Olay, Age Defying, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Olay, Age Defying, Krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Specjalna formuła Age Defying zawiera ceramidy, przeciwutleniacz (wyciąg z zielonej herbaty)

i substancje nawilżające, dostarczając skórze składniki odżywczo-nawadniające. Zmarszczki i linie mimiczne są wygładzone w widoczny sposób, a skóra staje się bardziej aksamitnie gładka i miękka.

Krem został dodatkowo wzbogacony o filtr ochronny przeciw promieniowaniu UVA i UVB na poziomie SPF 15, dzięki czemu pomaga zapobiegać przedwczesnemu starzeniu skóry. Kremowa, lecz nietłusta konsystencja sprawia, że krem szybko się wchłania i skóra może naturalnie oddychać, więc jest idealny jako podkład pod makijaż.

Przetłuszcza cerę mieszaną

Pomimo słusznego wieku (34 lata), wciąż mam cerę mieszaną. Niestety krem przetłuszcza mi skórę, po godzinie świecę się pomimo tego, że mam dobry podkład i puder do cery mieszanej, które spełniały swoją rolę przy innych kremach.

Stosuję go na noc, w dzień używam innego kremu, który matuje.

Nie mam zmarszczek poza mimicznymi szt 4 w kącikach oczu więc nie mogę potwierdzić skuteczności w niwelowaniu zmarszczek.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego, więcej nie kupię

Jak narazie najlepszy

Mnie ten krem bardzo się podoba. Nie wierzę w kremy które spłycają zmarszczki mimiczne. Ten krem przekonał mnie z innych powodów.
Zalety:
- cena i łatwa dostępność
- SPF 15
- nie przetłuszcza
- nie podrażnia i nie uczula
- bardzo fajna konsystencja
- ładny zapach
- nie zapycha i nie tworzy nowych krostek
- skóra nawilżona

Wady: brak

Jest to mój pierwszy kosmetyk przeciwzmarszczkowy i jestem zadowolona.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

lekki i przyjemny

Rozumiem poprzednie recenzje gdyż do Olaya sama podchodzę z dystansem. Może to rzecz gustu, odpowiednie dobranie kremu do cery, własne tendencje skóry... Nawet u mnie w rodzinie zdania są podzielone na temat firmy. Saama przetestowałam kilka kremów Olaya i niektóre to porażka.
Dla mnie ten krem jest wspaniały. Choć muszę przyznać, że bardziej profilaktycznie gdyż rodzinnie moja cera wygląda na dużo młodszą (co nie znaczy oczywiście, że mam sobie odpiścić dbałośc o szczegóły :))
Zaczęłam go stosować później żeby skóry nie \\\\\\\'rozleniwiać\\\\\\\' i stosuję do dziś myślę, że z powodzeniem. Jedną z ważniejszych rzeczy jest dla mnie to, że nie pozostawia wstrętnego filmu na buzi, skóra jest ukojona, idealnie nawilżona, a krem całkowicie się wchłania. Zdaje super egzamin pod makijaż. U mnie zero nabłyszczeń czy przesuszeń. I tu przyznaję, że stosowany regularnie wraz z inną pielęgnacją cery czyni buzię pełną energi, ożywia i napina lekko skórę, tonizuje. Stosuję go często z kremem na noc który również jest na stałe zameldowany wśród moich kosmetyków.
+lekka konsystencja idealnie się wchłania
+nie przetłuszcza
+nie przesusza
+tonizuje i ujednolica koloryt skóry
+ożywia i lekko napina skórę
+przyjemny zapach
+dobry pod makijaż
+wydajny
+nie uczula i nie podrażnia (ocena subiektywna)
+nie zapycha skóry
+SPF 15
+dobra cena
+bezpieczne plastikowe opakowanie

małym minusem jeśli dostanie się przypadkiem do oka albo na linię rzęs to może lekko szczypać i powodować krótkotrwałe łzawienie ale w sumie przecież to krem do twarzy a nie pod oczy ;P

jak najbardziej zamierzam kupować ponownie i niezmiennie :)

Manicure z chmurkami

Całkiem dobry

Zaryzykowałam kupując krem na dzień i na noc.
I myślę, że ryzyko się opłaciło, bo kremy oceniam całkiem pozytywnie.
Działania przeciwzmarszczkowego nie ocenię, ponieważ na razie stosuję kremy profilaktycznie.
Ale jeśli chodzi o resztę właściwości kremu to jestem bardzo zadowolona, zapach przyjemny, łatwo się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, idealny pod makijaż.

Myślę, że mógłby to być mój kwc, ale jest jedno ale..
Co prawda krem nawilża skórę, ale jednak nie wystarczająco, bo czasem na nosie pojawiały się suche skórki z którymi zawsze walczę.

Pewnie jeszcze do niego wrócę.

Kiepski

Zapach bardzo przyjemny.
Kosmetyk nie pozostawia tłustej powłoki.
Mam cerę mieszaną z drobnymi zmarszczkami.
Po zakończeniu całego słoiczka nie widzę żadnych zmian.
Zero jędrności i zminimalizowania zmarszczek.

Ilość zużytych opakowań: 1 (50 ml)

Fajny kremik:)

Bardzo fajny krem, o lekkiej konsystencji, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, co przy skórze mieszanej jest plusem. Poprawia stan skóry i lekko ją mi odmłodził, co każdy zuważył:)) Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

porażka

kupiłam z myślą o zapobieżeniu zmarszczek mimicznych.
zdecydowanie nie sprawdził się. co prawda zużyłam tylko pół słoiczka, być może to za krótko na efekty.
krem odstawiłam ponieważ bardzo podrażniał mi oczy.
zaczełam więc szeroko omijać oczy ale nie pomagało, mininalna ilość kremu na twarzy natychmiast powodowała okropne pieczenie oczu.
kolejny minus to zapuchanie porów. pomino, że mam cerę suchą powodował błyszczenie.
jesten naprawdę zawiedziona!!

Używam tego produktu od:2 m-cy
Ilość zużytych opakowań:pół

dobry

Fajny, szybko sie wchlania, czuc ze chroni skore, dlugo nawilza, nie blyszczy sie,jest lekki, nie zapycha, z tym wygladzanie to nie wiem czy wygladza bo nie mam zmarch lecz napewno troszke zluszcza, ma kwasy, odnawia skore itp

Używam tego produktu od:kilka tyg
Ilość zużytych opakowań:pol opakowania

Mnie pasuje!

o dziwo, bo to prezent..dziwny, trzeba przyznać...nie ma to jak kupić kobiecie krem przeciw zmarchom...no nic, przełknęłam tą zniewagę i zaczęłam używać.
+ bardzo udana konsystencja , ma taki poślizg miły
+ szybko się wchłania, ale nawilża odczuwalnie
+ idealny pod makijaż
+ nie potęguje świecenia się, ale też nie matuje (za to nie rozliczam , bo to nie krem matujący)
+ moja cera ...no nie wiem..w każdym razie się nie popsuła. Lubi ten krem. Może nawet się poprawiła, ale ciężko oceniać czy to zasługa tylko tego kremu
+ delikatny zapach
+ wydaje się być wydajny

- jeden...pudełko. Ładne, ale ta naklejka i zakrętka....jakieś to takie mało eleganckie i higieniczne.

Niemniej polecam!

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Nie zachwycil mnie!!!

Uzywam tego kremu od 3 tygodni i nie jestem zachwycona tym kremem. Po pierwsze wcale nie polepszyla mi sie skóra tj. nie stala sie miekka, zdrowa tak jak obiecal producent. Po drugie mimo ze producent napisal ze jest to krem pzreznaczony do kazdej cery po 25 roku zycia, odradzam osobom ktore maj tendencje do blyszczenia..niestety po tym kremie swiece sie jak zarówka:(Pod koniec dnia...skóre mam sciagnieta na policzkach...tak jakby byla przesuszona. dla mnie sie nie sprawdzil...ale moze dla kogos bedzie idealny!

Używam tego produktu od:3 tygodni