananasa. Jak również zawiera ekstrakty mango i olejki m.in.z pomarańczy. Owocowy zapach (zaznaczam, w teorii:)

Włosy tak czyste, że aż...

że aż ZBYT czyste. Choć uwielbiam firmę Lush, nic nie poradzę na to, że za każdym razem po umyciu włosów tym szamponem mam wrażenie odarcia ich ze wszelkich naturalnych nawilżaczy, w jakie je wyposażono. Włosy są tak czyste, że niekiedy zaczynają się elektryzować, mam też podejrzenia, że ten szampon je wysusza. Owszem, mam włosy przetłuszczające się, ale nie aż tak! Ponadto i cena jest dość wysoka.
Na plus zaliczam niesamowitą wydajność, wielość naturalnych składników (nietestowanych na zwierzętach!) i przepiękny zapach - owocowy, ale bardzo oryginalny, wesoły i dodający energii. Mimo to, przy innych wadach, raczej już nie kupię I Love Juicy; przy całym moim zachwycie kosmetykami Lush, do włosów poszukam czegoś innego :(

Aha, i jeszcze jedno: nie mam pojęcia, dlaczego ten szampon znalazł się w kategorii "włosy przetłuszczające się, Z ŁUPIEŻEM". Sprzedawczynie w sklepie zdecydowanie polecają go po prostu do tłustych włosów. O łupieżu ani słowa.

Używam tego produktu od: miesiąca.
Ilość zużytych opakowań: 1/3 ze 100ml!

B. dobry.

Lubie ten szampon:) ktory dokladnie myje wlosy z tendencja do przetluszczania sie. Dobrze sie pieni, latwo splukuje (nawet zimna woda, w biwakowych warunkach;)( Wlosy sa po nim blyszczace, gladkie i daja sie bez problemow rozczesac, nawet gdy nie uzyje po jego zastosowaniu odzywki. Jest b. wydajny, podobnie jak odzywka Veganese. Pachnie cytrusowo:)
Jedyny minus, posiada w skladzie Sodium Lauryl Sulfate.
Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: 3 op. 500g

i znów benzyna

Moje odczucia na temat Lush w ogóle - patrz recenzja odżywki Veganese. Na temat szamponu opinię mam podobną - śmierdzi straszliwie. Benzyną. Jest niewiarygodnie wydajny - kupiłam na próbę 100 ml, umyłam długie włosy 4 krotnie, i ubyło jakaś 1/10 - szampon ma nietypową konsystencję mazidłowatego żelu (podobno to wyciąg z jakiegoś alga) i doskonale się pieni. Oczyszcza włosy bardzo dobrze, i nie plącze ich tak, jak szampon pokrzywowy Body Shopu, nie mówiąc już o Kerastase Bain Divalent. Polecam i na pewno kupię dużą pojemność.Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jw
ps. a propos recenzji Olaola - ten szampon znalazł się w kategorii "do włosów przetłuszczających sie i z łupieżem", ponieważ NIE ISTNIEJE kategoria "do włosów przetłuszczających się".As simple as that:)