Age Defying, Przeciwzmarszczkowy - ujędrniający krem na noc

Age Defying, Przeciwzmarszczkowy - ujędrniający krem na noc

Specjalna formuła kremu dostarcza skórze składniki odżywczo-ujędrniające podczas snu, przywracając jej utracone w ciągu dnia nawilżenie. Zmarszczki i linie mimiczne są wygładzone w widoczny sposób, a skóra staje się bardziej jędrna, aksamitnie gładka i miękka.

SUPER KREM !!!

Rewelacyjny krem do twarzy, który wręcz KOCHAM !!!

Co do plusów:
+ bardzo dobrze nawilża skórę,
+ wygładza pierwsze zmarszczki,
+ bardzo szybko się wchłania - nie jest taki tłusty, jak inne kremy,
+ mam cerę mieszaną i ten krem idealnie się dostosował - nie jest za tłusty,
+ bardzo wydajny,
+ fajna konsystencja (taki żel - krem, lżejsza, niż wszystkich kremów na noc, których używałam do tej pory),
+ ładnie pachnie,

Co do MINUSÓW
- jedynym minusikiem jest cena (w drogeriach ok. 35 - 40 zł), jednak już 2 czy trzy razy natrafiłam na promocję - dwa kremy (na dzień i noc) za 49,90 zł, a więc ok :)

Bardzo go lubię :)

Ilość zużytych opakowań: ok. 5 słoiczków

Cudowny relaks dla skóry

Mój ulubieniec. Stosuję go naprzemiennie z różnymi maseczkami do twarzy.
Twarz rano jest wypoczęta idealnie napięta i nawilżona, bez przetłuszczeń i przesuszeń. Koi małe podrażnienia i zaczerwienienia (mam lekkie naczynka, po kremie wyraźnie bledną)
Na początku wolno się wchłania, ale w rezultacie całkowicie. Ładnie delikatnie pachnie.
+dobra, gęsta lecz delikatna konsystencja (trochę jak maseczka)
+ widoczne efekty
+skóra gładka i napięta
+skóra ożywiona, ujednolicony koloryt
+koi i łagodzi
+nie podrażnia i nie uczula (ocena subiektywna)
+ładny delikatny zapach
+całkowicie się wchłania
+nie brudzi poduszek :)
+nie zapycha skóry
+ wydajny
+dobra cena
Ilość zużytych opakowań: ok. 4 w trakcie kolejnego

mogłby mocniej nawiżyć

dostałam go od mamy bo ją uczulił, szczególnie przypadła mi do gustu jego konsystencja

plusy
-ladny, przyjemny zapach
-odpowiada mi bardzo delikatna konsystencja
-szybko się wchłania
-opakowanie-lekkie i wygodne
-cena

minusy:
-nie nawilża zbyt dobrze-rano budziłam się z lekko suchą skórą
-średnio wydajny

Używam tego produktu od: już nie

Makijaż Maybelline

zobaczymy

Dziś kupiłam ten krem i jak na razie niewiele mogę powiedzieć na jego temat poczekam na efekty, które obiecuje producent :)
Faktycznie konsystencja trochę za :budyniowata" osobiście wolę lżejsze i mam wrażenie ,że trochę się klei, zapach też przyjemny niezbyt intensywny....
mam nadzieję ,że nie wyskoczą mi po nim żadne wypryski bo tego nie cierpię ;)
jak na razi stosuję i czekam na efekty ...Używam tego produktu od: od dziśIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Poużywałam go sobie przez 4 dni i efekt był taki,że wyskoczyły krosty ;/ skóra zaczęła się przetłuszczać, więc nie dla mnie i wylądował w koszu /

przyjemny

Lubię produkty Olay, stąd wybór na krem na noc również padł na tą markę i w sumie nie rozczarowałam się :)

Konsystencja bardzo mi się podoba, fajnie się aplikuje - z dużą przyjemnością, poza tym relaksujący nienachalny zapach, a rano skóra dobrze nawilżona i odżywiona, dość gładka, chociaż tego ujędrnienia nie zauważyłam ;) Linie też wydaje mi się że zostały ;) Nie zapycha porów - kondycja skóry niezła (chociaż stosowałam go na przemian z innym więc w sumie może ocena nie jest az tak miarodajna).

Ale ogólnie mogę polecić bo jak na kremik za tą cenę i z tej półki to jest na prawdę przyzwoity, pewnie jeszcze do niego wrócę, ale na tą chwię testuję coś innego.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 50ml

Mój idealny krem

Krem jest swietny! Mam cere mieszana. Juz po pierwszym tygodniu zmarszczki mimiczne wydaja sie duuuuzo mniejsze.
Konsystencja kremu moze by mogla byc troszke bardziej lekka, ale i tak nie jest zle.
Krem ma przyjemny zapach, jest bardzo wydajny i ze mna na pewno zostanie na dluzej!
Szukalam bardzo dlugo mojego perfekcyjnego kremu i wlasnie znalazlam :)
PS. W moim przypadku zaleta byla równiez cena. Trafilam na promocje. Zaplacilam polowe ceny. Kupilam od razu dwa.

Używam tego produktu od: tygodnia

Fajny kremik:)

Super krem na noc, skóra jest po nim wypoczęta i zrelaksowana. Nie zatyka porów i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, idealny do cery mieszanej takiej właśnie jak moja.Używam go razem z kremem na dzień i naprawdę widać efekty młodszej skóry, co widzą nie tylko moi znajomi, mój mąż ale także ja:)) Jeden z lepszych kremów.Używam tego produktu od:od ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Dla mnie najlepszy jaki miałam

Rewelacyjny krem dla cery raczej mieszanej po 25 roku zycia, ja taką mam.
Używam kremu tylko na noc, świetnie odżywia,wyrównuje koloryt skóry, nie wychodzą mi po nich zadne plamy czy wypryski, a miałam zawsze problemy z cera i błyszczeniem się skóry.Cera po Olay jet wypooczęta idealnie.No i zapach relaksujacy..cudowny!!

Używam tego produktu od:roku

tym razem raczej nie...

Lubię Olay, ale ten krem akurat mi nie przypasował. Nie zapchał co prawda (całe szczęście!), żadne nowe krochy nie powstały :) jednak - nie ma efektu wypoczętej buzi, a sama aplikacja - też bez rewelacji - jakby budyń, ciężkie i klei się - nawet TŻ wie, kiedy się smarowałam na noc ;) No i przede wszystkim - nie spełnia raczej obietnic "zatrzymania oznak starzenia sie skóry"

zwykły nawilżający olay lepiej się sprawdzał. Chyba nawet zwykły jakikolwiek lepiej się sprawdzał :)
Można go kupić... ale nie trzeba. Ja swojego ideału będę szukać dalej.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

zatyka pory

Krem stosowałam przez 2 tygodnie po czym go odstawiłam gdyż nabawiłam się po nim wyprysków na twarzy.Jednak z czystej ciekawości wróciłam do niego po 1,5 miesiąca i mój test zdecydowanie sie potwierdził-po tym kremie wyskakują mi krosty a mam suchą skóre,więc tym bardziej dziwne.Bardzo przyjemny zapach, jednak po wklepaniu tego kremu czułam jak bym miała klej na twarzy, nie zauważyłam też by po stosowaniu kremu skóra stała się jędrniejsza.W przeciwieństwie do innych kremów na noc jakie stosowałam dotychczas, ten nie daje efektu wypoczętej buzi z rana.Jak dla mnie nie wart zachodu.

Używam tego produktu od:łącznie około 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:niecałe pół

Hmm.....

Lubię tę firme, ale ten krem jakoś mi nie podpasował. Nie widzę żadnych efektów, a zużyłam już połowę opakowania. Bardzo lubię, kiedy kremy na noc działają tak, że budzę się ze świeżą, wypoczętą cerą. Ten krem niestety nie daje takiego efektu i budzę się ze zmęczoną i "nie wyprasowaną" skórą. Nie widzę żadnego ujedrnienia ani tym bardziej wygładzenia lini i zmarszczek mimicznych. Generalnie mam wrażenie, że ten krem nie robi nic...Używam tego produktu od: kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Dla mnie ideał

Moim zdaniem ten krem jest świetny, może mógłby mieć rzadszą konsystencję, ale poza tym widzę same plusy.
Mam cerę mieszaną, do tego naczynkową, czyli najgorszy możliwy zestaw. Po tym kremie, jako jedynym na razie nie robią mi się żadne pryszcze, nie podrażnia mi skóry, twarz mi się nie świeci. Do tej pory jak nakładałam jakiś krem na noc, to zazwyczaj spływał mi z twarzy, warzył się albo mnie uczulał - ten jest świetny i nie ma takich właściwości. Skóra po nim jest gładka, delikatna, nie świeci się, nie klei się, a do tego po tygodniu używania wygląda zauważalnie lepiej. Teraz zastanawiam się nad wypróbowaniem jeszcze innych z serii, bo ten zdecydowanie mi sie spodobał.