Double Wear, Stay-in-Place Powder Makeup SPF 10

Double Wear, Stay-in-Place Powder Makeup SPF 10

Podkład w kompakcie, może być używany na mokro i na sucho.
Producent zapewnia długotrwały mat i dobre krycie. Łatwo się nakłada i dobrze trzyma się skóry, nie zmienia koloru w ciągu dnia.

Nadaje się do poprawek, wygładza optycznie skórę, nie wysusza. Do wszystkich rodzajów cer.
Pochłania sebum, produkt beztłuszczowy, bezzapachowy, testowany dermatologicznie, niekomondogenny.
Dostępny w wielu odcieniach. Piękna puderniczka z lusterkiem, bez osobnej przegródki na gąbeczkę.

Cera
sucha
kompakty

Bardzo dobry

Lacze go z podkladem, mam kolor Rattan, dla mnie super, podobnie jak Avon idealna cera zakrywa pory, jesli sie go naklada stepmplujac pedzlem, bardzo dlugo sie trzyma, nie zbiera w zalamaniach, cera wyglada swiezo, dzisiaj przetestowalam pod niego podklad z Mac'a I rowniez pieknie go trzyma.

Bardzo przyzwoity

Puder bardzo przypadł mi i mojej cerze do gustu.
Produktu używałam wyłącznie na sucho, najczęściej jako wykończenie makijażu (na podkład) oraz zmatowienie w ciągu dnia.
Puder nie jest z tych "kruszących się", jest bardziej treściwy i zwarty, przez co trochę ciężej nanosi się go na puszek bądź gąbkę. Tak samo sytuacja wygląda z aplikacją go na twarz. Musiałam bardzo precyzyjnie nanosić go na buzię, by nie zrobić sobie plam.
Produkt bardzo trwały, ma dość dobre krycie, ładnie matuje buzię, nie uczula i nie zapycha.
Dobrze sprawdził się przy mojej trądzikowej cerze. Miałam wrażenie, że dodatkowo koi i podsusza wypryski.
Bardzo wydajny produkt, solidne opakowanie.

1W2 SAND

mam 35 letnia cere mieszana a nawet tlusta, jasna i szarawa-zolto-rozowiasta ;-) co troche przypomina cere nastolatki :-P, za to z szyja w odcieniu "zolto cieplym" i z ogolnie b. malymi oznakami starzenia na twarzy. Nie uzywam zadnych fluidow poza BB lub CC. Dla niewtajemniczonych w kody odcieni EL pudrow, tlumacze:
Przyjrzyj sie wlasnej cerze i szyi:
Pierwsza cyfra (od 1 do 6) to intensywnosc odcienia, 1 bardzo jasny, 3 sredni, 6 ciemny). Litera do typ odcienia: C=cool (zimny odcien, rozowawy), N=neutral (neutralny) W =warm (cieply, zoltawy) , ostatnia cyfra to glebokosc koloru, 1 jest jasniejszy niz 2. Czyli np w moim przypadku lekko ciemniejszy odcien b.jasno cieplej cery. Dodam ze np kolezanka z indii uzywa 3W2, co nazwane jest nerkowcem...
Co do wlasnego wyboru1W2 (sand/piaskowy), torche sie obawialam slowa sand bo mam dosc jasna cere, ale zupelnie nie potrzebnie, kolor perfekcyjny. Na pewno wiecej w palecie znalazlabym odpowiednich kolorow bo bardzo bogata palete kolorow maja.
Puder jest wyposazony w dwustronna gabeczke, i lusterko. Jesli uzyjesz tej bardziej gladkiej strony to da efekt troche bardziej kryjacy ala fluid, a jesli uzyjesz drugiej (bardziej "puchatej") strony to da efekt wykonczeniowy, matujacy.
Producent obiecuje matowosc i trwalosc 8h. Obecnie po 7h nie narzekam. Jest obecny. Wyglada b.naturalnie, ale po ok 4h skora troszke znow sie blyszczy. Co u mnie standardem jest wiec jeszcze nie znalazlam takiego co sie utrzyma dluzej...chyba ze earthnicity minerals HD.
Jestem zadowolona z kolory i sposobu aplikacji. Polecam

Polki w mieście SEPHORA

Godny polecenia !!!

Puder Double Wear zakupilam w grudniu 2014 r. i do chwili obecnej jeszcze troche go zostalo w puderniczce przy niemal codziennym uzywaniu. Jestem zadowolona z wlasciwości pudru oraz z koloru – 3N1 IVORY BEIGE.
Gdyby nie chec testowania nowych produktow, kupilabym bez wahania nastepne opakowanie. Z pewnoscia bede wracac do tego kosmetyku, gdyz spelnia wszystkie obietnice producenta.
Polecam niezdecydowanym !!! :)

Używam tego produktu od: poczatku grudnia 2014 r.
Ilość zużytych opakowań: prawie skonczone pierwsze

Uwielbiam :)

Oceniam odcień 2N2 Pale Almond, mam cere mieszaną z dużą tendencją do zapychania, uzywam głównie do Clarinsa Everlastin Foundation 108 sand.
Dla mnie puder jest bardzo dobry i co najważniejsze nie zapycha a wcale nie jest to lekki produkt. Pomaga zakryć to z czym podkład sobie nie poradził i matowi skóre na jakieś 4-5h po czym trzeba znowu buzie przypudrować. Stosując go tylko z korektorem też dobrze sobie radzi (a mam dużo przebarwień). Cena może nie jest najniższa ale puder starcza na bardzo długo.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Było, minęło :)

DZIAŁANIE, ZASTOSOWANIE
Puder zakupiłam w najjaśniejszym kolorze (odcień Ecru 1N2 ), który mimo wszystko okazał się lekko za ciemny. Zaczynając od plusów – matował, makijaż trzymał się cały dzień, nie uczulał, nie zapychał. Krycie - średnie, ale nie najgorsze. Jak na razie- całkiem nieźle, jednak okazało się ze łatwo można sobie zafundować piękną maskę na twarzy, podkreślając zarówno obecność pudru jak i wszystkie możliwe suche skórki.

ZAPACH
Mdły, chemiczno-pudrowy.

OPAKOWANIE
Produkt znajduje się w solidnej, plastikowej puderniczce z lusterkiem, bez osobnej przegrody na aplikator/gąbeczkę. Opakowanie (jak na produkt od EL) wygląda dość tandetnie, złote akcenty ze środka puderniczki szybko się ścierają, przez co samo opakowanie wygląda nieestetycznie. Co do trwałości samego plastiku – puder spadł mi kilkanaście razy a nie pokruszył się, wiec pod tym względem opakowanie prezentuje się nienajgorzej (estetyka -, trwałość +) Sama gąbeczka do nakładaniu produktu nie była zbyt rewelacyjna, szybko się niszczyła i wyglądała paskudnie :)

WYDAJNOŚĆ
Przy stosowaniu go jako pudru wykańczającego zeszło mi pół opakowania (ok. roku), później znalazłam znacznie lepsze i nieco jaśniejsze produktu do twarzy a puder EL został ze mną jako delikatnie brązujący produkt którego wykończyłam w następne pół roku.

DOSTĘPNOŚĆ
Drogerie i sklepy internetowe oraz sklepy stacjonarne Estee Lauder i drogerie Douglas.

CENA
Na dzień dzisiejszy nie dałabym za 16g. tego pudru więcej jak 80zł, ponieważ nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: cały 2011rok i połowa 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Jest ok.

Kupiłam na kiermaszu, potrzebowałam czegoś do torebki do szybkich poprawek w ciągu dnia. Mam kolor 36 Sand taki sam jak fluid. Zółty bez przebijania różowości.
Moja cera w warunkach biurowych czyli sztuczne oświetlenie+klima uwielbia się błyszczeć w strefie T. Pod koniec dnia zwykle nie ma śladu po moim makeupie. Wszystko znika i wchłania się.
Puder dobrze matuje, szybko odswieża makijaż, całość trzyma się bez zarzutu do końca dnia
Jednak w moim odczuciu jest to produkt dość cieżki i kryjący, jeśli mamy duże problemy z cerą tzn sporo do ukrycia to polecam, ale jeśli kwestią jak w moim przypadku jest samo błyszczenie jest to zbyt ciężki paździerz szczególnie na lato.
Chyba lepiej i taniej jest zakupić bibułki. Przypuszczam, że zimą lub w gorszej kondycji mojej cery będzie wybawieniem.
Nakładam go pędzlem gdyż dołączona gąbka tworzy maskę. Opakowanie, wydajność i konsystencja jak najbardziej na plus.
Całość na 4.

Używam tego produktu od: dwóch msc

dla mało wymagających cer

Bardzo dobry podkład dla tych co nie lubią fluidów, podkładów płynnych.
Pięknie ujednolica, matuje, twarz jest taka aksamitna. Dość szeroki wybór kolorów, z odcieniem trafiłam idealnie (2N2 Fresco 01 - jasny, ale nie najjaśniejszy, wpadający w neutralny beż). Bardzo wydajny, nawet nie pamiętam kiedy go kupiłam, a denka nie widać.
Napisałam, że matuje owszem, ale nie na długo, przynajmniej w moim przypadku - mam cerę tłustą, a nawet bardzo tłustą i wszystko ze mnie spływa prędzej czy później (ale raczej prędzej:) ). Dlatego nie traktuję tego jako wadę kosmetyku, bo tym sposobem wszystkie kosmetyki kolorowe byłyby bublami :)
Krycie jest raczej lekkie/średnie - ten podkład sprawdzi się w przypadku cer bezproblemowych lub raczej z niewielkimi niedoskonałościami. U mnie nie sprawdza się tak dobrze przed okresem, kiedy cerę mam nieco gorszą (z krostkami, plamkami).
Opakowanie jest trochę tandetne jak na Estee Lauder - taki plasticzek.
Nie sprawdzałam jaki efekt jest przy nakładaniu na mokro, być może mocniej matuje.

Ideał dla zabieganych

Ten puder jest wręcz idealny dla osób bardzo zabieganych, z deficytem czasu, w szczególności dla matek, które muszą ukryć niedostatki snu i muszą zrobić to migiem,jeśli nie chcą by syrena alarmowa w postaci dziecięcia rozdarła się jeszcze głośniej:D
Nakładanie jest bezproblemowe, można to zrobić pędzlem, dołączoną gąbeczką, bez obawy, że będą jakieś smugi, plamy itp.Masz cienie pod oczami, plamy na twarzy, wypryski??To już nie problem, szybki ruch ręką, a te problemy znikają-krycie jest świetne.Boisz się, że produkt spłynie,zetrze się?Bezpodstawnie!-jest bardzo trwały:)
Nie polecam jedynie stosowania go na podkład Double Wear,lub inne ciężkie podkłady, bo można sobie zrobić maskę.Według mnie ten puder jest już sam w sobie podkładem.Plusem te z jest spory wybór naturalnych odcieni-każdy coś znajdzie.Zapach jest raczej neutralny-nie przeszkadza.Puder starcza na bardzo długo:)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedno-już prawie koniec

Efekt maski gwarantowany

Puder dobrze kryje więc daję jedną gwiazdkę, natomist stosowany na podkład Double wear tworzy efekt maski. Warto kupić jaśniejszy kolor, ponieważ ciemnieje po nałożeniu. Moja suchą skórę wysuszał więc nie zdecydowałabym się na ponowny zakup.

można wypróbować

ja go używam na wykończenie makijażu i tu sprawdza się dobrze, ale nie rewelacyjnie. nakładam go pędzelkiem na moją tłustą cerę.

plusy: ładne opakowanie. jest bardzo wydajny. matowi

minusy: matowi, ale nie na strasznie długo, trzeba poprawiać w ciągu dnia kilka razy.

bardzo kryjący

Szczerze mówiąc nie spodziewałam się, że puder moze miec takie krycie. Zaskoczył mnie.

+ idealny do poprawek w ciagu dnia
+ kryje niedoskonałości
+ jest wydajny
+ porzadne, eleganckie opakowanie, dwa razy upadl nic mu sie nie stalo
+ na dlugo matuje