Urban Decay, Afterglow Highlighter, Highlighter Palette (Paleta rozświetlaczy)

Urban Decay, Afterglow Highlighter, Highlighter Palette (Paleta rozświetlaczy)

Pojemność 1 szt

Zawsze marzyłaś o rozświetleniu twarz w mgnieniu oka? Strobing, technika makijażu, która rozświetla kluczowe strefy twarzy jest na wyciągnięcie ręki. Koniec ze zmęczoną i poszarzałą twarzą, bo masz najlepszego sprzymierzeńca: Palette Afterglow Highlighter.

4 unikalne rozświetlacze zgrupowane w jednej palecie: ultra delikatna pudrowa formuła i kolor, który perfekcyjnie wtapia się w skórę, wyrównując jej koloryt. Można stosować solo lub łączyć ze sobą, nie będziesz juz mogła się bez niej obejść! Świeża, promienna i rozświetlona cera, wszystkie przyjaciółki będą chciały poznać Twój sekret!

Wahałam się między tą paletką a rozświetlaczem z Beccy, te są trochę delikatniejsze i nie tworzą efektu 'lustra' i znacznie trudniej zrobić sobie nimi krzywdę. Ogólnie polecam, nie pylą się, na skórze wyglądają mega ładnie, używam wszystkich kolorów poza tym różowym. Na opalonej skórze prześlicznie wygląda ten najciemniejszy. Jest dużo równie dobrych i tańszych rozświetlaczy, ale ogólnie produkt wart swojej ceny.