Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Delikatny płyn do demakijażu oczu

Lirene Dermoprogram, Beauty Care, Delikatny płyn do demakijażu oczu

Wyjątkowo delikatna formuła płynu, łagodnie, ale skutecznie usuwa makijaż i wszelkie zanieczyszczenia skóry wokół oczu.
Podstawa skuteczności:
- wyciąg z hiacynta wodnego - zapobiega wysuszeniu
delikatnej skóry wokół oczu; odżywia ją, nawilża
i delikatnie natłuszcza,
- alantoina i prowitamina B5 (D-pantenol) - zapewniają łagodne i kojące działanie formuły płynu.
Idealna formuła dla każdego typu cery; do codziennego demakijażu oczu, szczególnie dla osób noszących szkła kontaktowe.

mój jedyny:)

to jedyny płyn do demakijażu oczu, który wymywa z moich gęstych rzęs resztki kosmetyków. nie podrażnia moich oczu, a mam podrażnione soczewkami kontaktowymi. jestem jego absolutną fanką, nie zamienię go na żaden inny!! absolutny KWC

Używam tego produktu od: nie pamiętam kiedy

zbyt delikatny...

Moją siostrę uczulił, wiec dostałam go w spadku:D u mnie nie wystąpiły żadne podrażnienia, pieczenie itd, nic z tych rzeczy, mimo że noszę soczewki kontaktowe.
Problem z nim jest taki, że po prostu słabo zmywa makijaż (niewodoodporny). Muszę porządnie trzeć, aby pozbyć się tuszu czy eyelinera.
Nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka użyć
Ilość zużytych opakowań: j.w.

Kompletnie bezużyteczny

Stosowałam wiele produktów do demakijażu oczu, z róznych półek - jedne były lepsze, inne gorsze, ale takiego badziewia jak płyn Lirene jeszcze nie spotkałam.
Chyba szybciej zmyłabym tusz wodoodporny wodą niż jakiolwiek tusz tym płynem. Jest to zadziwiające, ale on po prostu nie działa. Nic a nic.
Nakładam na płatek, przykładam do oka - nic, pocieram - nic, trę jak opętana - no, może trochę zaczyna brudzić płatek. Ale do całkowitego zmycia tuszu jeszcze daleko.
Zmywanie tym płynem to horror. Przez ciągłe maltretowanie oczu osłabiły mi się rzęsy, a do tego zużyłam tonę płatków. Oczywiście sam płyn też znikał w ogromnym tempie.
Kolejne moje rozczarowanie firmą Lirene.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni temu

Manicure z chmurkami

Okej

Kupiłam go ze względu na markę i napis "deikatny". Spodobał mi się, ładnie usuwa makijaż. Cena, zapach, oczyszczanie, wydajność i opakowanie jak najbardziej na plus. Ściąga cerę po jakimś czasie i sprawia że robi się szorstka. Trzeba potem nakładać krem nawilżający.

Używam tego produktu od: półtora roku

Wyjątkowo kiepski

Fakt, że mam skóre powiek skłonną do podrażnien, ale jeszcze nigdy oczy nie piekły mnie jak przy tym płynie. Juz nie mówiąć o tym, że zmywanie wodoodpornego tuszu zajmowało kilka minut (jeszcze większe podrażnienie).

Więc nie polecam nawet dla osób które nie mają skóry skłonnej do podrażnień - trzeba się namęczyć aby zmyć coś z oczu.

W tej kategorii cenowej są lepsze kosmetyki.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

szczypie w oczy

Nie jestem alergiczką, nigdy żaden kosmetyk do demakijażu nie podrażnił mi oczu, a ten, nie wiem czemu, strasznie piecze. Podrażnienie co prawda przechodzi zaraz po odłożeniu wacika, natomiast w trakcie demakijażu oczy szczypią, łzawią, są zaczerwienione. Kosmetyków wodoodpornych nie używam, natomiast ze zmywaniem niewodoodpornych płyn radzi sobie przyzwoicie.
Zapach bardzo delikatny (choć jest napisane, że płyn jest bezzapachowy), jak dla mnie przesiąknięty trochę plastikową butelką.
Daję 2 gwiazdki wyłącznie dlatego, że płyn dość dobrze zmywa makijaż, chociaż ze względu na drażniące działanie, powinien dostać 1

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Niespełnione obietnice.

Kupiłam, szukając tańszego odpowiednika mojego ukochanego Plenitude. Niestety bardzo się zawiodłam.
Niby coś tam zmywa z rzęs, jednak muszę się przy tym nieźle namęczyć i trzeć oczy, co przy moich wrażliwych nie jest dobrym rozwiązaniem.
Nie spełnia obietnicy producenta o braku zapachu - pachnie, bardzo delikatnie, ale niezbyt przyjemnie - a także o delikatności i tym, że mogą go używać osoby noszące szkła kontaktowe (sama je noszę) - zdarza mu się podrażniać moje oczy i skórę wokół nich.
Dodatkowo, jak na złość, jest całkiem wydajny.
Jakoś dotrwam do końca tego opakowania i jak najszybciej wymażę go z pamięci.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia pierwszego

Kiepski

Nie warto go kupić, bo :
-Nie zmywa dobrze nawet delikatnego makijażu oczu, a co dopiero mówić o mocniejszym
-Niezbyt wydajny, opakowanie nieporęczne - zbyt dużo z niego wypływa na wacik
-Wcale nie jest bezzapachowy, zapach taki sobie

beznadziejny

dałam dwie gwiazdki a nie jedną, bo w 30% spełnia swoje zastosowanie, generalnie coś tam zmywa z rzęs, ale dużo tuszu i tak zostaje, trzeba się nieźle namęczyć żeby całość zmyć (w sumie mi się to nie udało), już mój tonik lepiej to robi, a ile przy tym rzęs stracę to masakra! ogólnie nie polecam!!!

Używam tego produktu od:1 miesiąca

tylko dla cierpliwych

Płyn ma niewątpliwie kilka plusów, tzn jest tani, w miarę wydajny, jako nosicielka szkieł kontaktowych mogę też stwierdzić ze umiejętnie używany nie szczypie w oczy. Jednak za tę cenę można mieć coś lepszego.

Przedw wszystkim miiałam trudności z usunięciem zwykłego tuszu do rzęs, musiałam dość solidnie pocierać oczy po czym rano i tak ręcznik wyglądał jak chusta św. Weroniki... a i jeszcze oczy czerwone mam od tego pocieraniaUżywam tego produktu od:2 miesięcy

dobry

Całkiem dobrze usuwa tusz (używam zwykłego a nie wodoodoprnego), choć czasem trzeba trochę potrzeć. Zadowalająca jakoś za tę cenę.
Nie podrażnia oczu, nie uczula, jest wydajny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

bardzo dobry :-)

to pierwszy plyn do demakijazu jakiego uzywalam, wiec nie mam porownania.

moge natomiast napisac, ze jest naprawde delikatny, dobrze zmywa makijaz, nie podraznia oczu ani skory.

do tego dosc wydajny, przyjemny i nawet tani.

ja zaplacilam 11,70 zl za 200 ml.

polecam :-)

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego