Water Melon, Lekki krem nawilżający

Water Melon, Lekki krem nawilżający

Zgłaszająca osoba: la mariposa negra

Słoneczny, soczyście nawilżający WATER MELON to codzienna dawka witamin E i C dla każdej owocowej dziewczyny.

Każdego dnia lekki krem WATER MELON ofiarowuje promienną, aksamitną cerę, a filtry UV pomagają zachować jej nowo odkryte piękno.

WATER MELON to smakowita dawka blasku dla skóry!

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Isohexadecane, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Dimethicone, Methyl Gluceth-20, PEG-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Ceteareth-20, Methyl Glucose Sesquistearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Polyacrylate, Allantoin, Tocopheryl Acetate, Triethanolamine, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, BHA, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Lecithin, Alcohol Denat., Xantan Gum, Methylparaben, Diazolidinyl Urea, Phenoxyethanol, Propylparaben, Ethylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Parfum, CI 19140,

Cena: ok. 13zł / 50ml

Uwielbiałam ten krem:(!!

Jak zwykle to co fajne musi zostać wycofane:( ostatni raz spotkałam się z nim w 2008 roku.
Kochałam ten krem za wspaniały orzeźwiający zapach arbuza i lekką konsystencję. Lubiłam go nawet za kolorowe opakowanie :)

Oddajcie go!

Używam tego produktu od: 2005 do 2008
Ilość zużytych opakowań: około 10 zużytych opakowań

fajny

używałam tego kremu ze 2 lata temu... ładnie pachnie i długo, nawilża skórę ale po jego stosowaniu moja cera miała taki lekko żółtawy kolor... nie wiem może tylko tak na mnie działał

Używam tego produktu od: używałam ok 3 miesięcy

sama nie wiem

miałam go kiedyś dziewczynką będąc i miałam super wspomnienia z nim związane, więc jak tylko zobaczyłam go ostatnio w aptece (po paru latach) bez wahania i sama nie wiem, czy dobrze zrobiłam...
ma lekką konsystencję, wygładza skórę, ładnie pachnie i tak dalej...
jednak nie ma super odżywczego działania nawilżającego, żeby używać go na noc, ani też nie wchłania się do matu, żeby używać go na dzień. nie wiem, co z nim zrobić i smaruję się nim czasem w domciu albo po szyi i dekolcie ;)

może dla skóry normalnej, dla kogoś niewymagającego jest dobry. dla skóry mieszanej, która potrzebuje zdecydowanie nawilżenia i zmatowienia - nie nadaje się. ale to w sumie moja wina, bo po co go kupiłam?
dlatego daję 3 gwiazdki, bo mógłby bardziej nawilżać i lepiej się wchłaniać, nie zostawiać świecącego filmu.

Używam tego produktu od: wiele lat temu / parę tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno / w trakcie jednego

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Wszystko ok, ale....

nie nawilża prawie w ogóle. Ma cudowny zapach, dobrą konsystencję, szybko się wchłania, nie zapycha porów i nie nasila trądziku (za to duży plus). Skóra jest po nim milsza w dotyku, ale tylko na minutę :|. Tak jak napisałam nie nawilża.
Polecam do młodej, nie wymagającej nawilżenia skóry.
Używam tego produktu od: kiedyś

nie nawilza

Krem ma super konsystencje, piękny zapach i fajne opakowanie (taki gadzecik). Z nawilzaniem jak napisala kolezanka ponizej faktycznie ma klopoty. Wlasciwie to nawilzał bardzo slabo. Jesli szukasz dobrego nawilzającego kremu to raczej nie to.Używam tego produktu od: 1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze i oddane na targowisku

sama nie wiem!

ma śliczny zapach.
lekka konsystencja też na plus.
natomiast z nawilżaniem ma lekkie kłopoty. raz nawilża, raz niezbyt mu to idzie. dziwna sprawa.
najgorsze jest to, że kiedy mam bardzo przesuszoną skórę (zwłaszcza zimą) aplikacja jest strasznie bolesna (ogromnie piecze :((( )
nie wiem więc czy do niego wrócę. raczej poszukam czegoś innego...

Używam tego produktu od: lipca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Podoba mi się

Kremem byłam z początku zachwycona bo cudny zapach lekka konsystencja ładne opakowanie wydajny...Jednak po pewnym czasie zobaczyłam że skóra bardzo mi się łuszczy. do dzisiaj nie wiem czy było to na skutek uczulenia czy przesuszenia <kremem nawilzającym> jednak po jego odstawieniu stan mojej skory sie poprawił. Krem jednak tak mnie urzekł ze nie wykluczam kolejnego zakupu na to lato bo moze cos sie zmieniło :P

Używam tego produktu od:uzywałam pół roku
Ilość zużytych opakowań:jedno niecałe

Fajny :)

Bradzo fajny krem :) Fajna lekka konsystencja nei zatyka porów i cuuudnei pachchhnie!!! ^^ Szkoda tylko ze nie zabardzo matuje ale trudno Ja mam jeszcze żel do mycia twarzyz tej samej seri i efekt jest super :D Cera sie wydawała taka swieża i rozświetlona :D Pooolecamm :)

Używam tego produktu od:2 tyg

Super! :D

Krem błyskawicznie się wchłania, pozostawiając przyjemną w dotyku, aksamitną powłoczkę. Nie zatyka porów, jest naprawdę lekki i doskonale nadaje się pod makijaż. Mógłby tylko bardziej nawilżać - skóra wydaje się nawilżona tylko, gdy mamy krem na twarzy, po zmyciu go wraca do swojej zwykłej postaci. Dobry jest więc na cery normalnej, a nie suchej. Po za tym aż przeraża swoją wydajnością - używałam go przez kilka miesięcy. Dobrze się rozprowadza i wystarczą naprawde małe ilości, żeby nasmarować nim całą twarz. Do codziennej pielęgnacji dla młodej cery - super. Na dodatek to prześliczne opakowanie...

Jestem zdecydowanie na tak.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Niezbyt.

Podstawowa wada - jak na krem nawilżający to bardzo słabo nawilża. Niby jest lekki, ale kiepsko się wchłania, pozostawia tłustą warstewkę i buzia się po nim świeci. Nie nadaje się pod makijaż, co najwyżej na noc, a i to nie bardzo, bo po co, skoro nie nawilży? Jedynym plusem jest niezły zapach i fajne, kolorowe opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwie miniaturki

Lubię go

Nie wiem czy go kupię bo znalazlam inny - lepszy kremik :)
Poza tym ten ma sliczne opakowanko (jak zawsze Under20)
świetny zapach i konsystencje.
Wg mnie nawilza bardzo delikatnie i jego nakladanie na twarz sprawia mi przyjemnosc, ale mysle, ze moglby miec lepsze wlasciwosci pielegnacyjne.
Nie uzywam go zima bo daje mi za mala ochrone.
Generalnie jest Fajny i polecam nastolatkom :)

Używam tego produktu od: prawie roku(prócz zimy)

bardzo dobry i dla starszych

Mam 23 lata a mimo to skusiłam się na ten krem. Dlaczego? Bo kosmetyki te przeznaczone są do problematycznych cer, a moja mieszana ze skłonnością do wyprysków od czasu do czasu podobna jest do skóry nastolatki. Szukałam dobrego nawilżacza, który jednocześnie nie zapcha. I znalazłam. Ten kosmetyk kompletnie nie zapycha porów. Zapach jest przepiękny, arbuzowy. Pojemniczek prześliczny. Krem sam w sobie bardzo wydajny; pudełeczko starczyło mi na miesiąc bardzo solidnego porannego i wieczornego traktowania skóry twarzy.
Niestety na chwilę obecną gdy kaloryfery wciąż nas katują, nie jest to nawilżacz dający pełen komfort. Wrócę do niego w lecie, kiedy skóra nie będzie taka odwodniona. Dodam, że krem nadaje uczucie niewidzialnej powłoki, która w porównaniu daje efekt jak krem napinający skórę. Osobiście wolałabym większy poślizg kremu pod podkładem, a efekt napięcia nie daje mi go.
Uważam, że to bardzo dobry krem dla cer mieszanych, młodych, nie wymagających jeszcze intensywnych kuracji.

Używam tego produktu od:miesiąca