Guerlain, KissKiss Laque

Guerlain, KissKiss Laque

Zgłaszająca osoba: agnieska

Kryje niczym pomadka i rozświetla jak błyszczyk.

Olejek rycynowy uwydatnia pigmenty, a wyjątkowy blask zapewniają polimer odbijający światło i żywica dająca lustrzany efekt.

Błyszczyk pachnie fiołkami, malinami i wanilią

Daje mocny, kryjący i długotrwały kolor.

Cena: 80zł/ 6ml

Nie ma nic wspanialszego :)

Oceniam kolor 742.
Jest baaaaardzo wydajny, długo sie utrzymuje na ustach, nie lepi sie, kolor obłedny (pasuje mi w 10000%). Nie podkresla suchych ust a werecz przeciwnie usta staja sie jedwabiste. Bardzo ładne opakowanie. Konsystencja bardzo mila dla ust.

Używam tego produktu od: 6miesiecy
Ilość zużytych opakowań: połowa

Bardzo dobry produkt

Zacznę od tego, że jest to najlepszy z błyszczyków jakie miałam.
Odejmuję pół gwiazdki za to, ze nie udało mi się zużyć do końca, pędzelek nie dosięgał u mnie do samego denka.
Plusy:
piękny różowo-naturalny kolor (nie pamiętam numeru)
nie spływa z ust, nie wychodzi poza kontur
klejenie jak dla mnie nieuciążliwe
piękny zapach
neutralny smak
dość długo trzymał się na moich ustach jak na błyszczyk
piękne opakowanie

Minusy
za krótki patyczek

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe zużyte

Spełnione obietnice ;)

Jak dla mnie super, mam odcień 722, kolor jest bardzo mocny a błyszczyk naprawdę kryje jak pomadka a przy tym ślicznie się błyszczy. Ma fajną konsystencje dosyć ciężką i troszkę się lepi ale mi to nie przeszkadza ;) Myślę, że trwałość również jest bardzo dobra.
Zapach jest bardzo przyjemny a smak taki o nijaki ;]

Uważam, że błyszczyk jest godny polecenia i spełnia obietnice producenta!

Agnieszka Broda błędy w makijażu 02

Kolejny idealny :)

Kolejny błyszczyk obok błyszczyków Givenchy, Lancome i Sisley który mnie urzekł. Do tego znalazłam kolor idealny dla siebie, do którego będę wracać bez końca.

W tych błyszczykach podoba mi się wszystko: od konsystencji po opakowanie włącznie (uwielbiam opakowania Guerlain). Błyszczyk jest wyjątkowo trwały, ma świetne krycie i piękny kolor, posiada wygodny aplikator. Jedyne co bym mogła zmienić, to lepkość - mógłby mniej się lepić, ale mu to wybaczam :)

Oczywiście że polecam, uwielbiam wszystkie kosmetyki Guerlain a błyszczyki i szminki chyba najbardziej :) Czysta perfekcja !!

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

gdyby tylko był bardziej trwały...

piękne opakowanie (uwielbiam opakowania od guerlain), niezły pędzelek, przyjemna konsystencja i zapach. nawilża, nie klei się.
i te kolory, które tak cudownie wyglądają na ustach.
niestety błyszczyk nie jest trwały... często trzeba go poprawiać, zostawia mocne ślady gdzie się da. ale jak się tak zastanowić to jest błyszczyk, a błyszczyki nie są super trwałe...

Nietrwały

Wszystko byłoby super - bo kolory ma piękne, ślicznie wygląda na ustach, fajnie nawilża, ma estetyczne opakowanie i przyjemnie pachnie. Jednak jest jedno ale, które sprawia, że na pewno już go nie zakupię - a mianowicie znika po kilkunastu minutach. I nie chodzi o to, że go zjadam - po prostu się wchłania i na ustach nie pozostaje praktycznie nic;( A przez konieczność ciągłego nakładania opakowanie szybko się zużywa.
Niestety nie mogę polecić.

bardzo kryjący :)

mam odcień 760 w wersji z gąbeczką. Szukałam kryjącego błyszczyka bo szminek nie lubię używać i muszę powiedzieć, że sprawdził się znakomicie. Kolor jest głęboki, soczysty i bardzo trwały jak na błyszczyk! Jedyna jego wada to, że zostawia ślady na szklankach i trochę się lepi ma gęstą konsystencje. Dla kogoś kto lubi mocne krycie powinien być zadowolony ja jestem i pewnie jeszcze sprawie sobie jakiś kolor. Dobra alternatywa dla szminek! A i jeszcze jedno kiedy mam go na sobie przyciągam męskie spojrzenia ;)Używam tego produktu od: 3 mies.Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

Edit: Niestety po pewnym czasie zaczyna się ważyć na ustach za co muszę z żalem odjąć gwiazdkę

Warto kupić

Błyszczyk ten używam sporadycznie ponieważ mam jasny kolor, bardzo ładny różowy 821 a obecnie używam pomadki i błyszczyki czerwone. Błyszczyk ten ma wygodne opakowanie, bardzo dobry pędzelek- dobrze się nim nakłada. Nie rozlewa się po za kontur ust. Ładnie utrzymuje się na ustach pięknie pachnie i nadaje ładny połysk

Tylko opakowanie

Kiedy skonczył mi sie błyszczyk Chanel (niestety z limitowanej edycji). Postanowiłam zakupic innym ale w zblizonym odcieniu brązu i niestety lub też stety padło na Guerlain mam odcien 998 troche ciemny, ale przy małej ilosci nałożenia błyczyka na usta wychodzi w miare dobrze. Jednyny minus to jak na Guerlain to cena i niestety ten chemiczny zapach. Muszę przynać, że nie rozumiem zachwytów na tą firma ja osobiście sie zraziłam.

Używam tego produktu od: nie używany od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie pełne

może być

Mam kolor 865, który wygląda bardzo naturalnie na moich ustach. Ładnie je nawilża, odżywia, jedyne co mi przeszkadza to zapach, pachnie jak szminka:) Trochę szybko się ściera, albo po prostu ja go szybko zjadam.

Super cacko

Posiadam nr 865,kolorek w sam raz do mojego typu urody:)
Błyszczyk rzeczywiście bardzo dobrze kryje i nadaje efekt tafli na ustach.
pigmenty w nim zawarte lekko powiększaja usta,optycznie wydaja się szersze i uwydatnione.Opakowanie bardzo eleganckie jak zwykle u Guerlaina:)

Używam tego produktu od: ok 6 m-cy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Nie za tą cenę

Wszystko niby fajne: ładne wygląda, ślicznie pachnie, usta po nim są OK(ani nie są gorsze ani lepsze) ale jest komplenie nie wyajny.
Jak będę milionerką to MOŻE kupie jeszcze raz.

Używam tego produktu od: 2 tyg